Přehled katalogu
- 581 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 581 výsledků
Procházejte hospoda v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 581 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 171,429 recenzí a hodnocení.
“Vybrali jsme si Hotel Pod lesem v Merklíně, protože byl na naší výletní trase a rozhodně to byla ta nejlepší volba. Paní majitelka je milá, vtipná a usměvavá dáma od rány a pan majitel výborně vaří! Není divu, že je tu velká pohoda a vše funguje. Krásně čisté, voňavé a útulné pokoje, kde nic nechybí. Snídaně co vás zasytí a potěší. Rozhodně ubytování na které budeme rádi vzpomínat a vracet se, pokud to bude možné :-)”
“Super tanková Plzeň, výborná pizza! :)”
“Když přijdete ráno koupite vše,odpoledne už bohužel ne. Jediný schopný obchod ve městě. Zaplať pánbůh že ho máme. Když je akce nebo sleva vypádá to jak na přiloženě fotce.”
“Při krátké návštěvě Nejdku jsme se s kamarádkou naobědvaly v této restauraci. Výborně vaří za normální ceny. Žádná "kostka ve skluzu". Restaurace je hodně vytížená, ale obsluha perfektní, rychlá, zvyklá na obědovací frmol.”
“Milujeme tuto hospůdku, personál úžasný, pivo výborné, jídlo chutné a ceny příjemné. Vše OK - doporučujeme návštěvu.”
“velmi milé, přívětivé, ochotné od vstupu až do ukončení pobytu”
“Pěkná restaurace s ochotným personálem. Naposledy jsme na meníčko čekali přes 30minut.”
“Velmi milá obsluha, byli jsme rychle obslouženi. Na jídle jsme si skutečně pochutnali. Dobrá nabídka piv, jídelní lístek není sice příliš bohatý, ale hlavní je, že je jídlo chutné. Hodně míst k sezení venku, vnitřní prostor není příliš velký.”
“Zdravím všechny! Do tohoto baru chodím velmi často, ale nikdy jsem neviděla, že by mě někdo okradl. Může se zdát, že 10 gramů pomůže nebo ne, ale jsou to moje peníze! Jen jsem byla v šoku, když na mě jeden ze zákazníků začal křičet, že jsem Ukrajinka, a vůbec nereagovali! Na vic toho všehi seděli a smáli se mi. Bylo to opravdu hrozné! Navíc nedolévají alkohol Barmani sedí u baru, popíjejí a jedí jídlo. Nechápu, kdo by tu měl pracovat a kdo odpočívat.”
“Obrovská spokojenost co se týče obsluhy atmosféry živá hudba jídlo pití opravdu super doporučuji!!!”
“v Mariánkách chodím do Lidlu zřídka,vůbec v Česku málo,protože nechci kupovat nekvalitní potraviny dráze,raději si zajedu do Německa,ale když občas Zajdu v ML tak vždy bylo čisto a obsluha příjemná.”
“Tradiční česká restaurace. Vaří přímo v hostinci, velké porce, přívětivé ceny a poctivé chutě. Byli jsme spokojeni s česnečkou (43,-), svíčkovou (159,-) a vepřovými výpečky (146,-). Obsluha velmi milá, na hotovku jsme si počkali cca 30min, ale nutno brát v potaz, že restaurace byla v poledne plná. Poměr cena a výkon v lázeňské oblasti hodnotíme jako velmi slušné ☺️”
“Restaurace přijemná a velmi dobrá kuchyně.”
“Hodnotím DINO bistro. Meníčka, která zde vaří chutnají skvěle a to jsem člověk vybíravý. Ceny jsou na dnešní dobu lidové. Obsluha velice milá a příjemná. Mnohdy když se stravuji jinde po republice, tak na DINO vzpomínám.”
“Lidl je můj druhý obchod který navštěvuji. Hlavně když je leták. Mají super slevy. Prodavači ochotni milí doporučuji.”
