Přehled katalogu
- 6,177 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 29% S fotografiemi
Nalezeno 6177 výsledků
Procházejte zubař v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 6,177 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 805,135 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje zubař z měst jako Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Velice děkuji za empatický přístup, p. doktor je laskavý a milý. Škopcovi”
“Super milý přístup, detailní vysvětlení postupů pro čištění i radí při volbě kartáčků. Paní Petra se opravdu zajímá o pacienty a zajímá se o každý detail problému, který dokáže vysvětlit lidsky a srozumitelně pro každého. Prostředí čisté a moderní. Jsem s přístupem velmi spokojen a mohu 100% doporučit.”
“Vždy výborná zkušenost a perfektní pozitivní přístup paní doktorky a sestřičky.”
“Dnes ráno jsem vyplnila formulář na webu a termín jsem dostala ještě ten samý den v 11:40 po někom, kdo zrovna nemohl. Pani hygienička naprosto skvělá, vše mi detailně vysvětlila, byla velice precizní a výsledek naprosto úžasný. Moc doporučuju :)”
“Běžně recenze nepíšu, ale zde udělám výjimku. Ordinace Pulledent, paní doktorka i celý kolektiv jsou naprosto skvělí. Spojují vysokou odbornost s empatickým a lidským přístupem, což je dnes vzácné. Díky jejich péči se podařilo zachránit stav mých zubů i celé mé rodiny. Celkově hodnotím nejvyšším možným hodnocením, s upřímným doporučením a velkým poděkováním.”
“Úžasný přístup. Paní/slečna Karolínka moc milá, vše důkladně vysvětlila a zodpověděla veškeré dotazy. Během čištění se průběžně ptala, zda bolí/nebolí, perfektní odstranění zubního kamene a plaku, které mi žádný dentální hygienista takto důkladně nikdy neudělal. Zákrok trval cca 45minut a nebylo to nic bolestivého i přesto, že jsem měla zubní kámen až pod dásněmi. Těším se na další setkání a všem tu moc děkuji za pozitivní recenze, díky kterým už vím, že jsem vybrala správně :-).”
“Děkuji paní Macoškové za velmi profesionální přístup. Vše vysvětlí a poradí. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.”
“Naprosto profesionální milý přístup. Jsem absolutně nadšená. Všem tuto ordinaci doporučuji. Citlivé zacházení, pečlivost, krásná nová ordinace, zoubky jak z alabastru.”
“Milý a profesionální přístup paní recepční, sestřičky i paní doktorky. Oceňuji rychlý termín vstupní prohlídky i termíny ošetření :)”
“Naprosto dokonalý přístup a perfektní práce mockrát děkuji a doporučuji!!”
“Moc děkuji slečně/paní Lucii, přišla jsem si jak na wellnessu.. :) super přístup, atmosféra, prostě to bylo boží :) děkuji a doporučuji:)”
“Budu se opakovat. Ráda. Paní hygienistka je člověk na svém místě a určitě se tam s rodinkou vrátíme. Děkujeme.❤️”
“Název ÚSMĚV stoprocentně sedí. Profesionalita, skvělé jednání, pohoda. Velikánské dííííky!”
Zubní klinika v Dobřichovicích je místo, kde člověk při vstupu zavnímá, že o prostor je pečováno. Když jsem navštívil zubní hygienu, pochopil jsem, že když dva dělají totéž, není to totéž.
“Šel jsem k p. doktorovi poprvé protože má zubařka měla dovolenou. Naštěstí měl volno a po cca. 25 minutovém zákroku (prohlídka, rentgen, vyčištění zánětu a probrání následné léčby) mě již zub nebolel. Oceňuji lidský a profesionální přístup doktora ale i obou sester.”
“Naprosto perfektní péče a přístup. A to i přesto že jsem zde pouze jen na dovolené. Pomohli mi od bolesti.. Vytržení stoliček v silném zánětu naprosto bezbolestně..”
