Přehled katalogu
- 320 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 67% S fotografiemi
Nalezeno 320 výsledků
Procházejte kavárna coffee shop v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 320 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 90,894 recenzí a hodnocení.
“výborná snídaně – vajíčka s opečeným chlebíkem, úžasná obsluha, kreativní prostředí. Káva taky výborná, určitě se vrátím!”
“Kavárna je na skvělém místě, má to svoje kouzlo. :-) Obsluha neuvěřitelně milá, nechali jsme si doporučit rakytníkový horký nápoj a byla to skvělá volba! :-) Dýňový dortík byl jak obláček, pecka prostě. Batch brew super. Nemáme jedinou poznámku a určitě při návštěvě ČK zase přijdeme! :-)”
“Naprostá spokojenost. Ubytování dobré, obsluha příjemná a ochotná, snídaně odpovídající a pestrá”
“Kavárna s venkovním posezením na malebném místě. Káva je zde špičkové úrovně!”
“Velmi příjemná kavárnička s výbornou kávou a sladkým pečivem a milou obsluhou.”
“Káva je výborná a zákusky jsou opravdová bomba — malá má nejraději jejich dortíky a já Latte + Mátovou limonádu (tu mají opravdu prvotřídní!). Líbí se mi, že je tu klidná atmosféra, kde můžeme spolu strávit příjemný čas, ať už si dáme jen rychlou svačinu, nebo posedíme déle.❤️”
“Po přečtení recenzí jsem byla trochu nejistá, jestli místo s dětmi navštívit. Hodně kritiky se točilo kolem servisu. Musím ale říct, že jsem z tohoto místa nadšená. Obsluha neuvěřitelně rychlá, milá, pozorná, naprosto profesionální z hlediska uklízení v průběhu naší návštěvy, se vším ochotně poradila a pomohla. Jídlo dobré, velmi dobrá káva a v těchto letních dnech nám velmi přišla vhod i venkovní zahrada s hřištěm. Buď jak buď, lecjaké větší město by mohlo takové místo jen závidět. Určitě doporučujeme a přijdeme zas!”
“Při každé návštěvě Tábora se zastavím v této poměrně nové kavárně. Jsem velmi ráda, že tu takové místo existuje. Káva je vynikající a mají zde různé veganské dorty, které si vždy ráda dám. Některé z nich mi sice přišly příliš sladké, ale kávu, ať už praženou nebo připravenou u nich, miluji. Je to krásné místo s příjemnou atmosférou, dobře dostupné v centru, hned u nádraží. Určitě doporučuji všem!”
“Příjemné místo s tradičnimi zákusky.Certifikovaná cukrárna Czech Specials”
“Řekl bych že nejkrásnější kočičí kavárna v ČR! Krásná atmosféra, velké prostory a kočky krásně přítulné! Jediná škoda že bydlíme tak daleko, jinak bych chodil na kávu každý den!”
“Skvělá obsluha ..Nejlepší káva v ČB...Přizpůsobivost strojku, co máme doma či v zaměstnání, volný prodej namleté nebo zrnkové kávy”
“Super kavárnička . I přesto , že jsem chtěla kávu s sebou , tak mi slečna na latté vytvořila cafeart. Tato kavárna je nad úrovní spousty městských kaváren a má rozhodně co nabídnout”
“Skvělá cukrárna, výborné zákusky a dorty , nemá to chybu!!!!”
“Paní Eliášková nám pekla na svatbu svatební dort, dortíčky pro svatebčany i koláčky. Nemůžu než dát 5 hvězdiček a chválit. Komunikace byla perfektní - a to jak po telefonu, emailu nebo osobně (kdy na nás paní čekala již po konci otvírací doby v sobotu, než jsme stihli přijet). Výsledek nás přímo nadchnul - a to jak vzhledově tak chuťově. Vše bylo dovezeno na místo hostiny, ceny velmi příjemné. Můžu jen doporučit!!!! Kéž by takových míst bylo víc :-) Určitě se budeme vracet jen tak na kafíčko s dortíkem nebo i objednat dort.”
