Přehled katalogu
- 491 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 27% S fotografiemi
Nalezeno 491 výsledků
Procházejte dětský lékař v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 491 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 31,714 recenzí a hodnocení.
“Paní doktorka Hošková a sestřička jsou nejlepší. Hodné, milé ,precizní, ochotné a trpělivé. Tady strach ze zubaře mít nikdo nemusí, sem se člověk těší!!! Musím také napsat chválu na paní recepční jak jedna tak druhá. Jsou usměvavé, a úsměv posílají už od dveří do čekárny, to mě vždy zvedne náladu. Termíny se snaží najít opravdu rychle a když slíbí že se ozvou tak se vždy ozvou. Všichni to tam dělají ❤️ a vy se tam cítíte že je o vás postaráno jak to nejlíp jde. Nejste tam jen nějakej otrava kterého bolí zub.”
“pani MUDr. Remundova bylo moje pediatrist. Je mi ted 25 a bydlim v new yorku. Mam horcecky 38.8 a prvni vec ktera mne napadne je "Kdyby tady byla Remundova..." Jsem tedka na google a zjistuju ze furt ma tu samou office. Pacineti, doneste ji kytku nebo dve. Protoze pak vyrostete a uvedomite si lepsiho doktora nenajdete”
“Paní zubařce Pospíšilové bych dala daleko víc hvězdiček kdyby to šlo. Velmi příjemná a sympatická doktorka a hlavně to úžasně umí s dětmi. Dceři vše ukázala, vysvětlila, byla trpělivá... Víc spokojená ani být nemůžu!”
“Paní doktorka i sestřička byly obě moc milé a sympatické, k zubaři jsem se roky bál chodit, ale nyní jsem opět začal, zde se vážně není čeho bát, mohu jen doporučit. Navíc paní doktorka je moc pěkná, to pak člověku zákrok uteče jako nic.”
“Paní doktorka Havlíčková je naprosto úžasná dětská lékařka. Je vidět, že má děti opravdu ráda – je trpělivá, laskavá a vždy se snaží, aby se děti cítily v klidu. Nejvíc mě dostalo, když jsem se dozvěděl, že si sama nechala prostřelit ucho, aby věděla, jaký je to pocit pro dítě. Takovou empatii a přístup jsem ještě u žádného lékaře nezažil. Každá návštěva u ní je radost – člověk má prostě jistotu, že děti jsou v těch nejlepších rukou.”
“Jsem velice spokojená a doporučuji”
“Maminkám mohu upřímně doporučit!”
“Spokojenost. Sestřička i paní doktorka jsou velmi hodné a vstřícné.. Nemám,co bych vytkla.”
“Tato recenze je na paní doktorku Ester Řezáčová. Velice šikovná paní doktorka i sestřička. Vždy dobře poradí, jsou milé a hodné. Chodime k ní už s druhou dcerou a neměnila bych.”
“Paní doktorku Kelblovou mohu vřele doporučit. Pomohla mi překonat dlouholetý strach ze zubařů a díky ní se na návštěvu ordinace dokonce těším. Prostředí celé kliniky je moderní, čisté a velmi příjemné, takže se v něm člověk cítí pohodlně a hlavně v klidu. Paní doktorka je moc milá, pečlivá a vše podrobně vysvětlí. A pokud máte z minulosti špatné zkušenosti se zubaři, mohu vás ujistit, že u paní doktorky Kelblové budete v těch nejlepších rukou a návštěva bude za odměnu!”
“Dobrá dětská doktorka. Byl jsem s ní vždy spokojený.”
“S paní doktorkou mám skvělé zkušenosti. Je vždy usměvavá, ochotná a má úžasný cit pro práci s dětmi. Věnuje čas jak malým pacientům, tak rodičům, vše trpělivě vysvětlí a chová se s opravdovou empatií. Je vidět, že svou práci dělá srdcem. Moc doporučuji”
“Velice profesionální a lidský přístup paní doktorky Klieštikové. Kdybych měl takovou paní zubařku od mala, tak bych rozhodně neměl takové obavy z návštěvy zubařů.”
“Paní doktorka je skvělá profesionálka. Vždy vše ochotně vysvětlí a důkladně vyšetří. A jde vidět, že má opravdu ráda děti.”
