Přehled katalogu
- 590 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 590 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 590 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 253,224 recenzí a hodnocení.
“Nejlepší pizza co jsem jedla, perfektni majitele. Naprosto doporučuji všem!!!”
“Ahojte, omlouvám se koho úrazem, ale tato pizza v širokém okolí je nejlepší. Čekal jsem cca 40min. i s dovozem a byla ještě horká. Pokud můžu vřele doporučuji. Strašně moc jsem si pochutnal. Pizza? Jedině PIZZA Nosislav. Pokud budu mít klobouk tak osobně dojedu a ukloním se a ten klobouk smeknu. VÝBORNÝÝÝ.”
“Ideální místo kde se ve Valticích dobře najíst za rozumnou cenu. Dokonce mají točené pivo v namražených půllitrech. Jen tak dál a držíme palce.”
“Pizza super, salát vynikající. Ovšem ta porce salátu je opravdu obrovská :-) menší by byla možná lepší.”
“Nejlepší pizza v Brně! chutnalo nám to lepší pizzu jsem neměl, moc velký výběr a přivezou včas a a ještě k tomu cseszneková omáčka zdarma’”
“Restauraci můžu jenom doporučit. Absolutně příjemná a ochotná obsluha, jídlo výborné, vše čisté a uklizené. Měli jsme toho z lístku dost, polévku, závitky, knedlíčky, dvě hlavní jídla a všechno bylo bez chybičky. Troufnu si říct, že kvalita byla srovnatelná s většinou podniků na tržnici. Určitě doporučujeme.”
“Naprosto spokojen pizza do 15min ...opravdu velká za 120kč chuťové bomba těsto chutné tenké jak ma byt ....obsluha velice příjemná a krásná ...doporučují vyzkoušet”
“Výborné jídlo, jak vegetariánské tak s masem. Opravdu perfektně dochucené a rychle připravené.”
“Výtečná restaurace, kterou musíte navštívit a ochutnat s velkou péči připravované pokrmy. Prostředí je klidné a vytváří příjemné prostředí. Restaurace má i zahrádku ve vnitrobloku. Obsluha se o vás postará a vystupuje profesionálně. Toalety jsou čisté. Doporučuji navštívit.”
“Sushi je neuvěřitelně lahodné a čerstvé! Vynikající obsluha a rychlé doručení! Doporučuji.”
“Krásné venkovní prostředí, obsluha milá, pizza moc výtečná (doporučuji cotto) - snad nejlepší co jsem v Brně zatím ochutnal. Co dodat 10/10”
“Dal jsem si Döner klasik (16) a byl fakt dobrý, a to jsem letos byl v Berlíně! Kolega z firmy byl s kebab boxem 1 také moc spokojený. Velké porce, výborná chuť a milá obsluha+autentická hudba :D”
“Konečně!!! Takze lidi, jestli někdo chcete jít na PIZZU a ne na "něco jako pizzu", což se servíruje ve zbytku Brna, tak musíte zamířit sem. Doporučuji, tady je vše jak má být. (což se u nás bohužel moc často nevidí). Kdyby bylo vic hvězdiček, tak jednoznačně dávám všechny!!! Děkuji a brzy nashledanou”
“Opravdu výborná pizza. Šlo vidět ze je opravdu domácí, a ne žádný mražený polotovar. Pokud si budete objednávat dovoz, počkáte si trochu déle, ale za ten zážitek to rozhodně stojí !! Díky za vaši kvalitní práci :)”
“Koooonečně rozvoz i Tvrdonice a okolí. Jen teda teplota jídla by mohla být vyšší. Jídlo bylo předem objednané na 19.15, vše ok, jen už přijelo vlažnější. Ale jinak děkujeme.”
“Vždy skvělý servis, porce velké, mezi konkurencí jsou dle mého nejlepší”
“Včera jsem se znovu přesvědčil o tom, že Pizza Punk je můj nejoblíbenější pizza spot v Brně. Příjemná obsluha i prostředí a pizza prostě bezkonkurenční.”
