Přehled katalogu
- 720 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 77% S recenzemi
- 32% S fotografiemi
Nalezeno 720 výsledků
Procházejte zubní ordinace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 720 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 92,296 recenzí a hodnocení.
“Nejlepší drogerie široko daleko.”
“Mohu všechny jen a jen pochválit od recepce až po všechny lékaře i sestry - chodím k panu doktoru Pavlu JAKUBOVI a s jeho vlídným přístupem i s jeho sestrou jsem opravdu maximálně spokojen. Vždy jsem s jeho zákrokem spokojen a všem mohu doporučit. Myslím, že je to názor i všech, kteří k němu chodí.”
“Klasické Dm s nízkou návštěvou, tak máte na nákup svůj klídeček :)”
“Perfektní péče i personál! Mám spravených 8 zubů a s naprostou spokojeností! Za dobrou práci moc ráda zaplatím a ceny jsou příjemné. Navíc, poprvé v životě se nebojím zubařů. :) Moc děkuji.”
“Tyto ženy vi co dělají! Měl jsem velmi špatné zkušenosti se zubaři, ale tady to vše krásně prepsali. I zvuk vrtačky je jiný a mnohem příjemnější. Celý zážitek bych hodnotil 6 hvězdičkami z 5. Plus paní doktorka Hanka (Evu jsem nezažil) je moc příjemná a komunikativní a cele to jenom dokresluje ze zde dostane člověk skutečně prvotřídní sluzbu!”
“Přišel jsem sem,protože jsem měl zuby v hrozným stavu Pan doktor mi vše vysvětlil narovinu,udělal plán a od tý doby konečně vím,jaké je to,když člověk nema bolesti zubu,sice finančně hodně nákladný mou vlastní chybou,ale jsem rád,že konečně mě nebolí zuby a postupně mi je dávají dohromady a můžu se zase smát a taky musí pochválit paní doktorku Seryjovou ,která je na mě strašně hodná,milá a hezky se ke mně chová a ještě musím pochválit paní sestřičku nevím,jak se jmenuje pracuje s Paní doktorkou,ale je taky milá a hodná. Těším se den ode dne víc,jak budu mít krásný zuby díky paní doktorce Seryjove a panu doktorovi .”
“Velice milá recepční a šikovná paní doktorka, opravdu supreme přístup.”
“Velmi profesionální přístup, maminka šla se strachem na gastroskopii a odcházela spokojená. Dali ji anestezii a o ničem nevěděla a vyšla usměvavá . Lékař i sestra bylo vstřícní. Děkujeme a doporučujeme.”
“Základní drogerie je kvalitní za výbornou cenu. A hlavně POŘÁD. Ne jen v akci, akce tu vlastně nejsou. Jinam už nejezdím.”
“Výborný a milý přístup ke zvířátkům. Ochotni , vše vysvětlí co se bude provádět celkově za mě super .”
“Ráda bych poděkovala MUDr. Markovi, který nám pomohl vyřešit komplikovanou situaci vzniklou během ortodontické léčby našeho syna (15 let). V roce 2017 byla synovi na této klinice provedena extrakce 37 a 47 a autotransplantace zubů 38 a 48, kterou provedl MDDr. Novosad. Za provedení této náročné operace a její úspěch děkuji a také celému týmu, který se na tomto výkonu podílel, za nabídku vhodného termínu operace, vstřícnost a komunikaci. Tuto kliniku doporučuji všem, kteří hledají řešení jinde neřešitelného problému. Profesionalni personál, příjemné vystupování.”
“Pan MUDr. Lerch je naprostý profesionál. Já jsem se zubaře vždy bál. Ale tohoto ne (no jenom trochu). Jsem zde s celou rodinou a jsme všichni spokojeni. Děkuji.”
