Přehled katalogu
- 5,076 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 5076 výsledků
Procházejte zábavní podnik v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 5,076 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 1,804,616 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje zábavní podnik z měst jako Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Čarodějnická oslava byla super. Skvělá obsluha a spousta zabavy Úžasná Horká láska od starší slečny Lucie. Za poslední týden je jsme to již podruhé a hlavně díky ní. Je naprosto úžasná. A na svém místě. Vídeňskou kávu a americano umí také luxusní. Příště zase přijdeme”
“Menší kino, ale za to velmi sympatické. Příjemné sedačky, možnost zakoupení a přinesení si nějaké pochutiny nebo nápoje z vedle umístěné kavárny. Dále mohu ocenit,že přestože bylo venku velké teplo, tak v kině bylo příjemně. Vstupné oproti multiplexu také dobré.”
“Základna u Pata je stylová hospoda v Milovicích s přátelskou atmosférou, kde se potkávají místní i návštěvníci. Nabízí poctivé české pivo, jednoduchou kuchyni a příjemné posezení v neformálním prostředí. Často zde probíhají kulturní akce a hudební večery.”
“Velký výběr pyrotechniky. Obsluha ví, co prodává a ráda doporučí.”
“Krásné místo na odpočinek a na přemýšlení. K dispozici je zde i WiFi, klavír na hraní od 9:00 do 22:00 hod.”
“Skvělý místo jako zastávka na cyklostezce, pro pěší a když mají akci, tak je to příjemně strávený den s vojenskou technikou, čumendou po areálu, nakouknutí do muzea, projížďkou v BVP, tanku, nebo jiným zajímavým vozidlem, nebo zajít do střelnice a zkusit si některou z nabízených zbraní.”
“Krásná minimalisticka galerie s úžasným světlem, můžete nerušeně koukat. V přízemí si pak dáte skvělou kávu.”
“Nejlepší hernička, kterou jsme poznali. Doprovod dítěte má vstup zdarma. Je zde několik elektronických her i pro dospělé, které jsou také zdarma. Cena za vstup dítěte velmi férová. Možnost bezplatného uložení cenných věcí do vlastní skříňky. Během pobytu zde může kdokoliv kdykoliv odejít ven a s účtenkou se bezplatně v tentýž den vrátit. Tady jsme byly maximálně spokojeni.”
“Tedy...měl jsem možnost být celý den s panem Davidem a Liborem na kontrolách aut v německu....vážení, ze sledování videí na různých platformách si nelze vůbec,ale vůbec udělat ten správný úsudek...to se musí zažít osobně. Z plánu dvou kontrol bylo nakonec pět + vyzvednutí vozu pro zákazníka. Panu Davidovi neustále někdo psal nebo volal, plány se měnili snad každou půlhodinu tak aby mohl zákazníkům vyhovět. Při kontrole Libor kontroloval auta dle naučeného schematu, David fotil , diagnostikoval nebo odbíhal k zajímavostem na placu aby nasbíral materiál pro sledující. Mezitím taktéž David komunikoval přes videa a desítky fotek se zájemcem + několik doplňujících telefonátů...komunikace a dotazy na prodejce. Infa o autě tak jak je videt ve videiích se pozdávají zmatečná,ale....jsou absolutně online...nic připraveného, pouze přímé komenty toho co bylo vidět. Proto to někdy vypadá na hodnocení super vozu bez jediné vady než k vozu přešel z jiného úhlu nebo než Libor Davidovi hlásil nějaká infa...pak třebas video pokračovalo méně optimisticky. Následně po telefonátu se zákazníkem,kterému zjištěné nedostatky nevadili je video opět optimistické. Tedy mazec. Následná zkušební jízda pokud ji prodejce umožnil také přinášela změny či potvrzení úsudku.Tahle dvojka Libor a David jsou opravdu velmi dobře sehraná dvojka. Při komunikaci s prodejcem David vždy vyjednal nějakou slevu nebo výhodu v podobě záruky a vše tak jak vyjednal u prodejce volal se zákazníkem.Neskrýval se nikde bokem, bylo vše slušně slyšet. Jsou sehraní i mimo prohlídky, když řídil na přejezdech David...Libor mu odesílal videa, protokoly..hledal adresy...byl taková sekretářka. Jsou to i věci co na videiích nejsou jako třeba komunikace s prodejci většinou v přátelském duchu a tím i získání lepších výhod pro zadavatele prohlídky nebo také to mezidobí ve videiích cestou v autě...humor , zážitky nebo rodiny. David má velkou výhodu v perfektní znalosti i lidové němčiny a letité zkušenosti s auty, Libor zas vidí i to co jiní přehlédnou a hlavně tu práci dělá se zájmem.Pro mě to bylo včera z Liberce (13.11.) poctivých 24h na cestě. Odjezd z Nižboru v 7.00h a příjezd zpět v 01:40h. Děkuji Davide a Libore za nevšední zážitek. Rád opět někdy pojedu.”
