Přehled katalogu
- 581 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 581 výsledků
Procházejte hospoda v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 581 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 171,429 recenzí a hodnocení.
“Příjemné a čisté prostředí, jídlo výborné”
“Neuvěřitelně příjemná, pozorná a milá obsluha a výborné jídlo. Moc děkujeme a určitě se vrátíme”
“Perfektní obsluha, možnost platit kartou, skvělé tankové pivo o které je opravdu staráno, už dlouho mi pěna nevydržela až do posledního loku!!! A ta cena 29,- za 12° G je bezkonkurenční”
“Příjemné posezení. Občas je tu i nějaký zábavný doprovodný program.”
“Nachází se hned za hranicí na české straně, přímo u silnice. Místo setkání mnoha cyklistů a pěších cestujících do az Bad Elsteru. Velmi dobře propracovaná cyklostezka – zejména na české straně – se napojuje na silnici těsně před hospodou. Super přátelský servis, parkování zdarma přes ulici a bezkonkurenční ceny!”
“Nemám co bych vytknul..Všechny restaurace co jsem obešel v Perninku mi řekli, že mi ve 21:30 večeři neudělají. Zde s tím problém nebyl., žádné šklebení, ba naopak pohodová atmosféra. Cítil jsem se tu příjemně. Dobře jsem se najedl a pivko jako křen. Pokud přijedu do Perninku v budoucnu tak sem se určitě zastavím.”
“Velmi vstřícná obsluha a rodinná atmosféra podniku. Krásný interiér s dřevěnými prvky, pěkný výhled. Čisto a uklizeno. A to nejdůležitější: skvělé jídlo stylově servírované a chutné. Pokud jste v Kraslicích a okolí vřele doporučuji navštívit.”
“Prostě PIVNICE, když chcete jít na PIVO. Nic víc nic míň. Dobře ošetřené pivo v legendární putice. Kdo čeká víc bude zklamán, ale pivař má tuto putiku ve svém srdci. Tak na zdraví.”
“Super hospůdka v centru Chebu, která nabízí jak točené pivo, tak i cider.”
“Parádní malá hospůdka ve Staré Roli. Klobouk dolů.”
“Stavil jsem se tu jen na chvíli, najíst se. Jídlo bylo opravdu skvělé, obzvlášť doporučuji česnečku. Takhle výbornou polévku jsem už hodně dlouho neměl. Obsluha příjemná a ačkoliv bylo téměř plno,bez zbytečného čekání. Mohu vřele doporučit!”
“Skvělé víno, skvělá atmosféra, skvělá majitelka!”
“vždy když přijdu tak odcházím se skvělou náladou”
“V restauraci se nevaří, ale je to moje oblíbená hospůdka s výborným pivem a příjemným majitelem.”
“Kultovní hospoda fanoušků BANÍK OSTRAVA : RH CHEB!!!”
“Super obsluha, jídlo žádný zázrak,ale když je hlad. Krásné místo”
“Jsem tu už po několikáté a spokojenost. Parkování v klidu, jídlo a obsluha fajn. Poloha naprosto skvělá.”
“Nejen, že jsem si v restauraci užil skvělé občerstvení na treku, ale podařilo se mi v ní zapomenout powerbanku s nabíječkou. Naštěstí obsluha v restauraci byla velmi nápomocná a poslala mi ji na adresu domů :)”
“Nejlepší Plzeň a hlavně skvělý výčepní Václav!”
“Malá, útulná restaurace. Ceny byly příjemné a jídlo moc dobré. Hrála nám k tomu živá hudba.”
“Myslím, že v Jáchymově nenajdete lepší pivo. Jsem na kvalitu piva pedant a Svijany úplně nemusím, ale zde plaketa kvality je opravdu na místě. 11 světla i 11 polotmavá absolutně dokonalé.”
“Hezké vnitřní i venkovní posezení. Dobré pivo.”
“Vždy jsme spokojeni a vracíme se. Fajn wellness, dobré jídlo, personál v pořádku, pokoje ok, pohodlné velké postele.”
“Příjemná hradní kavárna s profesionální a milou obsluhou.”
“Pobyt v tomto hotelu absolutně předčil naše očekávání. Nádherné, klidné místo u lesa, přitom pěšky v dosahu kolonády. Pokoj byl pěkný, prostorný a hlavně perfektně čistý, ostatně jako celý hotel. Obsluha hotelu neskutečně ochotná a milá. To samé platí i o restauraci, kde nás překvapila skoro až zážitková gastronomie při večeři a naprosto skvělý byl i snídaňový bufet. Už se těšíme až se sem zase vrátíme.”
“Nemáme co dodat. Návštěva proběhla 13.12. Pan číšník byl velmi milý a ochotný. Jídlo bylo super. Hlavně příteli a jeho mamince chutnala poctivá zabijačková polévka.”
“Restaurace Sokolovna v Krásné u Aše je naprostý skvost! Skvělé jídlo, připravené z čerstvých surovin, mě nadchlo svou chutí i prezentací. K tomu příjemná, milá a pozorná obsluha, která se starala o každou drobnost. Celkově úžasný zážitek, který mohu všem vřele doporučit. Rád se sem brzy vrátím!”
“Skvělý multifunkční prostor a večer příjemné posezení,v hezkém,čistém prostredi s milou obsluhou.”
“Byli jsme na svatomartinském menu. Husa byla výborná, dezerty báječné a taky kaldoun neměl chybu. Děkujeme obsluze – i přesto, že bylo v restauraci přes 130 lidí, byli jsme spokojeni. Moc děkujeme a určitě přijdeme znovu. Doporučuji!”
“Každé léto tam chodím na limču a kafe. Je tam fajnova parta lidí. A mnoho pejskařu to je dobře.”