Přehled katalogu
- 590 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 590 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 590 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 253,224 recenzí a hodnocení.
“Jak na malé městečko v sobotu před polednem, překvapivě kvalitní a chutná kuchyně. V menýčku na výběr ze tří jídel, ceny do 140 korun i s polévkou. Rychlá a ochotná obsluha. Dal směrem na Přerov jsme si jen potvrdili, že lépe už bychom se nenajedli....”
“Tuto pizzerii jsem dnes navštívil trochu ve spěchu na doporučení místních. Obsluha byla rychlá a velmi příjemná. Objednal jsem si zapečené žampiony v peci a jako přílohu penne (viz. první fotka) a bylo to prostě skvělé. I když to bylo lehčí bezmasé jídlo, tak mě dostatečně zasytilo. Shodou okolností mi ujel vlak a proto jsem si po menší přestávce mohl dát i jejich Crème brûlée (viz. druhá fotka), taktéž vynikající.”
“Výborný jídlo,tak jsme si dlouho nepochutnali,obsluha příjemná i vodu pro pejska jsme dostali vše na 1*”
“Tak tato restaurace je učiněné nebe... sem musíte jet. Výborný stejček, italské rizoto i těstoviny naprostá pohádka. Zapečené brambory netřeba mluvit. Pivko pšeničné nebo Dačice a starobrno. Milá servírka a super holky v kuchyni, které odmitly panáka od nás za luxus jídlo a řekly si o limču. Pokud sem pojedete, tak s prázdným bříškem, protože to stojí za to. Ještě teď chrochtame!!! A zapomněli jsme na fondán tak to byl orgasmus”
“Moc dobré jídlo a obsluha velmi příjemná a milá”
“Po dlouhé době jsme opět navštívili restauraci na koupališti a byli jsme zděšení. 3 limonády na servírka donesla za 20 minut. Při mírném provozu přinesli zelnou polévku po dalších 20 minutách v které plaval vlas. Servírka nám popřála dobrou chuť,ale nepřinesla talíře. Jídlo bylo drahé a pikantní kuřecí křidélka jsme museli reklamovat, protože byly úplně studené. Za údajný box s řízečky si účtovali 300 Kč a opravdu hodně hranolek nic víc. Jedna ze servírek velmi nepříjemná při reklamaci křidélek. Za smažený sýr, box s řízečky, pikantní křidélka, a kuřecí steak s amerikami a tu vlasatou polévku a 3 malé limonády jsem zaplatila přes 1000 Kč. Všude se valí špinavé nádobí a jsou neuklizené stoly. Co se stalo s tak skvělou restaurací za 2 roky kdy tam byl pan Beck?”
“Skvělé místo na jídlo! A1 ALL IN ONE VIETNAMESE BUFFET nás nadchl – jídlo bylo výborné, čerstvé a chuťově perfektně vyvážené. Obrovský výběr pokrmů, takže si vybere opravdu každý. Určitě se sem rádi vrátíme!”
“Příjemná menší pizzerie v Líšni. Byl jsem tu po cca 6 letech a musím říct, že pizza byla velice chutná. Určitě stojí za vyzkoušení.”
“Dnes jsem ochutnal šunkovou pizzu od Maxíka a musím říct, že mě příjemně překvapila. Těsto bylo perfektně upečené – ani příliš tenké, ani moc silné, krásně křupavé na krajích a měkké uvnitř. Šunka byla kvalitní a bylo jí na pizze dostatek, což oceňuji. Chuťově byla pizza výborně vyvážená, s jemnou rajčatovou omáčkou a dobře zvoleným množstvím sýra. Celkově byla velmi chutná a rozhodně se k ní rád vrátím. Pokud máte rádi klasiku, určitě doporučuji vyzkoušet!”
“Přišli jsme v poledne do narvané restaurace, nebyl problém nás i tak usadit...jídlo výborné a obsluha klobouk dolů co zvládla...”
“Dnes na meníčko zelná polévka a bramborák s masovou směsí a obě byly top! Obsluha rychlá a příjemná.”