“S paní doktorkou i se sestřičkou jsem naprosto spokojená a DOPORUČUJI. Paní doktorka je pečlivá, poradí se vším i po telefonu. To samé mohu říci i o sestřičce. Zavolám kdykoli a vždycky se dovolám, skvělá komunikace. Jsem ráda, že syna mám právě u téhle skvělé dvojce.”
“Mohu všechny jen a jen pochválit od recepce až po všechny lékaře i sestry - chodím k panu doktoru Pavlu JAKUBOVI a s jeho vlídným přístupem i s jeho sestrou jsem opravdu maximálně spokojen. Vždy jsem s jeho zákrokem spokojen a všem mohu doporučit. Myslím, že je to názor i všech, kteří k němu chodí.”
“Tyto ženy vi co dělají! Měl jsem velmi špatné zkušenosti se zubaři, ale tady to vše krásně prepsali. I zvuk vrtačky je jiný a mnohem příjemnější. Celý zážitek bych hodnotil 6 hvězdičkami z 5. Plus paní doktorka Hanka (Evu jsem nezažil) je moc příjemná a komunikativní a cele to jenom dokresluje ze zde dostane člověk skutečně prvotřídní sluzbu!”
“Ráda bych poděkovala MUDr. Markovi, který nám pomohl vyřešit komplikovanou situaci vzniklou během ortodontické léčby našeho syna (15 let). V roce 2017 byla synovi na této klinice provedena extrakce 37 a 47 a autotransplantace zubů 38 a 48, kterou provedl MDDr. Novosad. Za provedení této náročné operace a její úspěch děkuji a také celému týmu, který se na tomto výkonu podílel, za nabídku vhodného termínu operace, vstřícnost a komunikaci. Tuto kliniku doporučuji všem, kteří hledají řešení jinde neřešitelného problému. Profesionalni personál, příjemné vystupování.”
“Pan MUDr. Lerch je naprostý profesionál. Já jsem se zubaře vždy bál. Ale tohoto ne (no jenom trochu). Jsem zde s celou rodinou a jsme všichni spokojeni. Děkuji.”
“Příjemná a vstřícná dětská lékařka.”
“Mají snad vše co jsem kdy potřeboval. Super je i místní Vietnamská kuchyně, dobré jídlo za super ceny.”
“Moje zkušenost s touto směnárnou je velmi pozitivní. Rozhodně doporučuji! Přeji mnoho úspěchů a zákazníků!”
“Chodím do této ordinace od roku 2001. Jsem od začátku velmi spokojená jak s přístupem recepční,tak s přístupem doktorů,sestřiček .. Velké poděkování recepční paní Buchtové za velmi profesionální přístup,vždy my se vším vyšla vstříc,jak jen bylo možné. A pan doktor Novosad je opravdu jednička, je prostě velká kapacita a stále má úsměv na tváři ,jeho profese je velmi náročná a hlavně zodpovědná. Velke díky doktorovi Novosadovi. Vřelé díky paní doktorce Kyselové .. Vynikající,profesionální ,vždy jsem měla nějakou otázku a okamžitě mi odpověděla s úsměvem.Stomma může být pyšná ,že má paní doktorku Kyselovou v jejím kolektivu. Hygienistka paní Němečková taky vynikající! Opravdu vše s **************”
“I když jsem se odstěhoval k Havlíčkovu Brodu pana doktora bych nevyměnil. Naprostá spokojenost”
“Dostatek zboží i v akci, ochotný personál a vždy volná místa k zaparkování. Jsem zde spokojená”
“Velice milé paní recepční. Zavolají i jestli nechcete přijít na dřívější termín. Není problém si i dát zákrok na fakturu na zaměstnavatele. Krásné luxusní prostředí a všechen personál velice milý. Používají špičkové metody, protože u jiného zubaře jsem se s takovým standardem péče ještě nesetkala.”
“K panu doktorovi chodím již několik let a jsem maximálně spokojena. Ordinace je plně vybavená a zákroky jsou vždy absolutně bezbolestné. Byla jsem i u paní doktorky a její přístup je taky na špičkové úrovni. Mohu jen doporučit!”