Přehled katalogu
- 201 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 84% S recenzemi
- 68% S fotografiemi
Nalezeno 201 výsledků
Procházejte venčení psů v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 201 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 5,474 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje venčení psů z měst jako Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj a dalších.
“Jediná hlídačka, které jsme věřili, když jsme bydleli v Praze. O Bellu se skvěle starali, takže jsme měli vždy klid. Komunikace byla také výborná. Byly aktualizovány fotografie a videa a odpovědi byly rychlé. Díky Cristině, Silvii, Dianě a zbytku týmu! :)”
“Obchod jsem objevila náhodou a od té doby je nejvíc oblíbený, jezdim sem přes půl Prahy. Krásný, velký kvalitní výběr a naprosto báječna obsluha.”
“Můj pes jezdí k Míše na hlídání jako na dovolenou. Vždycky tak nějak vytuší, že sem jede a bere to jako dětský tábor. Šteká, pobízí mě a je na něm vidět, ze se těší. Děkuji za vstřícnost vždy, když jsem potřebovala pohlídat toho mého Draka.”
“Děkujeme za pohlídání 3 dny našeho Piškota. Aktuální informace a videa nám pomohla v překonání obav a přesvědčila nás že Piškot byl v nejlepších rukách a ke konci již byl v pohodě a se smečkou se skamarádil. Při delším pobytu by se mu tam i líbilo a to je pro nás to hlavní. Ještě jednou děkujeme”
“Klára hlídala mého psa 5 nocí - byla jsem nejdříve trochu nervózní, protože Dante nikdy předtím nebyl na hlídání tak dlouho a nikdy ho nehlídal někdo cizí. Klára nám však umožnila přijet k ní domů na návštěvu ještě před samotným hlídáním. Tím veškeré mé obavy opadly. Klára je velmi milá, sympatická a spolehlivá. Domluva s ní byla naprosto bezproblémová. Velmi oceňuju, že mi každý den posílala fotky a zprávy, jak se Dante má. Když mi Klára pak Danteho přivezla domů (za což ještě jednou moc děkuji), tak to vypadalo, že by s ní Dante nejradši odjel zase zpátky. Což beru jako důkaz, že o něj bylo dobře postaráno a měl se dobře. :) S hlídáním jsem byla velmi spokojená a určitě všem doporučuji. Pokud bude třeba, ráda se na Kláru v budoucnu zase obrátím.”
“Doporučuji! Paní Kočičková hlídala 2 kočky po dobu týdenní dovolené. Každý den s nimi strávila hodinu, měli jsme fotky, info, nakrmila, postarala se i o vše ostatní, co bylo doma potřeba. Příště se na ni zase obrátíme.”
“Naše Matylda (francouzský buldoček,6 měs.) absolvovala 10denní intenzivní, individuální výcvik a musím říct, že jsem byla mile překvapena, jaký pokrok udělala. Naučila se základní povely, je celkově klidnější a poslušnější. Trenéři a paní majitelka byli úžasní – profesionální, trpěliví a vždy ochotní poradit i po skončení kurzu. Bylo vidět, že ke psům přistupují s láskou a respektem. Výcvik rozhodně doporučuji každému, kdo chce pro svého pejska kvalitní a pozitivní zkušenost. Tímto moc děkuji a budeme využívat jejich služby nadále i v rámci školky.”
“Rychlé dodání, i v předvánočním čase a skvělá komunikace. Doporučuji!”
“Jsme s naším králíčkem Duffíkem dlouholetí klienti slečny Baklové a vždy, když je potřeba hlídání, volba na koho se obrátit je jasná! Nejen, že nám ho bezvadně pohlídá, ale zároveň dostane péči jako od maminky. Přirovnali bychom to k pobytu v 5hvězdičkovém hotelu s All inclusive, skoro by se dalo říct, že mu to až závidíme. Aby se nám tak nestýskalo, jsme zásobováni fotkami jak tam dovádí s ostatními králíčky. Jak říkám služby jsou prostě topózní, vřele doporučujeme. :)”
“Ahoj, Jmenuji se Vence a je mi 8 měsíců. Dnes byl můj první den ve školce a píšu, abych poděkoval Astrid za její laskavost a empatii. Naučil jsem se nové věci, získal nové přátele, prošel se zasněženým lesem, dokonce jsem „mluvil“ několika různými jazyky! A ano... taky mám nějaké lahůdky. Děkuji moc, Astrid. Nemůžu se dočkat, až se vrátím.”
“Zvířata sem dáváme již mnoho let a pokaždé jsme maximálně spokojeni. Komunikace s majitelkou je perfektní, zvířata jsou spokojená a my si můžeme v klidu užít dovolenou. Rozhodně mohu doporučit. Exponovaná období jako prázdniny si rezervujte vždy s dostatečným předstihem.”
“Perfektní přístup ke psům i lidem, ochota, vstřícnost a profesionalita. Mám 2 fenky, 9 a 2 roky, díky citlivému přístupu vždy v pohodě. I v době mého delšího pobytu v nemocnici jsem byla naprosto klidná, věděla jsem, že je o holky skvěle postaráno. Doufám, že pobyt v hotelu budeme využívat už jen během dovolených. Doporučuji!!”