“Škoda že jde dát jen pět hvězdiček dal bych mnohem více. Nejlepší přístup s lidským jednáním jaký jsem kdy zažil konečně už se nemusím bát chodit k zubaři. Mohu jen doporučit”
“Konečně jsem poznal bezbolestnou a velmi pečlivou práci zubaře. Takto má vypadat stomatologie 21. století. Bravo. Pan doktor i sestřička naprosto profesionální přístup.”
“Lenka nám vařila na pobytu v Ořechovém dvoře a její vegetariánská kuchyně nemá konkurence. Vše skvěle dochuceno, otevřela mi nové obzory a dám díky ní luštěniny zase šanci. Velké díky!”
“Moc příjemný a milý zubař. Sestřička také”
“Prvni ma navsteva u pani dr.Hessove z duvodu nouzoveho osetreni vylomeneho zubu. Ochotne me prijala I kdyz jeji klientela je naplnena a ja jsem byl tlacen datumem meho odletu z republiky. Lekarka na me zapusobila velice kladne, jedna mile a s citem, venuje maximalni peci. Zkusenosti v jejim oboru z in primo vyzaruji a takovych neni dnes mnoho. Jsem velice s jeji praci a peci spokojen a stejne tak ma manzelka a zrejme stovky dalsich Preji pani doktorce mnoho uspechu v jejim oboru a hodne stesti v jejim osobnim zivote. Karel Arnold”
“Byla jsem maximálně spokojená. Příjemné a klidné prostředí. Profesionální přístup a ošetření.”
“S péčí i personálem jsem nadmíru spokojen. Paní doktorka Hádková i paní hygienistka Boudová by zasloužily medaili za lidskost. Sestřička to samé.”
“Mám dítě s vývojovou dysfazií, je proto obtížnější mu vše vysvětlit i zjistit jeho názor. Zároveň se velmi až hystericky bojí bolesti. Pan doktor je ale tak úžasný, citlivý a zkušený, že mému synovi spravil dva kazy, aniž by syn brečel, křičel či jakkoli odporoval, a to bez injekce. Synovi vždy vše ukázal dopředu, aby se nebál. Všechny mámy tak mohou být klidné a bez stresu, pokud jejich dítě ošetřuje Dr. Kharboutli! Doporučuji!!!”
“Velmi přijemný personál a prostředí. Paní doktora Kreuzová se vám o zuby postará, jak o svoje a je vidět, že ji práce baví. Vřele doporučuji”
“Velice milá paní zubařka, šikovná a pečlivá. Krásná, čistá a dobře vybavená ordinace.”
“Paní doktorku Zamboryovou srdečně doporučuji! Hledala jsem pro synka doktorku, která by měla ráda děti (a tedy se k nim tak chovala) a ideálně, aby se k němu i ke mně chovala s respektem. Také někoho, kdo má představu o aktuálních výzkumech a možnostech. Paní doktorka předčila má očekávání. K synkovi se chová s láskou a citem a zvládneme tak potřebná vyšetření, i když má synek už negativní zkušenosti a více se bojí. Vše potřebné vysvětlí a člověk cítí, že ji opravdu jde o to, aby děťátku, potažmo nám jak rodině, bylo dobře. K dokonalosti přispívá i to, že zde vyjímka potvrzuje pravidlo, a i sestřička je neuvěřitelně milá a ochotná. Pokaždé odcházím dojmutá vděčností, jak i návštěva dětského lékaře může být smysluplná a příjemná. Dojíždím z Plzně, ale mám to 15 minut cesty a rozhodně to nevidím jako omezení. Děkuji”
“Dnes jsem byl na výplni a naprostá spokojenost! Injekce na umrtvení mi nebolela vůbec a následný zákrok také ne. Skvěle sehraný tým sestřičky a paní zubařky Khabibuliny. Mockrát vám děkuji:)”
“Celková spokojenost s přístupem, milé jednání a ochota. Ruda R.”
“Doporučuji, velmi vstřícná a milá slečna. Na žádné hygieně mi nikdo takto pečlivě nevyčistil zuby.”