Přehled katalogu
- 551 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 551 výsledků
Procházejte penzion v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 551 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 72,451 recenzí a hodnocení.
“Příjemná paní majitelka i její rodiče, útulné a krásné ubytování historické části Třeboně, kousek zámek a zámecká zahrada,rybník Svět, pivovar a jiné... DOPORUCUJI”
“Výborná jídla i velikosti porcí, velmi ochotná a příjemná obsluha; byli jsme tam již několikrát - doporučuji!!!”
“Penzion je sice umístěn na hlavní cestě, nicméně při zavřeném okně toto vůbec nevadí. Pokoj byl čistý, uklizený, WC a koupelna také hezká, čistá. Paní provozní ochotná. Vše bylo funkční. Pro běžné hosty naprosto dostačující.”
“Výborné jídlo, ochotná obsluha, čisté ubytování”
“Penzion je cca 150 m přístavu Lipno nad Vltavou. Umístění je výhodné pro večerní plavby V penzionu je dobrá restaurace s venkovním posezením.”
“Restaurace zaměřena na obědy. Vstřícná obsluha. Dobré jídlo.”
“Za skvělou cenu jsme tu spali jednu noc. Majitel je velmi milý a starostlivý. Nabídl nám i snídani. Rezervovali jsme si chatku přes booking. Chatka dobře vybavená a postele měkké. Čisté povlečení a pohodlné polštáře. Sdílené koupelny čisté a bylo jich tam dost pro všechny. Dostatek míst k parkování. Doporučuji”
“Výborná kuchyň za rozumnou cenu. Doporučuji všem návštivit :)”
“Jako dobrý. Ubytování na tři dny. Prosím příště nechat aspoň lžičku na kafe, když už jsou tam hrnky a čaj. A chtělo by to informovat hosty, že některé pokoje jsou přímo naproti autobusové zastávce. A super když vás vzbudí hned první autobus každé ráno. Jinak vše ok.”
“Venku 12 °C a v hospodě zatopeno v klasickych kamnech, skvělá atmosféra...”
“Byli jsme 11. 10. 2025 na Kájovské pouti a přitom využili služeb Kájovské hospody. Výborné pokrmy, skvělá obsluha, ceny příznivé, příjemné prostředí. Děkujeme za potěšující posezení. Ať se Vám daří, vážení obsluhující. Dušan a Pavla Pokorní.”
“Vynikající přístup personálu můžu jenom doporučit už plánuji znovu kdysi ho zase objednáme moc děkuji za krásní víkend na penzionu”
“Krásné romantické místo, ubytování stylové, hezký pokoj vše útulné a čisté. Spolumajitelka naprosto úžasná, zajistila a zamluvila naše požadavky na wellness a ostatní aktivity. Ostatní personál milý a vstřícný. Stylová kavárna jako třešinka na dortu. Jednoznačně doporučuji.”
“Kamil je buh! Plzeň skvělá, pizza fakt super, borsch skoro jako na Ukrajině. A ten jeho aspik! Ten byl fakt super! Diky, turisti jak jsme si dnes i pivo mohli načepovat:)”
“Ubytování a stravování v pensionu nemělo chybu v žádném ohledu.V okolí jsou krásné výlety.Moc jsme si pobyt užili. Manželé Mašindovi”
“Děkujeme za skvělou dovolenou, jen to počasí nevyšlo. Naprosto suprová obsluha, děkujeme děvčata. Co se týká pana kuchaře, ten zaslouží medaili za zásluhy. Velké porce a velmi chutné jídlo, fakt paráda. Sebou se můžete vzít i pejska, což je další plus.”
“Je zapotřebí ubytování hodnotit jako penzion - čímž pro mě tedy splňuje vše. Bezpochyby by hotel nabízel lepší služby a komfort, ale jedná se o penzion. Na víkendové přespání (ale i delší pobyt) na jihu Čech za mě super polohou, na kraji města, hned u vjezdu do lesa a cyklostezky. S paní majitelkou domluva v pořádku, vybavení pokojů řekl bych nadstandardní (kuchyň s myčkou, mikrovlnnou troubou, moderním sporákem, širokoúhlá TV, Wi-Fi). Ubytování splnilo mé očekávání.”
