Přehled katalogu
- 578 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 578 výsledků
Procházejte bar hospoda v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 578 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 171,395 recenzí a hodnocení.
“Super posezení a bernard na čepu super”
“Ranní snídani jsem si ani nestačila vyfotit, protože jsme se už těšili na jídlo a přišlo poměrně brzy po objednání. Jediné, co bych k snídaňovému menu vytkla jsou "pečená vejce se šunkou" nebo slaninou. Chvíli jsem tápala, co si pod tím představit. Pomohl až text v angličtině, kde bylo uvedeno: Ham and eggs. Vybraná míchaná vejce s parmazánem a rukolou byla vynikající a rukola skvěle dochucená. Nabídka dortů ve vitríně nás nalákala ještě na odpolední kávu. Všechny dorty, co jsme zkusili, byly skvělé. Káva dobrá a svařené víno bylo opravdu z vína a nikoli ohřátého polotovaru, jak je dnes běžně zvykem. Odpoledne tu byl velký nával, přesto byla obsluha stále milá a pozorná.”
“Skvělé pivo,obsluha,místo setkávání všech lidských skupin,od právníků,sportovců, štamgastů,po máničky a vyvrhely. Nikdo tam nikomu nepřekáží.”
“Jedná se o menší bar, ale s velkým výběrem lihovin. Obsluha velice příjemná a rychlá. V jedné části je bar vybaven i příjemným posezením v podobě velkých křesel. Vše čisté a upravené. Je zde i možnost zahrát si šipky.”
“Velmi dobrý klub s velkým výběrem nápojů a pěknými dívkami.”
“Výborný kozel, sympatická obsluha . šipky, fotbálek, kulečníka v TV běží pořád sport ne nějaký po........ Óčko jak jinde....”
“Skvělá obsluha, výborné pivo. Příjemné místo, kam se rádi vracíme.”
“Opravdu hezký bar, takové prostředí miluji ❤️ Dali jsme si žebírka, byla fantastická! Obsluha moc milá a ochotná.”
“Pěkné, příjemné a cenově dostupné posezení.”
“Nam se tady jako libilo, bohuzel pak Franta sel za lokalnimi zivli a chtel nas donutit navazat s nimi konverzaci. Byl pondelni vecer, takze asi chapete, proc sme se do toho nechteli poustet. Ocividne sme ho tymhle hrozne nastvali a pak nam dal monolog o privilegovanosti mlade generace, ktereho detaily radeji nebudu sdilet. Pan starosta byl dost fine tho a samotni zarizeni splnuje vsechny pozadavky vesnicni elity.”
“Příjemné místo líbí se mi. Když to mám skoro za barákem a to se hodí. :)”
“Je skvělé, že je klub opět otevřený. Přišel jsem na spontánní návštěvu. Atmosféra a služby jsou prvotřídní!”
“Zdravím všechny! Do tohoto baru chodím velmi často, ale nikdy jsem neviděla, že by mě někdo okradl. Může se zdát, že 10 gramů pomůže nebo ne, ale jsou to moje peníze! Jen jsem byla v šoku, když na mě jeden ze zákazníků začal křičet, že jsem Ukrajinka, a vůbec nereagovali! Na vic toho všehi seděli a smáli se mi. Bylo to opravdu hrozné! Navíc nedolévají alkohol Barmani sedí u baru, popíjejí a jedí jídlo. Nechápu, kdo by tu měl pracovat a kdo odpočívat.”
“Milý majitele ochotní, dobré klidné prostředí, chutné jídlo a dobré pivo :) přespali jsme služebně s náklaďákem , můžeme vřele doporučit možnost platit kartou”
“Příjemné zastavení při výletu na kole, výborná atmosféra”
“Super luxusní jídlo a celkem porce”
“Musím moc poděkovat našemu číšníkovi, Alexandrovi. Děkujeme, určitě se vrátíme. Velmi relaxační dovolená, jídlo bylo naprosto fantastické, pokoj byl dobře udržovaný a čistý, sauna byla skvělá, bazén byl také pěkný a Prosecco bylo perfektní volbou.”
“Příjemný personál, atmosféra i ceny. Za mě prestižní podnik, který by jste neměli vynechat. Podnik jsem navštívil 17.10 2025.”
“Výlet od lidí na Bublavu. Dobré kafíčko a domácí koláč s banánem. Sice foukal studený vítr, ale sluníčko se snažilo.”
“Byla jsem zde poprvé, "Plzínka" výborná, obsluha příjemná”
“Tak tady se stavte. Klasická hospůdka na hřišti... :-)”
“Nemám rád bar ani hospodu takže toto místo moc je navštěvuji”
“Moc pěkné prostředí a příjemná obsluha mohu jen doporučit”
“Skvělý přátelský kolektiv. Skvělá komunikace. Výborná jídla. Spousta místa na posezení. Hudba dle vlastního výběru a zábava.”
“Super prostředí dát si pivko hlavně super obsluha”
“Toto místo je perfektní; má krásnou a klidnou atmosféru a personál je přátelský. Miluji tohle místo.”
“Je to tady super je dobré že máte sympatickou, hodnou, milou , a hlavně příjemnou obsluhu. Rozhodně doporučuji”