Přehled katalogu
- 2,032 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 2032 výsledků
Procházejte restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,032 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 880,119 recenzí a hodnocení.
“Klidné místo, vše krásně čisté, voňavé. Vřele doporučuji”
“Rádi se zde vracíme.Jídlo je skvělé a jako vždy velice rychle připravené. Obsluha jako vždy milá. Lepší Pho bo a Bún bò Nam Bộ jsme v Brně neměli.”
“Byla jsem zde víckrát a vše uzasne Vřele doporučuji”
“Zde to miluji já i celá moje rodina, vždy se rádi vracíme. Za mne asi nejchutnější Pho bo na které jsem v Brně narazil. Ingredience na stole volně přístupné tak si každý může nabrat ingrediencí dle chuti. Vše z jídelního lístku vždy mají, příprava a doručení jídla na stůl vždy snad do 5ti minut. Obsluha vždy vstřícná s pozitivní náladou. Jejich nápoje jsou velmi sladké ale chuťově luxusní. Volně dostupný horký čaj který je zdarma k jídlu.”
“Vyborne pivo a jidlo moje několikátá návštěva a vždy jsem byl spokojen! Doporučuji pri čekání na vlak, hned na proti nádraží”
“Do této restaurace se moc rádi vracíme, je tady příjemná atmosféra a moc milá obsluha. Jídlo nám také vždy moc chutná, byla jsem zde už několikrát a vždy jsem spokojená, měli jsem kořenovou omáčku, kulajdu a salát s hermelínem a vše nám moc chutnalo, moc děkuji a určitě sem ještě zavítáme.”
“Sanatorium Grill Bar mě příjemně překvapil svou nabídkou i atmosférou. Objednal jsem si mořské plody a musím říct, že byly opravdu vynikající. Celkově Sanatorium Grill Bar mohu jen doporučit. Pokud máte rádi dobře připravené mořské plody v příjemném prostředí, určitě sem zavítejte. Já se sem rozhodně rád vrátím”
“Chválím rychlost vyřízení internetové objednávky. Zároveň chválím moc milou a ochotnou obsluhu a nádhernou cenu alkoholu, u mě konkrétně rumu Dodo. :-)”
“Včera jsem navštívil restauraci Teátr v Brně se svojí přítelkyní a musím říct, že jsme si opravdu výjimečně pochutnali. Objednal jsem si hovězí guláš (259 Kč, 150 g) a přítelkyně si dala B. B. Burger Smash (289 Kč, 200 g). Hovězí guláš byl naprosto fantastický – maso krásně měkké a perfektně dochucené, stejně jako celý guláš. Domácí bramboráčky byly úplně luxusní, křupavé a chuťově výborné. Burger Smash nadchl hlavně mou přítelkyni, která si ho moc pochvalovala. Samozřejmě jsem od ní ochutnal a musím říct, že dvojité hovězí bylo neuvěřitelně měkké, šťavnaté a luxusně ochucené. Ostatní ingredience – čedar, medová slanina, BBQ majonéza i karamelizovaná cibulka – dohromady vytvářely skvělou kombinaci. Hranolky byly křupavé a chutné, přesně jak mají být. K tomu obsluha super ochotná, prostředí útulné, klidné a moc pěkné. A ceny? Na to, že je podnik v centru (nebo kousek od centra), jsou podle mě skvělé. Už dlouho jsem si tak dobře nepochutnal a příště, až budu mít cestu do Brna, tak se sem velmi rád vrátím.”
“Skvělá obsluha a výborný langoš! Přišla jsem o pár minut před otevírací dobou (nevěděla jsem přesný čas otevíračky) , ale kluci mi i tak ochotně otevřeli a byli moc milí. Langoš byl jeden z nejlepších, co jsem za dlouhou dobu měla — obrovský a výborný. Měla jsem ho na dvakrát. Moc doporučuji!”