“Slavili jsme zde narozeniny. Super místo, obsluha milá, rychlá a pozorná”
“Krásné prostředí ještě lepší drinky a skvělá obsluha doporučuji všem ❤️”
“Skvělá firma. Strašně se mi líbí servis. Pomohli s výběrem, vždy on-line, odpoví na jakýkoliv dotaz. Je vidět, ze mají velký zájem o tom co dělají, mají dobře osobní zkušenosti. Rozhodně doporučuji) a přeju hodně úspěchu týmu”
“Dne 30.5.2023 jsme se ženou podnikli v Praze dvouhodinovou plavbu s obědem po Vltavě. Byla to plavba s luxusní lodí PRAGUE BOATS. Krásné slunečné počasí a pěkný výlet.”
“V Jojo Parku jsem pořádali narozeninovou oslavu pro dceru. Musím říct, že jsme spokojeni. Netvrdím, že jojo park má nejnižší ceny v Ostravě, ale bohužel to je doba a úplně chápu Jojo park, že když jdou na trhu ceny nahoru, oni musí taktéž zdražovat. A sama znám dětské herny, které jsou ještě dražší a ne jen vstupy, ale ceny za jídlo/pití, či ceník za nějaké oslavy či dětské akce. Takže i přesto, že to nebyla nejlevnější varianta, tak jsme byli spokojeni. Dcera byla nadšená a děti taktéž. Vyřádili se a to byl náš účel. Oslavu jsme měli v salónku CIRKUS, ale Jojo park taktéž nabízí větší solónek pro více dětí, takže velké plus, jelikož máte na výběr. Personál jsem měli velmi milý a vstřícný, na to jak já si dokážu s manželem "navymýšlet", tak nám s vším vyhověli. Opravdu nemám žádnou výtku. Mockrát děkuji za prostory k oslavě, za komunikaci a za zrealizování. Určitě jsme se neviděli naposled. ☺️ Děti byly ve věku 1,5 rok - 5 let a všechny si to moc užili a našli si zábavu!”
“Skvělé místo,děti se vyřádily a moc se nám tam líbilo. Největší úspěch měli lodičky,plážový písek a polštář s vodou. Rodiče si dají nějakou dobrotu z baru, děvčata na baru moc milá a usměvavá a v klidu relaxují.”
“Super pro děti. Najíte se přímo v parku.”
“Naprosto úžasný pro rodinný den, na konci i skvělé spestření pro děti, kde si rodiče můžou dát něco dobrého a děti se zabaví na hřišti.”
“Konečně restaurace kde se o zákazníka starají. Vřele doporučuji, obsluha rychlá a příjemná”
“Vše proběhlo v pořádku. Super stip týz”
“Doporučuji příjemné prostředí a služby”
“Perfektně připravený program, zajímavé ukázky, profesionální a především vstřícný přístup aktérů. Žáky program bavil od začátku do konce. Spousta nových informací, které v učebnicích dějepisu nenajdete. Rozhodně se nevidíme naposledy. Můžu pouze doporučit.”
“Panuje tu pohodová atmosféra, starobylé budovy, metr vysoké příčky. A za tři roky tady bude nádherná galerie starožitností. Měl jsem možnost podílet se na obnově této budovy”
“Od záčátku do konce perfektní. Přístup, komunikace, auto, jízda. Opravdu si sjedete!”
“Když jsme před rokem začali s partnerem plánovat svatbu, dlouho jsme zvažovali, jestli si s přípravami necháme pomoci, nebo se do toho pustíme sami. Bylo nám ale jasné, že chceme den, na který budeme vzpomínat celý život a s roční dcerkou jsem si upřímně nedokázala představit, že zvládnu připravit sama svatbu pro tolik hostů, od ubytování, ohňostrojů, stanů, cateringu a mnoho dalšího. Poté jsme dostali doporučení na Káju a už na první schůzce jsme věděli, že právě ona je ten člověk, se kterým vše kolem naší svatby zvládneme profesionálně vyřešit. S každým dalším setkáním, hovorem, vyřešenou situací jsem si víc a víc uvědomovala, že Kája je přesně ten člověk, který svoji práci miluje, je perfekcionista a workoholik :), což byla záruka toho, že jsme díky ní prožili nejkrásnější svatební den, jaký jsme si vysnili.”