Přehled katalogu
- 71 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 71 výsledků
Procházejte pivovar v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 71 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 36,776 recenzí a hodnocení.
“Nedá se popsat, musí se zažít - totální pohoda, klid a pivko, který široko daleko nenajdete ((:”
“Vynikající jídlo, příjemné prostředí i obsluha. Senzační pivovar s vlastním supr pivem.”
“Naprosto jedinečný podnik v centru města. Na výběr ze spousty druhů piv, o které je krásně postaráno, autentická atmosféra a skvělá, extrémně přátelská obsluha. Miluji tyto místa s dušičkou.”
“Pivo super,obsluha příjemná a ochotná.”
“V rybníčku, který patří majiteli Evropského centra Přírodních Pivních lázní, jsme chytali kapra. V restauraci jsme požádali kuchaře, aby nám kapra připravil v restaurační peci na dubovém dřevě. Kapr měl cca 3 kg. Kuchař ho připravil chutně a ryba byla šťavnatá a voněla po uzení. Jídlo nám stačilo pro celou rodinu.”
“Přišli jsme za poměrně nepříznivého počasí s pejskem. Paní ochotná, milá! Dala nám i sušit věci nad kamna. Jídlo super, porce krásné, pivo dobrota! Doporučuju”
“Dobře zašitý pivní bar na konci kolonády. Skvělá obsluha, pivo za normální ceny. Rádi se sem budeme vracet.”
“Skvělý zážitek. Tradičně výborné jídlo jak jsme zvyklí i z jiných poboček. Příjemný personál, který hned jakmile spatřil, že vcházíme s kočárkem, se nás zeptal, zda nechceme využít jejich dětský koutek. Všichni tři jsme si návštěvu opravdu užili.”
“Nachází se hned za hranicí na české straně, přímo u silnice. Místo setkání mnoha cyklistů a pěších cestujících do az Bad Elsteru. Velmi dobře propracovaná cyklostezka – zejména na české straně – se napojuje na silnici těsně před hospodou. Super přátelský servis, parkování zdarma přes ulici a bezkonkurenční ceny!”
“Jsem tu už po několikáté a spokojenost. Parkování v klidu, jídlo a obsluha fajn. Poloha naprosto skvělá.”
“Velice děkujeme servírce Yulianě za všechna vysvětlení a perfektní obsluhu. S pivečkem jsme skoro 3 hodiny odpočívali na zahrádce a servírka se o nás neustále starala a nosila nám pivo, které zde v pivovaru vaří. Jedinečné pivo "Karlovarské pivo Starý hrad". Toto pivo nám, ze všech piv co jsme kde ochutnali, chutná nejvíce. Servírka nám řekla, že pivo není konzervované a ukázala nám pivovar. V pivovaru bylo příjemně chladno. Na teploměru byl 1*C a venku bylo víc jak 30*C. Příjemně jsme se zde ochladili.”
“Navštívili jsme Goethe’s Beer House – Goethova Pivnice. Při příchodu nebyla volná místa, ale personál nám řekl, že se místo uvolní přibližně za půl hodiny — a skutečně se tak stalo. Za to patří obsluze poděkování. Podávají zde klasickou českou kuchyni, chuťově přesně takovou, jaká má být. Žádné experimenty, ale poctivá klasika. Ceny jsou zhruba o 25 % vyšší než v Praze, což je na lázeňské město pochopitelné. V podniku bylo hodně lidí, ale na pivnici je to zcela normální a nijak to nevadilo. Celkově bylo vše v pořádku a návštěvu hodnotíme pozitivně.”
“Skvělé místo! Personál je velmi přátelský a pozorný. Jídla jsou dokonale připravená a všechno je velmi chutné. Chtěla bych poznamenat, že personál je velmi pozorný k dětem. Doporučuji tuto restauraci! Děkujeme vám za pozitivní emoce a vynikající večeři, určitě k vám budeme chodit častěji!”
