Přehled katalogu
- 273 Firmy celkem
- 2.2 Průměrné hodnocení
- 53% S recenzemi
- 12% S fotografiemi
Nalezeno 273 výsledků
Procházejte pohotovost v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 273 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 2.2/5 na základě 8,883 recenzí a hodnocení.
“Paní doktorka naprosto skvělá , vstřícná , hodná . Udělala všechna vyšetření , poradila , vysvětlila. Po příchodu na to že byla plná čekárna , jsme čekali asi jen 5 minut.”
“Na podzim 2023 byl můj bratr na oddělení LDN. Dostalo se vzorné péče od MUDr.Šumbery, veškerý personál byl vstřícný a laskavý s plným pochopením pro jeho problémy. Můj velký dík všem.”
“Dobrý den, ráda bych se také podělila o mé zkušenosti, tentokrát pozitivní. Nebyla jsem hospitalizována já, nýbrž maminka. Po přečtení několika hodnocení jsem měla opravdu strach, co hrozného se uvnitř odehrává. Maminka trpí Alzheimerovou chorobou a tak mi toho samozřejmě nebyla schopna moc říct. Vyptávala jsem se tudíž ostatních pacientů a žádný z nich žádné otřesné zážitky neměl. Zážitky měli různé, např. s ostatními pacienty, ale ty tady samozřejmě sdílet nebudu. Musíme si uvědomit, že se jedná o psychiatrickou nemocnici (a ne žádný hotel) a že ani pro ty, kteří uvnitř pracují to není nijak jednoduché (právě naopak). S personálem jsem měla jen pozitivní zkušenosti. Paní doktorka byla velmi příjemná, vyslechla si mě a ve všem mi poradila a mamince novou léčbou opravdu pomohla. Veškerý personál se jak ke mně tak k mamince choval velmi slušně a dokonce i pozorně. Když jsem maminku poprvé vyvezla ven, pán, který měl zrovna službu ke mně automaticky bez vyzvání přistoupil a pomohl mi (což se opakovalo i při mé další návštěvě). Přičemž mi také oznámil, že už maminku jednou toho dne vzal ven, což mi přirozeně udělalo radost. Myslím si, že je nefér publikovat pouze negativní zkušenosti a nevěřím, že by všechen personál byl takový, jaký ho tady lidé popisují. Samozřejmě, že jsou uvnitř lidé lepší a schovívavější a také bohužel i ti, kteří nejsou tak schovívaví a vlídní, ale to je přece všude na světě, uvnitř jakéhokoli zařízení (školy či jiné společnosti). Je moc smutné, že lidé nikdy nesdílejí pozitivní zkušenosti, většinou bohužel pouze negativní.”
“Wau. Vše výborně organizované, mílí ošetřující, přiměřena čekací doba. Me zraněné zápěstí dostalo v neděli opravdu dobrou péči. D3kuji”
“Potěšilo mne velmi příjemné prostředí a zejména profesionální a odborný a milý personál na všech úrovních - tedy jlékařský, rehabilitační a také sesterský. Rehabilitace a léčebné procedury byly průběžně uzpůsobovány dle aktuálních potřeb a možností pacienta. Výhodou jsou i vodní léčebné procedury. Po celou dobu pobytu také pravidelná, dobrá strava v dostatečném množství. Pokud už vás zastihnou pohybové problémy, tak za mne doporučuji.”
“S pohotovostí a personálem jsem do teď měla velice špatné zkušenosti. Pokud jde člověk na pohotovost, tak ne kvůli tomu, že se doma nudí, ale že se opravdu něco děje. Personál na vás řve, co obtěžujete atd, radši nevzpomínat. Ale byla jsem nyní v pátek 1.11. a můj velký díky patří sestřičce a panu doktorovi, kteří se chovali úplně úžasně a bez jakékoliv arogance a výčitek mě pomohli. Nevím jejich jména, ale moc jim děkuji za milý přístup.”
“Velmi dlouhá čekací doba na očním, i přes konkrétní čas objednání”
“Dnes jsem byla na zákroku u paní doktorky Krejčířové. Krásné prostředí, velice vkusná ordinace. Paní sestřička i paní doktorka velice ochotně. Zákrok proběhl přesně na objednanou hodinu, paní doktorka se chovala velice profesionálně a lidsky. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Po zákroku mi byla nabídnuta voda s ovocem nebo čaj. Určitě ordinaci opět navštívím a všem vřele doporučuji. Při odchodu jsem se chtěla objednat na kontrolu znamének u paní sestřičky a paní doktorka mi hned nabídla, že má čas a znaménka mi zkontrolovala. Mohu jen doporučit!!!”
“Moje babička si přístup personálu velice pochvalovala. Dostala se z velice těžké situace i díky kvalitní péči v Chronicare. Nyní zde leží děda a všichni z rodiny jsou s péčí o něj velice spokojeni.”