“Pěkné, příjemné prostředí. Výborné pivo i jídlo, které je určitě, především k velikosti porcí, za super ceny. Velmi příjemná a vstřícná obsluha.”
“Před týdnem jsme byli na obytu v hotelu Bohemia. Tento pobyt byl úžasný!!! Personál milý, ochotný, apartmán čistý, přímo skvělý. Jídlo a pití též bez chyby. Moc se nám líbilo a pobyt ve Františkových Lázních jsme si opravdu užili. Děkujeme!!!”
“Kromě problemů okolo rezervace i pro ubytované, nemáme co vytknout. Nám chutnalo a obsluha byla v pořádku. Osobně doporučuji menu Pupp s párováním vína. Ceny odpovídají lokalitě.”
“Byla jsem zde v rámci dovolené již třikrát na večeři a rada jeste zajdu.. velice dobrá jidla, příjemná obsluha a romantické venkovní zastřešené posezení.”
“Dali jsme si tu o víkendu rodinný oběd. Všude čisto, uklizeno. Obsluha super příjemná, neformální, přátelská. Byli schopní přesně vysvětlit obsah jídel, poradit s pálivostí, popsat přípravu i suroviny. Prostě vážně ví, co dělají a je to znát. Varovali nás, že jídlo bude trvat déle, protože je nás hodně. V překladu to znamenalo, že ani ne cca 15-20 minut bylo hotovo. Maso se doslova rozpadalo, burgery šťavnaté a nevysušené, všechno skvěle dochucené. Je osvěžující, že se něco takového objeví zrovna tady u nás, kde se většina nabídky skládá z pizzy, asijských nudlí nebo "Böhmische Küche". Pokud máte rádi Tex-Mex, burgery apod., je to sázka na jistotu. A jako třešnička na dortu kromě toho žádné rádio nebo nudná ambiente muzika, ale na pozadí americké country.”
“Hezká, čistá restaurace. Obsluha byla příjemná, jen jsme chvíli čekali, než nás obslouží. Jídlo bylo výborné. Burger nebyl ošizený, opravdu dobře jsme se najedli.”
“Dobré jídlo, mladý číšník sympatický vietnamec, co víc si přát. A navíc prostředí vás přenese do Hanoje během chvilinky.”
“Pěkná a útulná restaurace v ulici u kostela, skvěle schovaná před hlukem centra, ačkoliv se nachází jen pár metrů od hlavní městské aleje. Atmosféra v restauraci je příjemná, v pozadí tiše hraje hezká jazzová hudba. Personál je pozorný k přáním, mluví několika jazyky. Jídlo je chutné, jako domácí, káva je výborná. K dispozici je také denní menu od 11 do 14 hodin za výhodnou cenu. Poprvé jsem tu byla před dvěma lety a dnes jsem sem s radostí opět zavítala na oběd.”
“Moc jsem si to zde užil kdo nezkusil neví :)”
“Pivnice s mým oblíbeným pivem a pro naše město se skvělou otevírací dobou.”
“Hezký prostor který funguje uz spoustu let.Mila obsluha.Bowlingove dráhy i se stolecky na jídlo a pití.muzete si zde zahrát i šipky nebo fotbálek.Vhodne pro narozky nebi i jiné menší oslavy.Objednat si můžete pizzu,kafu atd.”
“Stojí za to, se zde zastavit. Domácí kuchyně. Za mě úplně super. Vyzkoušeli jsme šest jídel + 2 polévky. Větrníky jsou též exkluzivní. Dávám 5 hvězdiček.”
“Utulna klasicka hospudka, kde najdete dobry vyber piva, super vycepniho (majitele - asi), vybornou domaci kuchyni, prijemnou atmosferu, takovy super hospoda, co si na nic nehraje. Urcite doporucuji!”
“Super oběd a příjemná a milá obsluha”
“Výborné srnčí se šípkovou, domácí knedlík. Chutné, měkké, rychle na stole, prostředí klasická vesnička hospoda. Cena velmi přijatelná. Doporučuji.”