Přehled katalogu
- 2,260 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 63% S fotografiemi
Nalezeno 2260 výsledků
Procházejte svatební obchod v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,260 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 240,817 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje svatební obchod z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj a dalších.
“rychlé dodání, dobré ceny a velmi příjemné jednání na zákaznické lince.”
“Příjemná obsluha, velký výběr zboží”
“Příjemná společnost na okraj, milé dámy, které tam pracují... s pozdravem...”
“Malá útulná prodejna květin, vždy si vyberu. Moc ochotná paní prodavačka vždy poradí.”
“Vše proběhlo v pořádku, Majitelé moc milý na všem se dalo domluvit. Doporučuji”
“Perfektní výběr, perfektní servis, příjemný a velmi ochotný personál.”
“Svatbu jsme měli na zámku Rozsochatec ke vší spokojenosti. Dobrá komunikace, ochota, flexibilita a skvělé jídlo! Vše klaplo na jedničku. Mockrát děkujeme!”
“Mohu vřele doporučit. Máme krásné fotografie svatby a následně každoroční foto dětí :-) milý přístup a profesionalita. Jsme moc spokojeni :-)”
“Skvělé hodinářství a klenotnictví, velký výběr hodinek a šperků, výměna baterií i náhradních řemínků k hodinkám za super ceny, chodím jsem už roky a jinam bych nešel. Super služby! Naprostá spokojenost.”
“Je to dobrý obchod se širokým sortimentem. Také, musím se zmínit o ochotném a znalém majiteli.Děkuji za skvělé služby. To stále platí.”
“Musím říct, že přístup je skvělý. Velký výběr šatů, jedny krásnější jak druhé, které jsou pravidelně obměňovány. Paní je profesionálka tělem i duší, poradí, vysvětlí. Kromě šatů nám zařídila i oznámení. Jinak je zde možné koupit i prstýnky, také má široký výběr doplňků pro nevěsty i ženichy. Vše zařídí, nachystá, pravidelně informuje. Klobouk dolů, vážně skvělý přístup a skutečně všeho velký výběr.”
“Přišel jsem s přáním individuální zakázky. Již vystavené zboží mě upoutalo, také rostlé květiny. Ale následovala nevšední ochota, to stále je spíše za hranicemi. Vše, na čem jsme se dohodli, tu bylo splněno v dohodnutém termínu, přesně podle mých představ a v ceně absolutně přijatelné. Tedy nemám co vytknout. Zaujala mě také vázaná kytice, ač ta nebyla pro mě, ale pro jiného zákazníka.”
“Jeden z nejlepších kreslířů co znám.. Kresby jsou zpracovány vždy nádherně. Vždy jsem byl nadmíru spokojen.. (Zvýšil bych ceny!!!) :)”
“Naprosto precizní práce v uvedeném termínu, skvělá domluva, paní příjemná, ochotná a také poradí. Za mě určitě doporučuji.”
“Velmi příjemné prodavačky, dobrý výběr, přehledné”
“Velký výběr květin, potřeb k pěstování i dárkových předmětů a věcí na zdobení pro vlastní vyrábění. Mám tento obchod ráda. I když nestíhám, nikdy nezklame. A navíc má skvělou a ochotnou obsluhu.”
“Galerie Sýpka pro nás byla snové svatební místo a poté, co se zde naše svatba uskutečnila, musím říct, že vše bylo ještě krásnější, než jsme si vysnili. Nerozumíme předchozím recenzím - paní majitelka je skvělá, byla s ní výborná komunikace a se vším nám moc ochotně pomáhala. Absence jednoho ze záchodů má svůj důvod (dočasný) a vynahradila ji čistá toi-toi, se kterou naši hosté neměli absolutně žádný problém. S cateringem zde také nebyl žádný problém. Všechna omezení, která jsou vzhledem k historické hodnotě Sýpky pochopitelná, jsou uvedena ve smlouvě o pronájmu, takže během svatby se nestalo skutečně nic, co by nás negativně překvapilo. :) ještě jednou paní majitelce děkujeme a místo moc doporučujeme! ❤️”
“Absolutně bez problému. Pěkná kytice.”
“Přátelský a kompetentní prodej se širokou škálou produktů.”
“nejlepší příjemná paní krásné satické”
“Vždy mi paní kvetinarka, ozdobí krásně a poradí.”
“Paní velmi ochotna. Kupovala jsem šaty na ples.nebyl problém do 24hodin upravit,ikdyz byl víkend . Celou dobu velmi příjemná .”
“Chodím tam občas a paní velice příjemná a vždy poradí.”
“Super obsluha, výborné víno za OK ceny. přijdu zas”
“Úžasná spolupráce s milou majitelkou svatebního salonu. Děkuji za profesionální spolupráci. Bylo mi ctí.”