“Velmi dobrá zmrzlina, opravdu kvalitní porce a za dobrou cenu. Za tu chvíli, co jsem tam byl se ke stánku sjelo několik aut, pár cyklistů i několik pěších se dostavilo, takže o oblíbenosti tohoto místa není pochyb.”
“Nejlepší kebab tady a okolí, vždy čerstvá zelenina, omáčky a maso.. vždy chutné a obsluha vždycky příjemná a usměvavá”
“Se zdroji MEAN WELL jsem po celou dobu jejich používání velmi spokojen. Doporučuji všem zákazníkům.”
“Příjemné překvapení mezi vinohrady. Sympatický majitel, příjemné prostředí, i nabídka občerstvení. Jen to Starobrno mi nechutná. Nabízí i ubytování v zahradní chatce.”
“moc dobré a péče s velkou laskavostí!”
“Můžu jen doporučit. Příjemná obsluha, pohodová atmosféra, přijatelné ceny, výběr ze tři druhů skvěle natočených a dobrých piv, pro děti točené nealko, sladkosti a dětské hřiště”
“Krabičky jsou prostě skvělé! Jsou chutné, nápadité, porce akorát velké. Pohodlná dovážka až ke dveřím, na všem skvělá domluva, se vším majitelé poradí. A co je největší fakt, za necelý měsíc je 11 kilo pryč.”
“Velmi krásná majitelka a výborné víno. Co víc si přát.”
“Úžasný kurz veganské kuchyně s úžasnými učiteli :) Erika i Honza jsou super lidi a jejich dynamika a chemie je proste nepopsatelná! Doporučuji všema deseti. Sama nejsem vegan, ale recepty co jsme se na kurzu učili byly vynikající a zajímavé… Děkujeme za vše!”
“Jidlo me zcela prekvapilo chuti. Opravdu dotazene. Realizator vstricny, prijemny i mi poradil na doma. Uvnitr skromejsi prostredi ktere si na nic nehraje. Vyplati se sem vypravit a vyzkouset, jidlo opravdu vrcholove co jsem kdy jedl. Jako koncept to dava cele smysl.”
“Nejlepší pizzerie ve Znojmě skvělá obsluha a velice dokonalá a chutná pizza doporučuji všem!!”
“Pivotéka kousek od nádraží, když má třeba vlak zpoždění. Pěkný výběr tří čepovaných (které se jak jsem pochpopil mění) a tři ledničky speciálních piv ke koupi s sebou. Rád se vrátím.”
“Miluju, když objevím takové super podniky na místech, kde bych je absolutně nečekal. A to byl i tento případ. Super káva a jídlo!”
“Přišla jsem si pro poke s sebou, na cestu do auta. Hned jsem měla krabičku s sebou s "naše poke" a bylo to tak výborný, že zítra beru velký!”
Thajské masáže v Kyjově jsou skvělé. Určitě jsem nebyla naposledy.
“Hráli jsme zde na Plese a plno lidí výborná atmosféra.”
“Vyborna kurata, muzeme jen doporucit. Delaji se zde s laskou a opravdu je to videt. Meli jsme wings a grilovane kure a oboji bylo naprosto skvele vychucene, stavnate a proste strasne dobre. A ten coleslaw byl asi nejlepsi co jsem jedla.”
“Skvělá restaurace s výborným jídlem a milou obsluhu( obsluhovala nás černovlasá paní v zeleném triku a byla úžasná), tímto bychom jí chtěli ještě jednou poděkovat. Nejvíc děti překvapilo churos, protože to co se běžně prodává je pro mě teď děs běs. Pokud se ještě někdy vypravíme do těchto končin, určitě se znovu zastavíme. Moc děkujeme za příjemný oběd.”
“Jenom tak jsme utekli před deštěm a měli hlad. V podvědomí jsem měl Pohanku a jako kdybych si to přivolal a měli v denním menu Brokolovico pohankove karbanátky. Nejsem Vegan, ale po všech těch Burgerech, rizkach, smazacich to bylo super, svěží jidlo, které bych si dal znova. Polévka cibulacka na víně také super, držím palce a rád zase přijdeme.”