“Objednáváme pravidelně a vždy vše bez problémů, jídlo chutné, rozvoz rychlý. Doporučuji pizzu italské quatro formaggi, crudo rucola. Ale i burgery, rizoto či panenku.”
“Za mne ok, jídlo v pořádku, sushi také, opakovaná návštěva a bez problémů. Pozor při rezervaci, doporučuji ověřit den předem, zda-li s rezervací počítají...”
“Od té doby co sem objevila sushi od doebikokota nemůžu jíst sushi reálně nikde jinde. Je to totální porno a nemám tomu co vytknout. Balení krásný a chuť nepopsatelná.”
“Po nákupech v Brně,sme se zastavili v Újezdě u Brna v Kebabu protože tam máme známého Ibrahim ale mladý tam nebyl.Ale byly tam skvělý starší obsluhující.Usmevavy,milý,hezci muži Jídlo kebab ,hranolky,zelenina a česneková omáčka ,jídlo bylo vynikající.Pri čekání nám hrála skvělá taneční muzika,kdy oni i já si pohupovali do rytmu.Pri odchodu sme si poprali krásné svátky,a ještě bez sem odjela autem úsměv od pultu a zamavani.”
“Dobrý den. Kdo si nikdy nedal pizzu z Hrádku tak ani neví o co přichází za celý svůj život jsem zkusil mnoha pizz z různých pizzerií ale z Hrádku je o dost nejlepší hlavně smetanovi základ nebo jaký to byl naprosto bomba.Když jsem bydlel v Hrádku vždy tak jsem si sem tam zašel na Hawaii pizzu suroviny vždy čerstvé a pizza vždy voňava obsluha vždy velmi příjemná a hlavně pracovali rychlé teď bydlím v Šanově a kdykoliv jsem si nechal přivézt pizzu dom vždy příjemný zaměstnanci”
“Skvělá pizza, vynikající ručně dělané chlebíčky, zákusky také v nabídce. Kopečková zmrzlina výborná. Nedá se platit kartou, parkováni mezi obchodem a pizzerií. Velmi ráda se vždy zastavím. Pondělí úterý zavřeno. Zahrádka je mohla být útulnější ale služby jinak jsou skvělé. Personál velmi příjemný.”
“Jídlo bylo velmi dobré, obsluha příjemná a velmi vtipná :), atmosféra byla rušná jak to bývá v neděli večer na náměstí Svobody, ale nám to nevadilo. Spokojenost ^^”
“Výjimečný gastronomický zážitek. Kebab je zde naprosto vynikající — dokonale ugrilovaný, neuvěřitelně šťavnatý a plný autentické chuti. Každé sousto svědčí o mistrovství, kvalitních surovinách a hlubokém respektu k tradici. Nejde jen o jídlo, ale o oslavu chuti. Vřele doporučuji všem, kteří oceňují poctivou a ušlechtilou kuchyni připravovanou s vášní. An exceptional culinary experience. The kebab here is truly outstanding — perfectly grilled, incredibly tender, and rich in authentic flavor. Every bite reflects craftsmanship, quality ingredients, and deep respect for tradition. This is not just a meal, but a celebration of taste. Highly recommended for anyone who appreciates real, honest food prepared with passion and elegance”
“Zdravíme příjemnou obsluhu – slečnu i pana za barem. Také posíláme velkou poklonu do kuchyně! Vše bylo výborné – pizza, těstoviny, antipasti i tiramisu, všechno na jedničku s hvězdičkou. Příjemné prostředí, skvělá atmosféra. Určitě se sem opět rádi vrátíme. Děkujeme”
“Oblíbené pizza okénko, pizza vždy luxusní, chutná, křupavá, obsluha s úsměv.”
“Žabovřesky jsou v očekávání teplometu,tak snad se letos dočkáme. Zima už začala.”