Přehled katalogu
- 146 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 44% S fotografiemi
Nalezeno 146 výsledků
Procházejte pekárna v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 146 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 55,326 recenzí a hodnocení.
“Pravidelně zde nakupuji. Malý, ale dobře zásobený obchod se zásilkovou.”
“Absolutně úžasná kavárna s útulnou atmosférou a stylovým nábytkem. Obsluha milá, pozorná a ochotná. Výběr luxusního pití široký. Doporučuji navštívit!”
“Všechno bylo voňavé a krásně naservírované.”
“Krásná prodejna čistá. Prodavačky skvělé milé hlavně pani Ivana”
“Výborné pečivo a chlebíčky, luxusní svatební koláčky”
“Příjemná kavárna, hodně místa k sezení venku. Uvnitř jen omezené sezení. Výborná zmrzlina i zákusky. Bez obsluhy.”
“Výborné zákusky, kapuchino a super cena. Pečivo jsme neměli nedokážu ohodnotit.”
“Příjemné pekařství s širokou nabídkou pekařských a cukrářských výrobků. V obchodě nabízí možnost vytvoření objednávek na dorty, zákusky a lahůdky. Prodejna se nachází v blízkosti nádraží. Otevírací dobu ocení především lidé pracující od časných ranních hodin.”
“Tato prodejna představuje příklad standardu v oblasti zákaznických služeb a efektivního provozu. Klíčové Pozitivní Hodnocení Vynikající Personál: Zaměstnanci si zaslouží pochvalu za vysokou profesionalitu a ochotu. Jsou vlídní a aktivně přispívají k pozitivní nákupní atmosféře. Nadstandardní Rychlost a Odbavení: Prodejna funguje s pozoruhodnou rychlostí. Odbavení je maximálně rychlé a plynulé, což značně zkracuje čekací doby a svědčí o vysoce optimalizovaných interních procesech. Celková Zkušenost: Díky kombinaci super-rychlého servisu a příjemného personálu je nákupní zkušenost v této prodejně mimořádně pozitivní a bezproblémová. Jedná se o provozovnu, která efektivně kloubí rychlost s vysokou úrovní mezilidského přístupu. Mohu ji s klidným svědomím doporučit. Tato verze je konkrétní, seriózní a zní, jako by ji psal někdo, kdo si cení efektivního řízení a kvalitní obsluhy.”
“V Lidlu je vždy super nakupovat velký výběr zboží oproti konkurenci ty co to tady haní by se měli nad sebou zamyslet v Chebu mají dostatek prodejen kam budou chodit na nákupy, když se jim zde nelíbí nemusí sem chodit”
“Lidl navštěvují pravidelně, seženu čerstvou zeleninu i další potraviny, personál je vstřícný, pokladní milá a usměvavá ,či milý a usměvavý,to potěší.K dispozici jsou už i samoobslužné pokladny.Ráda zde nakupuji.”
“Příjem zboží do skladu na druhé straně řeky cca 500-600m od obchodu. Jinak pán v pohodě vykládka zboží proběhla rychle bez čekání.”
“Když přijdete ráno koupite vše,odpoledne už bohužel ne. Jediný schopný obchod ve městě. Zaplať pánbůh že ho máme. Když je akce nebo sleva vypádá to jak na přiloženě fotce.”
“Velice dobrá prodejna obsluha velmi ochotná vždy si u nich dobře výběru”
“Výběr zboží, čistota, jenom kdyby zákazníci se chovali slušně a né jako stádo netrvalo.”
“Malinkatý obchůdek v místní pekárně, spousta dobrot od různého slaného i sladkého pečiva, přes obložené chlebíčky až po zákusky. Milá a ochotná obsluha, nakupuji zde pravidelně a vždy maximální spokojenost.”
“v Mariánkách chodím do Lidlu zřídka,vůbec v Česku málo,protože nechci kupovat nekvalitní potraviny dráze,raději si zajedu do Německa,ale když občas Zajdu v ML tak vždy bylo čisto a obsluha příjemná.”
