Přehled katalogu
- 2,032 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 2032 výsledků
Procházejte restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,032 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 880,119 recenzí a hodnocení.
“Velmi děkujeme za nádherné, pohodlné, vzdušné ubytování. Krásné prostredí. Skvělé zmrzliny, kávu, dezerty i víno. Moc příjemní a milí majitelé. Jsem nadšená a určitě se k vám budu ráda vracet.”
“Nádherná kavárna, milá obsluha a luxusní matcha! Rozhodně doporučuji navštívit.”
“Mohu velmi doporučit!! Jeden z nejlepších burgerů, který jsem kdy měla. U Bacon burgeru skvěle připravené šťavnaté maso, zeleniny akorát a omáčka perfektní. Tohle všechno dohromady vytvoří geniální combo, které každého pohladí na jazyku. Co se týče obsluhy, tak ta byla velmi přátelská a milá.”
“Dvě návštěvy na kolech během dvou dnů.Vyborné zákusky(větrník y, kremrole),pivo(točené Plzeňské), víno, chlebíčky, nealkoholické nápoje prostě každý si najde svoje.”
“Wow,jídlo bylo super,moc dobrý,užili jsme si to a aj naše malá dcera a to je co říci,měli pro děti nebo naopak, já mám rád extra pálivé a tady se nám dostalo vše,malinko holkám chyběla nějaká výzdoba a hudba by neuškodila a já chápu jak to vypadá v jejich končinách ale jídlo bylo fakt moc dobré”
“Naše nejoblíbenější a nejstálejší jídlo v Brně. Stálá nabídka ve svých variacích vždy něčím překvapí a ty víkendové speciály? To je mnohdy důvod neodjíždět vůbec z Brna.”
“Luxusni cukrarna a designove velmi propracovanymi zakusky. Vzhledove jsou opravdu original, ktery jinde nenajdete. Cena tomu samozrejme odpovida. Obsluha prijemna, byt neobsluhuji u stolu ale musite dojit k baru. Uvnitr 5 mensich stolecku + moznost sezení venku. Platba kartou mozna.”
“Velmi příjemná a nenápadná kavárna s milou obsluhou, která uvítala i naši 2,5 letou dcerku. Mají výborné zákusky a skvělou kávu. Oceňuji i drobnosti na toaletách jako je krém na ruce či hygienické pomůcky. Určitě se znovu zastavíme.”
“Vynikající paštiky, velice sympatický a vstřícný majitel. Vše dělá pouze sám, bez další pomoci z lokálních surovin, čemuž odpovídá chuť a kvalita veškerých nabízených produktů. Rozhodně stojí za navštívení.”
“Krásné místo milá obsluha a velice dobrý pečený čaj. Na dnešní poměry rozumné ceny. Je zde i dětský koutek.”
“Našli jsme restauraci náhodou přes Google a rozhodně jsme rádi, že jsme tam šli. Byla tam menší jazyková bariéra, ale i tak jsme se domluvili bez problémů. Obsluha byla moc milá a ochotná. Jídlo bylo fakt super – dobře ochucené, čerstvé a porce tak akorát. Nejvíc nám chutnal naan, rýže a kuřecí v omáčce. Příjemně nás překvapilo, že čepují pivo i kofolu a dávají nadmíráky, což už není úplně běžné. Ceny jsou rozumné a odpovídají kvalitě. Doporučujeme!”
“Skvělý večer, skvělý hostitelé, jídlo se úplně rozpadalo(husička) a atmosféra nezapomenutelná. Moc děkujeme všem za jejich starost a vše co pro nás přichystali.”
“Vždy si sem rád zajdu na pivko s taťkou.”
“Velmi příjemný sklípek/kavárna s velmi milou a ochotnou obsluhou. Výborná káva, která mi zvedla náladu při podzimním výletu za vínem.”
“Indická jídla nejsou má oblíbená, očividné jsem doposud nebyl v těch správných restauracích. Opravdu vydařené jídlo a kuchyně, potvrzené opakovanou návštěvou. Doporučuji rezervaci.”