“Ten kdo doma konzumuje lanšmít šroubovákem, dá míň jak 4*. Ten kdo se snaží občas navštívit lepší asijské kuchyně a ví, co do thajských jídel patří, musí začínat na 4* ale spíše dá 5*, protože, tu široko daleko nic lepšího není. Dříve bývala delší čekací doba na jídlo kolem oběda. Nicméně začátkem roku 2025 došlo údajně k obměně kuchaře/kuchařů a asi i nějakým systémovým změnám, takže se na jídlo čeká méně (chodím hned po 11h a nikdy nečekám déle jak 10 minut, co dojím polévku, dostávám hlavní jídlo) a navíc lepší koncept obměny týdenní nabídky. PS: objednával jsem dvakrát přes doručovatelskou službu a pokaždé OK. Ty negativní recenze přes foodoru mi moc nesedí, kort když to recenzenti nejsou schopní přidat s fotkou.”
“Moc pěkné muzeum s dobovými exponáty. Přístupnost je trošku obtížnější tři patra po strmých schodech. Kdo špatně chodí tak pozor. Možnost nákupu unikátních pivních produktů. My jsme měli vstup zdarma.”
“Příjemný podnik, skvělé pivo i obsluha. Brzy naviděnou”
“Obrovská restaurace, kde mají nejlepší limču :-) výborně zde vaří a prostoru je zde tolik, že se vejde snad každý, kdo přijde a že prázdno nemají. Vaří výborně, na čepu Skaut. Doporučuji. Velká herna.”
“Asi nejlepsi pivo (tankovy gambrinus) v okoli. Prijemne prostredi, obcas narvano, obcas lidi akorat, ale pohodova amtosfera”
“Parádní pivnice, kterých je už dnes málo. Klasická hospodská atmosféra, žádná načančaná restaurace, kterých je všude dost. Určitě se vrátím.”
“Nejlepší pečivo jak sladké tak slané. Velký výběr chlebů, my máme rádi Kolonádě (žitno pšeničný se semínkami ze slunečnice) Milujeme tvarohové pečivo, toto je jedna z mála pekáren, kde ten tvaroh dávají poctivě.”
“Skvělé občerstvení za lidové ceny, výborný Chodovar a klobásy, věž obsluhy.”
“Nadchl nás název tak jsme se rozhodli si zde dát oběd a bylo to nejlepší rozhodnutí. Dali jsme si guláš s knedlíkem a řízek s bramborem, obojí bylo senzační. Obsluha vtipná, rychlá. Určitě sem doražte na jídlo.”
“Nejenže jsme se schovali před deštěm, když jsme náhodou projížděli Bečovem. Obsluhující pani miluje svoji práci a na tom jídle je to znát. Milá, příjemná a těší ji, když hostům chutná. A tak jsme zvládly svíčkovou se šesti!! A v síle toho pokrmu jsme dojely až do Prahy. Vřele doporučujeme.”
“Velmi laskavý majitelé, profesionální obsluha a útulný pokoj s překrásným výhledem na historické náměstí .”
“Nejlepší plzeňská restaurace ve Varech. Plzeňský pivo té nejvyšší kvality a výčepní je pan mistr. Velmi milý a ochotný personál. Jídlo super. Budova i interiér je úžasný. Za mě naprostá jednička ve Varech a okolí.”
“Byl jsem velmi překvapený obsluhou, výborným pivem a kvalitní kuchyní. Obrovskou výhodou nám bylo, že v restauraci tou dobou bylo opravu minimum hostů. Prakticky jsme seděli v prázdné místnosti sami. Obsluha byla famózní, stále běhala s talíři ptala se zda nám něco nechybí a starala se o nás. Za nás můžu doporučit svíčkovou s krásně nadýchaným houskovým knedlíkem a famózní kachní krokety. K pivu nemám výhrady a musím říct, že mi velmi chutnalo. Přijdeme i zítra a jistě se stavíme i jindy, až bude cesta kolem. Děkujeme.”