Přehled katalogu
- 584 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 584 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 584 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 252,464 recenzí a hodnocení.
“Velice útulné místo. Krásné prostředí i posezení a velice chutné a dobré jídlo. Doporučuji všem kteří mají chuť na dobrou činu.”
“jídlo výborné, obsluha moc milá a celkově naše návštěva byla velmi přijemná a určite doporučuji”
“Jídlo bylo velmi dobré, obsluha příjemná a velmi vtipná :), atmosféra byla rušná jak to bývá v neděli večer na náměstí Svobody, ale nám to nevadilo. Spokojenost ^^”
“Podle mě je tato restaurace jediná ve Strážnici, kde se dá příjemně posedět a dobře najíst. Vždy mi moc chutná. Prostředí je moc příjemné a obsluha milá a všímavá. Ráda se sem vracím.”
“Moc příjemný oběd. Česnečka z výborného vývaru. Mohla být více česneková... nepřesolená! Děkuji moc! Portské řízečky s bramborovým salátem. Výtečné! Nepatrná výtka, ta obloha na salátu je nesmysl a kazí jeho skvělou chuť. Pokud něco zeleného, tak jedině salátek s hořčicovým přelivem (ne na salátu). Prostředí nenadchne, ale kuchyně byla rozhodně příjemným překvapením. Díky za výborný oběd.”
“Za poslední dva roky obrovské zlepšení po všech stránkách. Dobré pivo z několika pivovarů, pizza z pece a rozšíření nabídky jídel. Aktuální informace o akcích na FB. Příjemné posezení ve stínu parku u řeky. O víkendu nabídka zákusků a dortů.”
“Byl jsem tu poprvé s přáteli. Příjemná obsluha. Útulná hospůdka. Mají tu i šipky. 3 druhy piva a žlutou. Já si dal Poličku a byla hoooodně dobrá! Zkusili jsem 4 různé pizzy . Musím říct i za kamarády ,že byla výborná!!!! (Jen bych možná přidal nějaký okraj ...bylinky nebo česnek ) ,ale jinak není téhle hospůdce co vytknout. Doporučuji návštěvu a ochutnat některou pizzu”
“Moc nám chutnalo vřele doporučuji”
“Dala sem si topinku z maďarského chleba s plátky grilované krkovice s dipem,restovanou cibulkou a volským okem. Měla sem co dělat abych jídlo dojedla. Výborné a velké porce. Doporučuji.”
“Tady nejde dát nic jiného než pět hvězdiček, možná ty ceny jsou vyšší. Ale velmi příjemné prostředí, milá obsluha a jídlo, které si tu cenu zasloužilo.”
“Musím se podělit o neskutečný zážitek v restauraci Rubín. Byli jsme s přáteli po dlouhé době na večeři a chtěli jsme si dát výborný steak a na doporučení jsme zkusili Rubín. Teď už vím, že nikdy nepůjdeme v Brně jinam. Máme za sebou velká jména restaurací jako Havana, Lets steaking, Monte Bu, U Starého Billa, Buffalo aj. Ale zde bylo bezkonkurenčně čerstvé maso, výborně udělané a dochucené. Oflambovaný hovězí steak z mladého býčka na 12 letém rumu přímo před námi byl zážitek a chuťově orgasmus, který chce člověk zažít znovu. Cena velmi přijatelná oproti výše jmenovaným restauracím ani nemluvím. Obsluha p. Tomáše na vysoké, profesionální a přátelské úrovni. Velmi děkujeme za tento zážitek a už teď doporučujeme našim přátelům, aby toto vyzkoušeli.”
“Pouze jsme se stavili na jídlo a už se mi dlouho nestalo že bych u svíčkové snědl 4 knedle a ještě mi zbyla vynikají omáčka. Žena měla kachnu a také si pochutnala. Prostředí pěkné. Obsluha příjemná a rychlá.”
“Vyšší cena, ale člověk odchází příjemně nalazen a najezen, takže není co vytknout. Výborné, rádi se vrátíme.”
“Vážení takto luxusní gastronomický zážitek jsem dlouho neměl. Jídlo famózní obsluha skvělá příjemná.”
“Sushi jsem si objednala 3x během dvou týdnů. Pokaždé skvělé, čerstvé a chutné. Občas na mě ale bohužel moc smetanového sýru. Unagi omáčka skvělá. Jinak zajímavé kombinace, které jsem nikde jinde neviděla.”
“Včera první návštěva po 2 letech a hle, restaurace v novém kabátě, kulečník, šipky, tv, nový hospodský :-) Nově v nabídce také výborná italská pizza a od včera také foccacia. Dle informace obsluhy nás čeká také rozšíření sortimentu piv i rumů. Jen tak dál :-)”
“Nejen,že Silvestrovský termín na upečení dortu nebyl žádný problém,ale čerstvost,design a chuť tohoto dortu byla skvělá.Dekujeme za skládkou tečku v narozeninový den našeho syna.”
“Vyšší ceny, ale oto větší porce a velmi chutné jídla.”
“Velmi příjemná atmosféra a moc milá obsluha. Cena naprosto bezkonkurenční vzhledem k velikosti porce.”
“Parádní atmosféra a na Vaňkovku i klidné místo. Přišli jsme jako první takže i klídek. Jídlo bylo skvělý a kupodivu i pestrý ikdyž teda dávám radu a to nepřehnat start protože na to pak doplatíte jako my.”
“Obsluha moc milá, příjemné překvapení byla perfektně načepovaná Plzeň v čistém a vychlazeném skle. Opravdu super.”
“Klasická vesnická hospůdka, šikovná paní kuchařka a příjemný pan provozovatel. Jídlo v pořádku,pití a doplňky také. Kdo si na nic nehraje,bude spokojen.”
“Nevypadá, ale luxusní kuchyň, můžu jen doporučit. S dětmi a manželkou asi né,ale s s chlapama na jídlo při práci super a Cena lidová.”
“Levné pivo, dobrá atmosféra, spousta místa”
“Víc zážitek než restaurace. Spodní pás střídá sushi, ovoce a zákusky, vrchní je teplá kuchyně z čínského bistra, včetně polévek a nudlí. Jídlo je v pořádku, top sushi za tu cenu samozřejmě očekávat nelze. Jako all you can eat to funguje spolehlivě. Odcházeli jsme přežraní a v dobré náladě. Děkujeme.”
“Za nás super. Obsluha rychlá a milá. Jídlo výborné a ceny ujdou. Vždy když jedeme kolem, zastavíme se. Jen to bohužel není tak často, jak bychom si přáli. Jsme celkem z daleka. Osobně miluji jejich gulášovou polévku.”
“Udělejte pár kroků z náměstí bokem a; Výborně a opravdu dosyta se najíte. Pivo čepují na výbornou. A obsluze klobouček.”
“Tato restaurace je skvělá. Jídlo je velice chutné, vždy čerstvě přípravné a také nádherně servírované. Je zde i velká frekvence jídla s sebou. Často se sem vracíme.”
“S návštěvou restaurace jsem byl velmi spokojen. Ač to byla má první návštěva, jídlo z restaurace jsem již okusil prostřednictvím donášky. Mohu říct, že kvalita v obou případech byla špičková, nicméně osobní návštěva má vždy něco do sebe. Oceňuji také profesionální přístup a znalosti personálu.”
“Ochotná a moc milá obsluha, výborné jídlo a pestrý výběr (trojkombinace je legendární), příjemné ceny. Moje nejoblíbenější Vyškovská hospoda.”