“Krásné pohodové domácí prostředí. Skvělí, příjemní majitelé. Výborné víno a pivo. Opravdu pohoda, můžeme jen doporučit...”
“Skvělé pivo, perfektní rauty a parádně ochucený tatarák! Pivo jako křen (plzeň i radegast s krémovou pěnou) a domácká atmosféra.”
“Dnes jsem tu byla, když jsme jeli na výlet. Úžasný výběr kávy a čajů a všechno bezlepkové, slané i sladké, i low carb, a nízké ceny. Potřebuji takovou kavárnu i v Brně! Káva byla skvělá, a dort i obložený chléb byl vynikající! Zvyklá na brněnské ceny musím říct, že ceny dost lidové. Děkuji moc!”
“Musím říct, že borci to tu vedou skvěle. Po letech je v Marianským opět dobrá hospůdka se vším všudy. Místo u vody úžasné, velmi dobré jídlo a velký plus za výběr pivka (Radek 10 a 12 + Proud). V létě příjemná zahrádka s pinecem a v zimě útulné posezení uvnitř. Pro děti taky dost na výběr a bedna her nebo hraček k tomu. Obsluha vždy příjemná, platba kartou samozřejmostí. Jen tak dál.”
“Vždy perfektní jídlo a moc milá obsluha.”
“Perfektní burger a luxusní hranolky. Je zde možnost si jídlo sníst v příjemné přilehlé kavárně. Jednoznačně doporučuji.”
“Jeden z nejlepších podniků v autokempu vůbec. Vynikající pivo Polička, skvělé a chutné hranolky a výborný smažák. Vřele doporučuji všem navštívit. Velmi milá a přátelská obsluha, dávají si na všem opravdu záležet. Ceny více, než přívětivé. Posíláme pozdrav z dalekého Jablonce a budeme se těšit příště znovu.”
“Jídlo nehodnotím - není zaměřením podniku. Jinak skvělá přátelská atmosféra, obsluha, snaha vyhovět. Nikdy nevynecháme, pokud jsme poblíž...”
“Velmi krásné a utulné prostředí - všem doporučuji - milá obsluha a skvělá jídla. Krásná zahrádka a vrchní patro s krásným výhledem na náměstí a na Ditrichsteinskou hrobku.”
“Byl jsem pozván do Seňora na oslavu narozenin a byl jsem mile překvapen velmi příjemnou a ochotnou obsluhou a výborným jídlem.které připravovala místní kuchyně.”
“Báječné, klidné místo na jižní Moravě, které Vás nikdy nezklame. Výtečné vínko, milá obsluha ,fantastické jídlo a to vše v domácím prostředí jako u babičky na dvoře . A dokonce si můžete koupit pro radost i krásnou kytku což potěší. Doporučuji navštívit,určitě nebudete litovat.”
“Restauraci jsem navštívil s přítelkyní. Obsluha byla velmi milá. Jídlo byla úplně jiná kapitola. Lepší sushi jsem snad v životě neměl. Snad si brzo udělám čas a navštívíme restauraci znovu.”
“Hezké nove rekonstruované místo.”
“Tak toto. Fantastický smash burger s dvojitou dávkou masa a vším dobrým!! Milej spot u cesty a pivo/limca/káva taky naprosto v pořádku.”
“Výborná restaurace, kde se vždy skvěle najíme, jinam už vic jak rok nechodíme. Na menu vaří poctivé polévky, jídlo vždy chutné. Nejraději mám jejich burgery a trhané kachní se zelím v lokši. Restaurace má štěstí na dobré kuchaře a hlavně skvělou paní provozní, která nám i přes vytíženost restaurace zařídila svatební oběd. Jediné co bych uvítala, tak ještě další jídlo pro vegetariány, ať se nají i manžel :D Přes léto se tam dá koupit zmrzlina a ledová tříšť, teď v zimě bombardino i v nealko verzi. Doporučuji navštívit, budete se rádi vracet:)”