Přehled katalogu
- 6,177 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 29% S fotografiemi
Nalezeno 6177 výsledků
Procházejte zubař v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 6,177 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 805,135 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje zubař z měst jako Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Dnes jsem byl poprvé u slečny Ďurišové. Musím ocenit skvělý, profesionální a také lidský přístup. Vše mi vysvětlila a zodpověděla veškeré mé dotazy. Za půl roku jdu určitě znovu!”
“Nejlepší zubařka pod sluncem :-)”
“Paní doktorku můžu vřele doporučit. Společně se sestřičkou dokáží vytvořit milou a profesionální atmosféru na takovém místě, jako je zubařské křeslo, s úsměvem a vždy s dobrou náladou.”
“Dnes jsem byl nucen naléhavě vyhledat pomoc stomatologa. Paní doktorka i sestřička přistupovali k mému problému s citem a jejich zákrok byl profesionální, bezbolestný a rychlý..”
“Na základě mé dlouholeté zkušenosti mohu jen a jen doporučit. Zlaté ručičky paní Kuderové, krásné provoněné prostředí a profesionální přístup navodily uvolněnou atmosféru. Díky tomu bylo ošetření bezbolestné a příjemné. Vše bylo srozumitelně vysvětleno. Těším se na příští návštěvu.”
“K panu doktorovi chodím už několik let a neměnila bych. Velmi sympatický, příjemný, lidský. Stejně tak jeho sestřička. Sice rázná, ale velmi hodná paní.”
“Maximální spokojenost. Velice příjemné prostředí, moderní technologie, bravurně odvedena práce. Pana doktora i sestricku evidentne prace baví a dělají ji skvele. Zub šetrně umrtven, necítil jsem při zákroku žádnou bolest, vše bylo pohodlné a chvilkama jsem dokonce blahem usinal.”
“Musím souhlasit s ostatními recenzemi. Paní doktorka mi navíc během 10 minut odbourala fóbii ze zubařů z dětství. Její přístup by se ostatní zubaři měli učit a nikdo by se k zubaři nebál chodit. Odcházel jsem s úsměvem a na příští návštěvu se těším :).”
“Nejlepší zubař. Ze strachu se stala radost k panu doktorovi jezdit.”
“S panen doktorem jsme spokojeni. Stále je příjemný a ochotný a lze se s ním na čemkoliv domluvit. K dětem se chová hezky.”
“Pana MDDr.Kyselovského doporučuji všemi deseti. Profesionál na svém místě, ale i jako člověk hrozně příjemný. Skvělé jednání i srozumitelné vysvětlení dané situace. Jsem hrozně vděčná,že jsem se k němu dostala.”
“Jsem moc ráda, že jsem přešla právě sem. Paní zubařka i paní sestřička jsou opravdové odbornice na svém místě. Hned při první návštěvě mi kromě kontroly zubů udělaly také rentgen, což mi předchozí paní zubařka nikdy nenabídla. Díky tomu se předešlo možným větším problémům. Když se mi odlomil kus zubu a zůstala v něm převážně jen stará plomba, našly mi hned, jak to bylo možné, nejbližší termín. Odvedly opravdu skvělou a poctivou práci, a to i v případě druhé rekonstrukce zubu pomocí „bílé plomby“. Paní zubařka si každou rekonstrukci pečlivě ověřila i po stránce skusu a toho, zda se mi bude zub dobře čistit zubní nití. To pro mě dříve nebylo samozřejmostí, a o to víc si této péče vážím – je to pro mě jasná známka profesionality. Nemohu opomenout ani dentální hygienu, kde je velmi milá paní, která vše ochotně vysvětlí a zároveň odvede skvělou práci. Prostředí čekárny i ordinací je moderní a příjemné, žádná stará nepříjemná nemocnice. Pokud váháte, zda sem přejít, mohu jedině doporučit!”
“Ordinace Stomasters mi poskytla opravdu skvělou péči. Lékaři vše jasně vysvětlují, jsou trpěliví a během ošetření dbají na to, aby se pacient cítil co nejpohodlněji. Oceňuji také pečlivost a citlivý přístup, díky kterému jsem měla z celého zákroku dobrý pocit. Do Stomasters se budu ráda vracet a rozhodně ordinaci doporučuji každému, kdo hledá kvalitní stomatologickou péči.”
“coby nevidomý bez doprovodu mám s lékaři různé zkušenosti. Dnes vstupní prohlídka včetně administrativy, vše v pořádku a k mé plné spokojenosti. Kdyby se takhle k hendikepovaným pacientům chovali všude byl by svět krásný. Velká pochvala.”