“Velice příjemná cukrárna, s úžasnou obsluhou. Ani nevím, kterou slečnu více pochválit. Je vidět, že nároky na zaměstnance má majitel vysoké. Dezerty jsou velmi chutné a za přijatelné ceny. Bohužel menší nabídka je u slaných pochutin. Vytknout však musím otevírací dobu. Tato provozovna má otevřeno každý týden od úterý do soboty, kdy v sobotu je nabídka v podstatě formou doprodeje, což je pro turisty naprosto nevhodné! Samozřejmě chápu, že je pro provoz pauza nutná, ale určitě by šlo řešit jinak. Naopak obrovskou chválu udílím za pralinky, zmrzliny a ostatní doplňkové zboží.”
“Možnost skvělé posnídat. Obsluha milá. Dát si svačinu, čaj a nebo kávu... Parkování na náměstí v klidu a pohodě. Diky”
“Velice příjemné místo, krásná atmosféra s hořícími kamny, pistáciový cheesecake vynikající, taktéž káva výborná, obsluha velmi milá a ochotná.”
“Zastavila jsem se pro víno s sebou, obsluha velice sympatická, ochotně pomohla s výběrem vína i těsně před zavíračkou.”
“Lahodná káva, kreativní design interiéru a lahodné koblihy.”
“Tak dobrý dort jsem už dlouho neměla. Ceny normální, hezké prostředí.”
“Super milá a ochotná paní prodavačka!”
“Chtěli jsme si dát dvě kávy a dva dortíky s sebou. V životě se mi nestalo, že by mi bylo řečeno, že dortíky s sebou nedávají z důvodu toho, že jich je málo. Takže pro ty, kteří si chtějí dojít pro kafe s sebou a dortíky, třeba z důvodu toho, že máte malé mimčo a nechcete obtěžovat v kavárně, sem rozhodně nechoďte. Moc děkuji za omluvu a tedy měním recenzi, nechci tady zbytečně mít negativní hodnocení, neb to co se stalo se napravilo a jinak mám tuto kavárnu opravdu ráda, byla jsem tu již několikrát a bylo to perfektní.”
“Skvělá kavárna se skvělou nabídkou. Byli jsme moc spokojení.”
“Moc dobre kafe :) kavarna je hezka a pani byla velmi mila .”
“Čokoláda z Pražírny Drahonice mi vždy zvedne náladu. Milá obsluha a děkuji za pomoc s dárky až do auta.”
“První kavárna která na mě dýchla atmosférou. Skrz výzdobu na mě vyzařuje osobnost majitele která mi velmi vyhovuje. K tomu skvělé zákusky i káva. Určitě doporučuji návštěvu. Až se někdy opět vyskytnu v Blatné tak tuto kavárnu určitě nevynechám.”
“Slušný výběr dezertů, příjemná a komunikativní obsluha, vcelku hezké moderní prostředí včetně toalet. Nedá se platit kartou, ale lze platit hotově či QR kodem. Eventuálně lze na chodbě vybrat z bankomatu. Řeknu to tak, kdyby tato kavárna byla v Budějovicích, tak tam zapadne do toho lepšího průměru kaváren, kterých tam je celá řada a zdá se mi, že každý měsíc nějaká nová vyroste. Vzhledem k tomu, že se nachází ve Veselí, tak se jedná o široko daleko to nejlepší, co můžete navštívit. Tento fakt je podpořen slušnou návštěvností, která je bohužel limitována prostorem, což nutí obsluhu hrát s místem Tetris a občas přesouvat jak stoly tak židle, aby byl každý příchozí uspokojen a měl možnost se posadit.”
“Příjemná a usměvavá obsluha, výborná káva tak jak si jen umíte představit a budete přát. Byli jsme na dětském filmovém festivalu a dali jsme si speciální dětský drink a čokoládového medvídka - malému zářily oči radosri.”
“Hezké, moderní prostředí, příjemná obsluha a TOP zmrzlina!!! Přesně tohle, doplněné o lahodnou kávu, zákusky, aj., v Dačicích chybělo.”
“podnik, kde si připadáte jako u někoho doma, moc příjemné prostředí, skvělá káva a milá obsluha :)”