“V pondělí jsme byli poprvé s naším zlaťáčkem v salónu na předvánočním stříhání a péči. Vyzdvihuji výbornou komunikaci se salónem při dojednávání termínu i v průběhu poskytování služby - pejsek zůstává v salónu bez páníčka, paní majitelka v průběhu stříhání posílá fotky a informace, jak pejsek stříhání snáší. Pejska jsme si vyzvedli navoněného, spokojeného a moc hezky upraveného. Určitě jsme v salonu nebyli naposledy. Vřele doporučujeme ❤️”
“Využili jsme hlídání našich pejsků. Bylo o ně výborně postaráno, neměla jsem žádné obavy zde moje mazlíčky nechat. Letos je opět bez obav svěřím do péče. Děkuji paní Verunce a jejímu týmu.”
“Děkujeme za nádherný zážitek při tandemovém seskoku, úžasnou partu lidí a super vtipný přístup. Moc děkujeme.”
“Naprosto skvěle. Našeho pejska bychom jinam, než panu Járovi nesvěřili:)”
“Užasný přístup k pejskům, spousta prostoru. Mám zkušenosti s hlídáním a byla jsem moc spokojená. Mohu jenom doporučit”
“Za mne a mé dva psí kluky nejlepší psí hotel jaký jsem měla tu možnost poznat. Je to poprvé co oba vesele vyskočí z auta a běží do hotelu. I za cenu dojetí větší vzdálenosti je raději vezmu sem než do hotelu poblíž bydliště. S paní majitelkou je výborná domluva, pokud to jde vyjde vstříc. Výborná práce, jen tak dál!”
“Doporučuji hotýlek, kocourek se vrátil spokojený. Majitelé nám jednou za 3-4 dny poslali zprávu nebo video. Ocenili jsme také, že nám kocourka za příplatek vyzvedli a dovezli.”
“Profesionální přístup k naším čtyřnohým miláčkům . Cítí se u paní majitelky jako doma. S prací a profesionální přístupem jsem naprosto spokojená. Děkuji a těším se na další spolupráci”
“Nejlepší hotel a školka. Lepší péči jsme si pro našeho čtyřnohého člena rodiny nemohli přát. Nyssa je vždy vydováděná, unavená a moc ráda vrací. Když ji vedeme do Dogparku, nikdy se neotočí, že by se jí nechtělo nebo se bála. Vždy s radostí běží. A jejich přístup, jak k pejskům, tak k majitelům, je bezkonkurenční. Vždy nám pomohli a vyšli vstříc, když jsme potřebovali. Neměnili bychom. A jsme jim vděčni za to, co pro pejsky dělají. Děkujeme”
“Moc děkuji za perfektní péči o mé dvě psí kavalíří fenky Amálku a Nissinku. Vřele doporučuji i lidem, kteří si myslí, že psí hotel nikdy! Budou mile překvapeni, že nakonec je vše skvělé. Bonus navíc. Denně dostanete aktuální foto a zprávu jak se váš pejsek má. Což je moc fajn.”
“Spolehlivá agentura pro venčení psů či hlídání domácích mazlíčků. Doporučuji.”
“Nemám tento měsíc sice na agility čas se svou "choďačkou", ale Zapnipsa.cz alespoň můžu takto doporučit. Pravidelně na cvičák chodíme a baví nás to! Bára je zkušená a fajn holka, která nás naučila spoustu věcí, které jsem z ostatních tréninků agility neznala. Rozmanitost nabídky kurzů není obvyklá a snaží se stále vylepšovat. Bezva je i možnost hlídání, které jsem několikrát využila. Je to ideální, když už se vzájemně fenky i paničky znají:)”
“Cubicku davame k pani Mirce pravidelne a jsme moc spokojeni”
“Moc krásný obchůdek. Velmi mila a ochotná slečna prodavačka. Radost nakupovat.”
“Exkluzivně pozitivní zkušenost poté, co jsme v sobotu večer přijeli do Prahy s pejskem, kterého kousl jiný pes a hledali jsme otevřenou veterinu. Profesionální přístup, všichni milí a kromě psa uklidnili i mě:) Díky!”
“Naší pusince se tady velice líbilo. Nám se líbí profesionální a vstřícný přístup pana Jakla. Vřele doporučuji.”
“Nejlepší psí hotel, který jsme doposud vyzkoušeli. Naše Delly ani nechtěla domu :). Pejskům se pořád někdo věnuje a mají zde opravdu lidský přístup, a je vidět, že štěstí pejsků je na prvním místě. Mohu jedině doporučit.”
“Vždy perfektní zkušenost :) Pán zvládá i mého velmi temperamentního maliňáka s lehkostí a nedhledem a to i v případě veteriny (vezl ho jako dárce krve). Pes se vždy těší, nejraději by se do toho kotce zavřel sám, když ho tam dávám. Kotce jsou vždy čisté, mohla jsem vždy nahlédnout.”