“Ubytování mohu jen doporučit. V penzionu jsme byli dvě noci a nemáme co vytknout. V penzionu bylo čisto, postele pohodlné a skvělá poloha penzionu. Poprvé jsme měli snídani formou snídaňového balíčku a byli jsme mile překvapeni jak pestrostí tak množstvím jídla.”
“Výborná kuchyně, milý a ochotný personál. Kavárna Drobeček super poháry, zmrzka, dortiky a horká čokoláda. Vracíme se každý rok, ubytování v chatkach TOP, perfektní rodinná atmosféra!”
“Při prodlouženém víkendu v této destinací jsem samozřejmě musel navštívit a ochutnat pivo z místního pivovaru. A neprohloupil jsem. Stavili jsme se zde 2 večery po sobě a byli jsme zkrátka nadšení. První návštěva byla čistě o ochutnání místního piva z tanku- 11° Frymburk skvělé řemeslné pivko, 10° summer ALE- osvěžující citrusové. Zjistil jsem ale že to neni vše-restaurace má i tradiční pec na pizzu- vytápěnou bukovým dřevem, takže plán na druhý den večer byl jasný- ochutnat i pizzu. Ta byla výborná, není co bych mohl vytknout. Personál byl příjemný, pohotový. Jediné co bych mohl vytknout je snad nemožnost platby platební kartou ale tento fakt se zase dá snadno vyřešit-cca 200m od restaurace se nachází 2 bankomaty.”
“Byli jsme dnes na obědě...Menu za 150kc. Jídlo opravdu výborné! Pan číšník velmi milí, nechybí pozornost, a důvtip, Za nás je to člověk na svém místě. Rozhodně se ještě zastavíme. Určitě můžeme doporučit.”
“Penzion v krásném prostředí, se zahrádkou a spoustou vyžití od beach volejbalu, pingpongu, fotbálku, až po promítačku ve společenské místnosti... Majitelé sympatičtí, ochotní - měli jsme polopenzi, kterou zařídili i pro lidi, se kterými se nepočítalo + bylo jidlo úplně super Vřele doporučuji!”
“Je to tam moc hezké obsluha moc milá a velký výběr snídaně opravdu hezké doporučuji”
“S partnerem jsme navštívili tento podnik za účelem večeře. Milá obsluha, lidí hodně. Na jídle jsme si pochutnali. Doporučuji”
“Příjemná obsluha, která se starala i o našeho psa. Sezení venku, sice jsme nejeli, ale i tak to bylo fajn.”
“Paní majitelka fajn, výborné domácí snídaně. V penzionu atmosféra první republiky.”
“Jídlo je velmi skvělé. My jsme zde byli na obědě ve všední den a překvapivě bylo zde málo lidí. Jídlo jsme měli do 5-10 minut na stole. Dal jsem si kuřecí řízek s hranolkama + domácí borůvkovou limonádu. Řízek byl velice dobrý a šťavnatý a hranolky a to je klasika. Jenom tomu trochu cybí zeleninová obloha (rukola, zelí, salát, .....) sice bylo na hranolkách trochu něčeho zeleného, ale nestačí to. Domácí jahodovou limonádu vůbec nedoporučuji. Byli to pouze rozmixované borůvky s vodou z kohoutku a bez ledu. Kousky borůvek nebyli v limonádě ani nic dalšího . Bylo by potřeba dodat alespoň led, mátu a led. A nedávat to do 0,3 l sklenice od pepsi. A také vysoká cena (okolo 50-60 Kč). Takže radši velkou točenou malinovou limonádu za 48 Kč. Trochu bych upravil desky na nabídku denního menu ale to je maličkost, kterà by zlepšila úsměv všem. Obsluha je zde velmi milá a vstřícná, jenom je někdy potřeba se připomenout. Toto místo doporučuji všem akorát si doporučuji dávat pozor na nápoje.”
“Byly jsme zde ubytovaní. Předčilo to naše očekávání. Pokoj byl nový a v celkově pohodě. Trochu špinavý koberec. Na snídani v restauraci příjemná obsluha, vyhověla požadavkům. Autem složitě přístupné, byli jsme s kočárkem a bez vtahu do druhého patra to bylo trochu obtížné. Večer by byl hluk z venku ale i z jiných pokojů. Bylo to ale chvilku.”
“Klid, výborná snídaně, příjemný pan majitel.”