“Výborné dorty, zákusky, chlebíčky, kanapky… obsluha je velice ochotná, příjemná, komunikativní a vždy se snaží vyhovět všem přáním zákazníka. Vzhledem k počtu personálu je obdivuhodné co vše je možno v cukrárně obdržet. Vřele doporučuji k návštěvě”
“Chodím sem ráda nakupovat, velký výběr zboží, dobré ceny a velmi ochotný personál.”
“Dnes jsme zde byli na kávě a nemohu si to vynachválit. Obsluha v podobě dvou mladých slečen byla velice milá a přívětivá. Káva s oplatkou byly také vynikající. Tento podnik mohu jen doporučit! :)”
“A jsem spokojená, vždycky najdu co potřebuju, když si s něčím nevím rady nebo nemůžu něco najít prodavačky jsou vždycky ochotné mi pomoct. A já mám tedy opačnou zkušenost se samoobslužný mi pokladnami. Je mi 51 let takže už taky nejsem nejmladší, ale naopak mám ráda klid se kterým si můžu sama produkty načíst ano vzniká tam určitý problém musí si člověk počkat ale tak to prostě v životě je. Nečekám že budu mít všechno teď hned za vteřinu a vždycky přijde prodavačka pomůže mi dokonce se i omluví za komplikace a za mě tam úsměv nikdy nechybí.Děkuju za jejich práci a těším se”
“Nechápu zdejší recenze. Zvlášť od paní, která si není schopna zvážit sama ovoce a ještě nadává na prodavačku, která jej jde zvážit místo ní, že prý ,,neochotně." To mi opravdu hlava nebere. Za mě super přístup. Milá a příjemná obsluha.”
“Po roce jsme opět navšívili, ovšem mi nyní úplně není jasné zda již podnik nevlastní mad rabit či došlo jen k nějakému partnerskému shipu. Vnitřní dekorace zůstala, ovšem z venku již o Mad rabitu není ani zmínka. Horká čokoláda je výborná, poctivá slehačka, moc výborne zákusky a dorty. Makronky jsou zde stále bezkonkurenční. Do nedávna jsem si stála za názorem, jak to někdo může jíst, ovšem po ochutnání těchto plně měním názor. Máte na výběr z mnoha chutí a pestré palety barev. Již se Vám nedostane obyčejný sladký kus něčeho, ale opravdu poctivou pistaciovou makronku která jako pistácie opravdu chutná. Káva dobrá, mnoha příchutí latte. Málo místna uvnitř, doporučuji navštivit mimo víkend. Doporučuji”
“"Poslední konzum v Čechách." Krásný obchůdek, o který se majitel opravdu stará. Příjemné prostředí s velkým výběrem zboží včetně domácího koláče. Ceny jsou přijatelné.”
“Je z čeho vybírat kdo má sladké nebude zklamán. Posezení při kávě v prodejně.”
“Velmi vytížený obchod v každé denní době, funguje starost o vozíky i úklid, pracovníci pokud mohou pomohou, vracím se...”
“Výborná obsluha, super zákusky, vše moc dobré a chutné,na všem jsem si moc pochutnat, prostě Ideál, doporučuji všem”
“Příjemné místo v Jáchymově kam zajít na kávu a něco k zakousnutí. Velice příjemná a vstřícná obsluha. Ke kávě dezerty, zákusky případně lázeňské oplatky a to i ohřáté. Ceny velice příznivé.”
“Velmi dobrý obchod s ruskými potravinami, opravdu vše ruský originál, hrozně rád tam nakupuji.”
“Nádherná a voňavá prodejna, láká už z dálky a tak jsem ani já neodolala. Vše krásně naaranžované, nevěděla jsem, kam koukat dřív a co dřív ochutnat. Vše ochutnané bylo úžasně dobré. Děkujeme.”