Přehled katalogu
- 187 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 187 výsledků
Procházejte estetický zubař v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 187 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 83,728 recenzí a hodnocení.
“Děkuji týmu b- dent za perfektni, profesionální a bezbolestné dentální ošetření.”
“Velice příjemný a profesionální přístup”
“Ochotná paní doktorka i sestřička.. vše na jedničku”
“Naprostá spokojenos - hlavně profesionální přístup ...”
“Nejlepší zubní lékařka, kterou jsem za svůj život potkala. Šikovná, empatická a příjemná. A stejně tak celý kolektiv zubní ordinace.”
“Za mě asi nejlépe uspořádaný Kaufland do kterého chodím. Vše dobře přehledné a průchozí. Škoda, že všechny Kauflandy nejsou podle tohoto modelu. Po zavedení samoobslužných pokladen je to ještě lepší, protože s pár věcmi se nemusím zdržovat za velkými nákupy s pár položkami, a tak v klidu stíhám dojít na autobus nebo vlak. Je zde i velké parkoviště na střeše, takže místo na auto se vždy najde a je možné si ho zde i nechat delší dobu a třeba si odsud zajet do města.”
“No prostě Kaufland! Máme tam všechno, co potřebujeme. Jen ve špičce je parkoviště plné a někteří umělci parkují úplně všude.”
“Paní zubařka je velmi ochotná, pečlivá a vše řádně a srozumitelně vysvětlí.”
“Paní doktorka je velmi příjemná a proto ji můžu doporučit. To samé platí i o sestřičce a paní recepční”
“Doktorka i sestřička,velmi milé a lidský přístup,za mě super.”
“Moc milá slečna hygienistka, vše hezky lidsky vysvětlí a samotné provedení hygieny je naprosto precizní a hlavně vůbec nebolí, moc díky.”
“Jsem moc spokojená s první návštěvou :) .”
“Skvělý profesionální přístup, pečlivost, trpělivost. Paní je velmi sympatická a umí to dobře s dětmi. Pokud už jste dlouho nespojili příjemné s užitečným, tak navštivte právě dentální hygienu u M. Mazalové a udělejte něco pro zdravé zoubky :-) Děkujeme”
“Odemkne ty nejlepší ceny. Použijte kartu teď a mějte ji po ruce!”
“Paní doktorka i sestřička jsou nejhodnější lidé široko daleko. Nejen že mě vždy vezmou akutně ještě ten den, ale také mají svatou trpělivost a velmi vstřícné jednání.”
“Uvnitř Tesca návštěva asijského bistra dopadla na výbornou. Rychlá a usměvavá obsluha, jídla, která jsme si s kolegy objednali, byla velmi chutná. Takových podniků více!”
“Ivančické Tesco je super na rodinné nákupy. Mají tu vše od jídla po oblečení F&F. Otevíračka od šesti ráno je pecka pro ranní ptáčata. Parkování bez problémů a Scan&Shop ušetří čas u pokladny. Je to ok a paráda!”
“Pestrý vyber potravinRád bych se podělil o svou pozitivní zkušenost s tímto obchodem s potravinami. Nabídka zboží je opravdu široká a vždycky najdu, co zrovna potřebuji. Navíc oceňuji časté a lákavé slevy, které mi pomáhají ušetřit peníze. Personál je vždy milý a ochotný poradit, což je další velké plus. Celkově bych obchod s potravinami rozhodně doporučil všem.”
“Měla jsem obrovský strach ze zubařů, díky paní doktorce Gálové a panu doktoru Pilarovi je strach pryč. Opravdu lidé na svém místě.. Jinak i kolektiv sestřičky, paní recepční moc úžasný, všichni moc milý, děkuji”
“Velice profesionání zubní ordinace,empatický přístup k pacietovi.”
“Velky výběr zboží. Ale bez jejich Club karty sem ani nechoďte, s ni máte velke slevy, dobre ceny.”
“Byla jsem u paní Šidlové na dentální hygieně a jsem moc spokojená. Zuby vyčistila perfektně a dostala jsem různá doporučení, jak se o zuby lépe starat. Moc děkuji a přijdu zas!”
“Hledal jsem náhradu pro sebe a syna za naší paní zubařku, která odešla do důchodu a musím říct, že jsem velice rád, že jsem narazil právě na tuto zubní ordinaci. V prvé řadě jsou zde všichni příjemní, usměvaví, mnohdy mám co dělat, abych se vydržel nesmát, ale co hlavně jsou to fakt PROFÍCI na svém místě. Pro mě škoda, že jsem takovou péči neměl dříve, nemusel jsem nyní řešit spousty problémů, které mi ovšem tady opravili na 1*.”
“K paní zubařce chodím už 8 let a postupně jsme k ní přešli celá rodina včetně dětí. Děti k ní chodí od narození a moc oceňuji lidský i profesní přístup jak paní doktorky, tak sestřičky právě k dětem, které jsou velmi náročnými pacienty. I já jsem se zbavila strachu ze zubařů a mohu jen chválit a doporučovat.”