Přehled katalogu
- 720 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 77% S recenzemi
- 32% S fotografiemi
Nalezeno 720 výsledků
Procházejte zubní ordinace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 720 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 92,296 recenzí a hodnocení.
“Na klinice Irisdent jsem byl velmi spokojen. Paní doktorka Ruta Silgalyte přistupuje k pacientům s velkou profesionalitou, empatií a ochotou. Péče je na špičkové úrovni – jednoznačně doporučuji.”
“Příjemný přístup k pacientům zvířecím.”
“Musím uznat že trhání 8, vše v pohodě. Super zým”
“Profesionálové se super lidským přístupem, syn zde dokonce odblokoval strach z otevření pusy u zubaře a spolupracoval.”
“Skvělá služba a profesionální přístup . Paní hygienistka používá moderní vybavení a materiály na vysoké úrovni. Vše skvěle vysvětlí. Navíc je velmi příjemná, a tak jsem odcházel nejen s čistějšími zuby, ale i s úsměvem. Vřele doporučuji a nebojte se udělat něco pro své zuby :-)”
“Po všech špatných zkušenostech pro mě bylo prioritou najít si moderní kliniku s mladými lidmi. Proto, když jsem pátrala po internetu a narazila na Magura DS, byla to pro mě jasná volba.:) Celý tým na klinice jsou naprostí mistři svých oborů, jak slečna z dentálky, tak samotní doktoři i sestřičky, až po super lidi na recepci. Konečně k zubaři nechodím vystresovaná, ode všech naprosto profesionální a zároveň stále lidský přístup. Slečna Valášková má se mnou pevné nervy, a za to ji moc děkuji! Vždy přicházím s minimálním stresem a odcházím velmi velmi spokojená, konečně je o můj chrup opravdu řádně postaráno. A i když nás čeká ještě spoustu práce, myslím, že k zubaři se už budu jenom těšit. Všem moc děkuji za Vaši práci, děláte ji skvěle! VK”
“Od první návštěvy mám pocit, že jsem opravdu v těch nejlepších rukou. Prostředí je moderní, čisté a příjemné, recepce vždy milá a ochotná. Paní doktorka Vitoulová i paní hygienistka Süssová jsou neuvěřitelně pečlivé, vše vysvětlí a pracují velmi citlivě. Oceňuji přístup k ošetření - vždy bezbolestný. Chodím sem s naprostým klidem a důvěrou. Děkuji za perfektní péči a doporučuji kudy chodím :-)”
“Špičková doktorka. Nemůžu nic vytknout.”
“Moje panická hrůza ze zubařů byla poražena díky nejlepší zubařce široko daleko, paní doktorce Žárské. Vždycky, když jsem měl jít k zubaři, tak jsem celou noc nespal a bylo mi zle. Ted si v klidu podřimuji na zubařském křesle a poslouchám, jaký úkon paní doktorka s její sestrou právě provádí. Profesionální a lidský přístup, který uklidní i ty největší strašpytly. Všechny palce nahoru!”
“Perfektní přístup a velká profesionalita, doporučuji!!!”
“Maximální spokojenost, lze jen doporučit, recepční ochotné, příjemné, paní doktorka Zaydlarová moc milá a šikovná sestřička taktéž Vynikající !”
“Velmi příjemná a šikovná paní magistra Klára Svobodová. Profesionální přístup, který mohu jen doporučit.”
“Je to perfektní pan zubař, sehraný se sestrou, vždy s dobrou náladou, bez čekání”
“Pan doktor je ochotný, milý, vše vysvětlí.”
“Super doktori, moderni prostredni, mladi doktori co jdou s dobou. Deti sem chodi rady, i kdyz je potreba vrtat. Mohu pouze doporucit. Kratke objednaci doby, platba kartou.”
“U paní Aldinové jsem byla na dentální hygieně a nemohu si ji vynachválit! Celý zákrok probíhal v příjemné atmosféře a byl naprosto bezbolestný. Paní Haya byla velmi pečlivá, empatická a během procedury se pravidelně ptala, jestli je vše v pořádku. Díky jejímu profesionálnímu a citlivému přístupu jsem se cítila opravdu komfortně. Pokud hledáte kvalitní dentální hygienu, určitě doporučuji právě sem!”
“Pěkné prostředí. Skvělé lékařky a příjemné sestřičky.”
“Paní doktorka Hošková a sestřička jsou nejlepší. Hodné, milé ,precizní, ochotné a trpělivé. Tady strach ze zubaře mít nikdo nemusí, sem se člověk těší!!! Musím také napsat chválu na paní recepční jak jedna tak druhá. Jsou usměvavé, a úsměv posílají už od dveří do čekárny, to mě vždy zvedne náladu. Termíny se snaží najít opravdu rychle a když slíbí že se ozvou tak se vždy ozvou. Všichni to tam dělají ❤️ a vy se tam cítíte že je o vás postaráno jak to nejlíp jde. Nejste tam jen nějakej otrava kterého bolí zub.”