“Rádi bychom poděkovali panu doktorovi za to, že nás vzal i ošetřil aniž bychom k němu patřili když jsme byli jen na dovolené. Příjemný lékař a příjemná sestra. Jednoznačně pět hvězd!”
“Byl jsem tady několikrát a vždy všechno super. Chodím tady i na dentálku - Profesionalita - Ochota - Technika/úroveň Vždy jsem měl strach ze zubařů, ale to už je pryč”
“Medicínské centrum Arculum navštěvuji od tohoto roku a jsem upřímně velmi nadšená. Už při vstupu vás přivítá milá a usměvavá paní recepční. Celý tým – od lékařů, přes sestřičky až po dentální hygienistky – je profesionální, laskavý, ochotný a hlavně lidský. Já osobně navštěvuji pana doktora MDDr. Thomase Rozinu, který je nejen odborník na svém místě, ale také velmi empatický a pečlivý. Vždy všechno vysvětlí a jeho přístup ve mně vzbuzuje naprostou důvěru. Pomohli nejen mně, ale i mé nejbližší rodině, a to s obrovskou ochotou a rychlostí. Když jsem volala o pomoc pro svou maminku, neváhali ani minutu a postarali se o ni s naprostou péčí. Je znát, že svou práci dělají s láskou a upřímným zájmem o člověka. S klidným svědomím mohu říci, že Arculum je místo, kde se o vaše zuby postarají a jste tady v těch nejlepších rukou. ❤️”
“Paní doktorka Cetlová je velmi profesionální, pečlivá a zároveň moc milá. V čem je ale opravdu neocenitelná, je jak trpělivě a laskavě přistupuje k ošetřování dětí. I ostatní zaměstnanci (sestry, recepční) jsou velmi vstřícné. Bonusem je pak krásné moderní prostředí a to, že se v okolí dá vždy bez problému zaparkovat.”
“Velká spokojenost! Profesionální a zároveň lidský a velmi vstřícný přístup paní doktorky. Navíc krásné a moderní prostředí. Rozhodně doporučuji.”
“Ani nevím, jestli je vlastně vhodné to napsat do jedné věty, ale byl jsem k panu Pavlíkovi odeslán na extrakci osmičky a musím říct, že to byl velmi příjemný zážitek. Všechno proběhlo bezbolestně a naprosto bez problémů. Příjemné prostředí, profesionální přístup a velmi milý personál. Mockrát děkuji. Obdivuji vaši práci. Ať se daří. :)”
“Měl jsem dlouhých 5 let strach jít vůbec k zubaři. Nakonec jsem se odhodlal a nelituji. Naprosto super přístup. Jen jsem zmínil, že mám strach ze zubařů tak bylo v průběhu všechno vysvětleno a v průběhu se Pan doktor ujišťoval, zda to nebolí. Děkuji!”
“Zubařské ordinace a dentální laboratoř.”
“Seriózní, efektivní a velmi kompetentní profesionálové. Blahopřejeme.”
“Chodíme k paní Svobodové, je vždycky milá a ochotná, můžu jen doporučit. Taky moc oceňuji trpělivost s mým synem, který není úplně vzorný v dentální hygieně ;-)”
“Nejlepší paní zubařka kterou znám.Diky ní jsem se přestala bát zubařů.Vše naprosto bez bolesti a perfektní práce.Pani zubařka i sestřička moc milé a šikovné.”
“Nejradši bych dal +10* Dokonalý přístup jak doktora tak sestřičky, ochotny, milý, respektují ze ma pacient bolest nebo strach z jehel. Ukazkovej pristup. Dve osmicky zmizeli jak nic. Doktor provedl i kontrolu nad rámec ktera nebyla domluvena. Super jedině doporucuji. Mel jsem strach, doktor i sestřička me ale uklidnily a vse proběhlo čistě”
“Velmi profesionální přístup, vše kolem zákroku podrobně vysvětleno a k tomu příjemné prostředí mohu jen vřele doporučit.”
“Nadměrná spokojenost, opravdové profesionály. Nejnovější technologie. Nemůžu se naradovat jak implantátu tak luxusním korunkám! Mockrát děkuji panu doktorovi Komlevu a celému týmu, opravdu zlaté ruce! Doporučuji”
Zubní Lékař v Praze je místo, kde je pan doktor nejlepší. Lidský přístup a hlavně s úsměvem.
“Paní zubařka mi dělala několik plomb. Nechal jsem si udělat bílé. Vše proběhlo pořádku a bez bolestí.”