“Byli jsme tu už po několikáté a pořád nechápu, jakto, že tam nechodí víc lidí. Výborně načepované pivko za dobré ceny. Z maxi burgeru za 240 Kč jsem se i já fakt přežral. A moc milá obsluha. Burger byl fakt dobrej, žádný nabombený chutě, který by mě ohromily, ale zase nebyl tak drahej. Cena/výkon teda za mě super. Minule jsme měli nějakou paštiku, medailonky a dezert a taky super. Jediné co bych si představoval je maso v burgeru alespoň do růžova. Příště si řeknu a věřím, že i to bude. Opravdu se mi líbí téma stavby do které je celá restaurace laděná - jak menu, tak i všelijaké doplňky prostoru. Maji i nějaké akce na burgery, takže mám v plánu se tam někdy odpoledne zase otočit na burger a pár piv :)”
“Objednávali jsme si pizzu již několikrát a vždy byla supr. Ingrediencemi nešetří, těsto je skvělé. Dá se platit jen hotově, což v dnešní době pokládám za nedostatek. Obsluha byla profesionální. S dovozem jsme taky spokojeni, telefon nám vždy zvedli, jenom musí člověk pár vteřin vydržet.”
“Za mě výborný místo na rychlé občerstvení za relativně málo peněz.. Chodíme poměrně často a vždy burger absolutně bez chyby.. Ne jen burger... Druhů mají strašně moc a k tomu ještě jiné rychlovky. Můžu jenom doporučit, ta mě výborný...”
“Dnes jsem navštívil restauraci U Matěje a byl jsem opravdu příjemně překvapen. Dal jsem si česnekový řízek s bramborami a musím říct, že chutnal, jako když ho doma připraví rodiče – poctivě, s láskou a výborně. Porce byla akorát, jídlo dobře ochucené a krásně připravené. Příjemné prostředí i obsluha zážitek jen podtrhly. Určitě doporučuji a rád se sem znovu vrátím!”
“Vřele doporučuji! Výborná pizzerie, která předčila očekávání. Pizza plná kvalitních ingrediencí, jak se na pořádnou 45cm pizzu sluší. Maximálně vstřícný personál a doručení přesně včas. Fotky jsem bohužel, vzhledem k rychlému snězení, pořídit nestihl.”
“Z toho co jsem ochutnal tady mají nejlepší pizzu. Doporučuji salami e formaggi a mafioso. Cena naprosto férová.”
“Velmi dobrý podnik, kvalitní obsluha. ❤️”
“Je to velmi úžasná restaurace a hodná obsluha a je tam roztomilá Linda”
“Super lokal, 4 dobry piva na cepu, jediny misto v Olesnico s dobrym vyberem piva a rumu za lidove ceny. Obsluha super. V lete samozrejme lepsi, protoze je tam koupaliste, ale ani zima neurazi a vyber na nápojovém i jidelnim menu zahreje.”
“Zastavily jsme se zde s holkama při vinobraní. Pan moc milý, ochotný, slušný. Kebab výborný a pěkná porce za pěknou cenu, můžeme jen doporučit ❤️”
“Klidné místo, parádní posezení a super pivo a skvělá pizza. Mohu jen a jen doporučit.”
“Jídlo opravdu super vzhled a luxusní chuť. Guláš p. Pavouka byl chuťově dokonalý a slušná porce. Výpečky také výborné. Tady umí někdo opravdu vařit. Obsluha velmi příjemná a usměvavá. Ceny klasické. Mohu opravdu doporučit, plná spokojenost a nemáme co vytknout. Na jídlo už jdeme vždycky sem.”
“Nově zrekonstruovaný s příjemnou obsluhou a s opravdovou italskou pecí. Výborná žebra pečená :-)”
“Velmi rádi cestujeme s naší německou dogu a ještě se nám nestalo,aby se obsluha při obědě zeptala zda má přinést vodu i jí. Velmi milá obsluha, která vyjde vstříct i s porcí pro děti, které s sebou máme. Moc děkujeme a velice si toho vážíme. Když budeme opět v okolí rádi se zase stavíme. Vřele doporučujeme.”
“Velmi milá a usměvavá paní, která dělá tu nejlepší polévku PHO!”