Přehled katalogu
- 584 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 584 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 584 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 252,464 recenzí a hodnocení.
“Absolutně nechápu ty předešlé negativní recenze. Do restaurace se snažíme chodit pravidelně a vždy jsme byli maximálně se vším spokojeni. Nenašel jsem v okruhu 10km žádný jiný podnik v takové cenové relaci, kde by vás obsluhoval číšník v kravatě, nebo s motýlkem. Poslední návštěva dnes a jako vždy přivítáni ze strany obsluhy s úsměvem na tváři. Ještě než jsme se usadili na zahrádce, už se k nám nesla miska s vodou pro naši fenečku. Obslouženi takřka ihned. Jme vegetariáni a k jídlu tedy pizza. Vždy si pochutnáme.”
“Skvělé jídlo! Vše čerstvé, hezky připravené. Lidové ceny ale ta kvalita! Tak milé překvapení! Pokud jste poblížna výletě, rozhodně sem zavítejte. Zákuse s sebou, čokoládový fondant, vyskoveně nadchnul.”
“Moderní prostředí, čistota, skvělá obsluha, chutné jídlo, výborné pivo! Jelikož nás bylo více "cyklistů", příjemná slečna nám otevřela banketu. Kolo je možné si vzít nahoru a mít pod dohledem. Určitě doporučuji.”
“Dobre pivko mladá a příjemná obsluha po delší době hospodářské kde se mi zamlouvala atmosféra (lid po práci)”
“Velmi příjemné prostředí, personál i obsluha. Kuchař je vynikající. Každé jídlo je zážitek. Polopenze (220,- Kč / os / den). Snídaně 100,- Kč - čtyři varianty - šunka s vejci / míchaná vajíčka / odložený talíř / sladká nebo dle domluvy. Večeře 120,- Kč - 4 možnosti: kuřecí stejk se sýrem / kuřecí plněná kapsa / vepřovým stejk se sýrem / hermelín v bramboráku. Příloha: brambory / hranolky / americké / rýže. Možné je se domluvit i na jiném jídle z běžné nabídky. Parkování v areálu zdarma / v ceně. Kola v kolárné zdarma / v ceně. Apartmán č. 2 je příjemný prostorný byt. Hezky vybavený co do nábytku a i hezky barevně sladěný. Kuchyň vybavená i když minimalisticky - na rychlé vaření. Po 3 dnech paní uklízečka měnila ručníky a vynesla koš. Jediná nevýhoda - neberou karty. Děkujeme personálu za pohodovou dovolenou s příjemným komfortem.”
“Byl jsem opět na meníčku a jako vždy jídlo dobré, obsluha milá a vše bylo v pořádku.”
“Podnik velmi mile překvapil proto full stars. Přišli jsme 15 minut před zavíračkou, a i tak nás milý pan posadil ke stolu. Příjemná venkovní teráska. Obrovský výběr od nudlí, kari, sushi... Prostě co vás napadne. Zkusili jsme celkem 4 jídla s všechny prostě yummi (čti mňam). Za mě asi nejlepší z těch 4 - mangova omáčka s kuřecím a rýži. Snad ještě stihneme něco ochutnat. A závěrem si postesknu, že u nás ve městě taková výborná asijská kuchyně chybí.”
“Poctivá hospoda s perfektní obsluhou, slušným jídlem a rozumnými cenami. Silvestr odpoledne, pár hodin do konce roku, hospoda plná, přesto se číšník snaží najít řešení pro usazení sedmi hostů. Servírka ihned nese misku s vodou pro psa, další servírka přináší menu a objednává pití. Všechno odsýpá, všichni jsou - obzvlášť na centrum turistického místa - milí, vstřícní a rychlí. Jídlo slušné, na dnešní dobu a lokaci za rozumné peníze,česnečka super, pivo dobře ošetřené. V létě je fajn posezení na terase ve vnitrobloku. Celkově příjemné překvapení.”
“Příjemné posezení na zahrádce, rychlá a profesionální obsluha, jídlo krémová brokolicová polévka, vývar a plněná kuřecí kapsa, kuřecí řízek, ke všemu hranolky - výborné a v dnešní době cena asi odpovídající. Navíc mě mile překvapily čisté toalety na zahrádce.”