“Prvotřídní péče. Konečně život bez bolesti při pití studených nápojů. Mockrát děkuji.”
“Paní zubařce Pospíšilové bych dala daleko víc hvězdiček kdyby to šlo. Velmi příjemná a sympatická doktorka a hlavně to úžasně umí s dětmi. Dceři vše ukázala, vysvětlila, byla trpělivá... Víc spokojená ani být nemůžu!”
“Dnešní ošetření sestřičkou Ester bylo příjemné, komfortní, vše vysvětlila, vyhověla mým přáním a s citem provedla dokonale svou práci. Velmi ráda ji doporučím ostatním a budu se těšit na příští návštěvu.”
“Onedent musím jedině pochválit. Přešel jsem sem od své lokální doktorky, ke které byly opravdu velké čekací lhůty a vše se dělalo tak nějak honem honem. Zároveň jsem od ní nedostal absolutně žádná doporučení celkově, ani na dentální hygienu, prostě nic. Skončilo to poškozenými zuby z neustálých provizorních vložek namísto opravy zubu. Ve Onedentu vše vyřešeno během pár návštěv, profesionální a bezbolestný přístup, prostě paráda. Problém, který jsem řešil s bývalou doktorou pomalu roky, tak zde vyřešeno za jednu návštěvu. Jediná nevýhoda je možná trochu cena, ale zase zuby jsou celkově drahá záležitost a zde se vyplatí menší investice. Doporučuji.”
“Paní doktorka i sestřička byly obě moc milé a sympatické, k zubaři jsem se roky bál chodit, ale nyní jsem opět začal, zde se vážně není čeho bát, mohu jen doporučit. Navíc paní doktorka je moc pěkná, to pak člověku zákrok uteče jako nic.”
“Ta nejúžasnější zubní lékařka, kterou jsem si pro své 3 děti mohla vybrat! Paní doktorka postupuje při vyšetření velmi pečlivě, před i v průběhu vyšetření s dětmi komunikuje a vše jim vysvětluje, tempo i způsob ošetření přizpůsobuje aktuálnímu rozpoložení i věku dítěte. Díky tomu jí moje děti plně důvěřují, následují i doma její doporučení stran čištění zubů. Děkuji, že si mé děti nesou tu nejlepší zkušenost do budoucna. A krásná moderní ordinace s herničkou je milá třešnička na dortu!”
“Naprostá spokojenost, pečlivá práce a příjemné prostředí. Konečně jsem našel zubní ordinaci kam se těším a mám jistotu, že vždy odvedou kvalitní a vynikajici práci.”
“Jsem velice spokojená a doporučuji”
“Od roku 2011 bojuji se zubama,ale bez úspěchu, až do dnešního dne,kdy jsem navštívila StomCare Clinik,lidský přístup,všechno do puntíku vysvětleno.Paní doktorce Svaté a její sestřičce z celého srdce mnohokrát děkujeme,já manžel i syn.Jsem ráda že jsem vaši kliniku na internetu našla a že jste nás všechny tři přijali. Moc děkuji Charvátová Milena”
“Z předešlé ordinace, kde jsem jen solila peníze za něco co jsem nechtěla a sama vyžadovala ošetřit (i přesto, že jsem v oboru zubního technika) jsem konečně pochopila opravdovou a odborbou péči. Nejlepší zubní lékaři. Oba mají jak ten lidský přístup tak i současně i profesionání, jaký jinde ani zdaleka není běžný. Vše nejen před ale i při postupu vysvětlují pacientovi co bude dělat, jak i čím a co by to mělo způsobovat (brnět, tlačit at...). Spolu jsou velice milé se sestřičkou, která je velice hodná a ochotná. V ordinaci se využívá moderní technologie i postupy, prostě vše je na velmi vysoké úrovni. Jsem nesmírně vděčná, že jsem je našla zavčas. Měla jsem zuby v dezolátním stavu a to ve svých 26 letech jsem je vyhledala a na přesrok je vše v pořádku, a to ikdyž víc jak půlku předělávali a opravovali. I s tím faktem, že na křesle jsem nejednou paní doktorce usínala a i usla. Jsem vděčná za jejich péči. Slavětínská Denisa Odpovědět”
“Přišel jsem na doporučení od kamaráda a doporučuji všemi deseti. Takový přístup a profesionalitu jsem ještě nikde nezažil. I u zubaře a na dentální hygieně se můžete cítit skvěle a bez stresu!”
“Nejlepší zubař/zubařka jakou jsem kdy měla”