“První klinika s naprosto špičkovým přístupem k malým dětem (dcery 6 let a 1,5 roku). Tak krásný a empaticky přístup jsem nikde nezažila. Moc za něj děkuji. Taktéž rentgen při 1.návštěvě považuji za velké plus, vystavení sanačního plánu, kde je vše přehledně popsáno a vysvětleno, nikdo Vás nenutí do zbytečných zákroků, ale zároveň vite, co je nutné provést a především - není nutné absolvovat dentální hygienu, přestože potřebujete opravit nejprve kazy, případně vytrhnout osmičky, tak jako to bylo zvykem na nejmenované konkurenční klinice. Jen tak dál. K zubaři se nyní budeme celá rodina těšit. Ještě jednou děkuji. Blanka”
“Pokud hledáte kvalitní, hodnou a velmi příjemnou zubařku pro své děti s profesionálním a nadstandardním přístupem tak zde vše naleznete na 100%. Jsme velmi spokojeni.”
“Jsem moc spokojená, je to skvělý člověk a šikovný lékař.”
“Dnešní návštěva u slečny/paní Katky na dentální hygienu byla top. Pečlivé čištění a citlivý přístup. Moc děkuji!”
“Drogerie opravdu obrovská a najdu vždy přesně to co hledám. Nakupuji zde ráda ;) Jen personál by interní věci mohl řešit mimo plac a více se na zákazníka usmát a aspoň trošku předstírat, že ho práce baví.”
“Chodím sem pravidelně. Vyhovuje mi kosmetika ISANA, která je ke koupi pouze zde. Výhodné jsou zde klubové akce a slevy.”
“Dobře zásobená drogerie. Velice slušná a přívětivá obsluha. Rád sem chodím nakupovat. Doporučuji i ostatnim. Stále platí a čím dál lepší.”
“Na zubařském křesle paní doktorky Gabrielové většinou dělám tři věci: usnu, vymýšlím reklamní kampaň nebo přemýšlím, jak vylepšit procesy v naší reklamní agentuře. Že vám spravuje zuby si většinou nevšimnete. Hodně zde používají rentgen, takže ví o zubech mnohem více. Veškeré úkony se hradí. Jsou drazí, ale výkon tomu odpovídá. Jsem klientem asi už 10 let. Když jsem někdy několik měsíců mimo ČR, vždy si sem zajdu před cestou zkontrolovat a případně opravit zuby.”
“Měla jsem špatné zkušenosti z dětství ale pan doktor Grolich je jednička i když přijdu na zákrok a bojím se nic si z toho nedělá má pochopení a je velice precizní lepší zubař v ČR snad není mohu jen doporučit.”
“Mají snad vše co jsem kdy potřeboval. Super je i místní Vietnamská kuchyně, dobré jídlo za super ceny.”
“Byl jsem zde pro vytržení osmičky, která šla ven chirurgicky. Obavy byly velké, ale velice rychle opadly a vše proběhlo v pořádku a bez bolestí. Mohu jen doporučit.”
“Chodím k panu doktorovi Štáblovi a jsem velmi spokojená. Přišla jsem od jiného dr s velkými kazy a zanedbanou péčí. Pan doktor mi vše naplánoval a opravil. Jsem mu opravdu vděčná. Příští týden je objednaný i můj čtyřletý syn, tak uvidíme ale věřím že vše proběhne profesionálně a v klidu, ostatně jako vždy.”
“Nedávno jsem navštívil ordinaci DENTIQ a musím přiznat, že jsem byl opravdu mile překvapen. Musím zde zmínit velmi profesionální přístup od Lucie, která se mně věnovala na recepci, a doktorky Julie, která mně zub následně opravila. Na termínu návštevy jsme se domluvili předem telefonicky a samotný zákrok byl bez čekání, rychlý a bezbolestný. Ordinaci DENTIQ tak můžu jedině doporučit. Matěj V.”
“Super paní zubařka doporučuji a nemějte strach z bolesti”
“MDdr Martin Oršula je nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodil. Velmi příjemný a co se týče jakéhokoiv zákroku, tak vždy proveden s citem a péčí. Neměnil bych!”
“Moje zkušenost s touto směnárnou je velmi pozitivní. Rozhodně doporučuji! Přeji mnoho úspěchů a zákazníků!”