“Posezení na zahrádce, k výběru sice pár lidových jídel, ale všechno chutnalo skvěle (famózní hovězí guláš, smažák, pizza)... cena 180-200 Kč. Příjemná obsluha, líbilo se nám tady. Děti nadchl koutek s hračkami.”
“Opět nezklamala, poctivá domácí kuchyně. Mají i smažené. Jeli jsme kolem na kole a zase se zastávka v kempu vyplatila. Tak zase příště:-)”
“Místo se skvělým výhledem na vodu, příjemná a snaživá obsluha. Na jidlojsme nečekali vůbec dlouho a pochutnáte jsme si (hotová i minutka). Doporučujeme.”
“Jsem velice spokojená s touto restaurací.Jídlo mi udělají i dietní podle přání.”
“Moje domovská hospoda v Brně. Pro mě je to pořád U Maníka...”
“Byli jsme zde na víno a gořalku a pizzu,obsluha super,chodí zde místní štamgasti.Trochu se zde zastavil čas v roce cca 1990,ale místo má svou atmosféru.Mi se zde líbilo práteská obsluha i místní domorodci.”
“Meny bylo už celkem vyjezené, ale i tak jsme na jídlo z hotovky čekali jen chvilku. Polévka gulášová moc dobrá, tortila z menýčka byla celkem normal, hranolky s chedarovým dipem a trhaným masem taky ok. Celkově bylo dost narváno, snažily se každého někam usadit.”
“Popravdě fakt asi nejlepší pizza, co jsem kdy jedl. Prvně jsem si myslel, že je to drahé, ale vzhledem k velikosti pizzy si rozhodně není na co stěžovat.”
“Příjemná restaurace, která se v okolí hledá těžko. Vedlejší přehrada v horkých dnech je skvělým benefitem! V nabídce klasika českého výběru, ale v naprosto výborném provedení, topinky pod záplavou omáčky a sýra ani nebyly vidět. Moc milý personál. Určitě jsme zde nebyli naposled!”
“Relativně nóbl restaurace nás přivítala příjemnou, nevtíravou hudbou. Sedli jsme si nahoru, kde byla atmosféra skvělá, stejně jako soukromí, hrající do karet romantice. Žádní uřvaní vochmelkové, ani hlasitá rodinná oslava. Předpokládali jsme správně, že restaurace koncepčně neodpovídá obřím, hlasitým hostinám, které obtěžují ostatní návštěvníky a trefili jsme se. Obsluha se objevila vždy, když byla k uvítání a příjemně vystupovala. Jídlo bylo nad očekávání dobré. Porce tak akorát pro 100kg hladového člověka. Bylo skvěle dochucené i dosolené, což dneska bývá překvapivě často problém. Podivuhodné byly i ceny, které byly skutečně šetrné k peněžence, proto jsem dýško dal s radostí, nikoli v rámci etikety a samotného mě to taky konečně jednou potěšilo.”
“Na running sushi jsme si to užili jídlo bylo výborné, obsluha byla velice příjemná a hodná. Atmosféra byla taky perfektní. Teplá jídla byla taky výborná. Určitě doporučujeme ochutnat smažené krevety a kuřecí špejle. Určitě ještě někdy dorazíme.”
“Naprostá spokojenost! Jídlo výborné, krásné prostředí a velmi milá obsluha. Určitě se vrátíme!”
“V klidném a čistém prostředí, výborný jídlo”
“Velice mě těší, že mohu být prvním recenzentem tohoto hezkého podniku. Restaurace přes poledne podává obědové menu, kde dostanete na výběr ze dvou jídel a polévku. Jídlo bylo velice dobré a porce akorát. Rozhodně bych pochválil kulajdu, která byla skvěle dochucená. Obsluha je rychlá, a na rozdíl od pizzerie u Karličky to zvládá v polovičním počtu s dvakrát větší rychlostí, přirozeností a úsměvem. A co je největší bonus? Platba kartou! Takže díky moc a zase se někdy rádi zastavíme.”
“Nejlepší sushi co jsem kdy měla. Rychlý rozvoz.”
“Famózní a fantastické. Slavíme zde. Vždy LUXUS. Vždy maximální spokojenost! Prostředí, obsluha, LASKAVOST k nám i dětem. NEVÁHEJTE!!!”