Přehled katalogu
- 784 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 784 výsledků
Procházejte svatební cukrárna v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 784 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 130,793 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje svatební cukrárna z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj a dalších.
“Velice útulná cukrárna s milou obsluhou. Velký výběr chutných zákusků. Když jedeme okolo, káva se zákuskem musí být.”
“Naprostá spokojenost, vždy když jsme ve Vratislavicích se stavíme pro dortíky. Jsou úžasné a mňamkózní...”
“Dezerty vlastní výroby, velmi chutné. Obsluha příjemná a sympatická.”
“Rozhodně mohu doporučit! Domluva s paní majitelkou skvělá. Objednávali jsme koláčky na svatbu a všichni tvrdili že lepší ještě neměli !”
“Výborný chléb i koláče. Dle paní prodávající jsme chléb uchovávali a byl skvělý a vydržel. Má výbornou chuť. Děkuji a doporučuji!!!”
“Nejlepší cukroví v širokém okolí. Poctivě a s láskou vyrobené, to je na chuti prostě znát. Větrníky od Marušky best ever.”
“Skvělé cukrářství, děkujeme moc za upečení krásného a chutného svatebního dortu a zákusků”
“Od paní Anet jsme měli dort a sweetbar na svatbě. Byli jsme moc spokojení, vše bylo moc výborné! Hosté na dort vzpomínají ještě i pár měsíců po svatbě. :)”
“Monča a její tým byla naše největší záchrana a zároveň to nejlepší co nám do životů mohlo skočit. Monča je úžasná žena, s velkým srdcem, talentem, nejlepší ve svém oboru a zkrátka a dobře, přesně takovou osobu chcete mít po svém boku. Plánování svatby je to nejkrásnější, ale zároveň velmi stresující období a já bych to bez této agentury sama nezvládla. Klid na duši, radost z plánování, opora, jistota, nové přátelství a mohla bych jmenovat dál a dál co mi tahle agentura vše dala. Budu na vás a na tebe Mony moc moc vzpomínat a doufat, že se naše cesty zase jednou spojí. Luci děkuji za to, jak ses mi celý den věnovala a přinesla mi vyybornou snídani včetně kávičky až na pokoj. To je servis! Jestli někdo váhá jestli si vybrat svatby Elysee, tak neváhejte. Nikdo lepší na světě totiž není. ❤️ Holky byly jste vážně hrozně super! S láskou Barbora 20.9.2025”
“Doporučuji Mlsku Mohelno. Výborné zákusky a dorty. Určitě vyzkoušejte, nebudete litovat.”
“Moooc doporučujeme! Dorty, zákusky i komunikace vynikající! :-) Od Kejkárny jsme měli narozeninový dort, ale také dort svatební a sweet bar. Vše naprosto perfektní (jak vzhledem, tak chutí) včetně zdobení dortů :-) Všichni si vše chválili. Moc děkujeme.”
“Náš svatební dort překonal očekávání a ještě splnil bezlepkové zadání, paní Michlíčková a její tým jsou opravdu skvělí! Nejen, že byl na pohled dokonalý, vsichni svatební hosté včetně nás si na něm ohromně pochutnali. Smekáme klobouk a přejeme mnoho úspěchů. Děkujeme za perfektní dolazení našeho dne, vřele DOPORUČUJEME. Manželé Navrátilovi”
“Cukrovinky jsou umělecká díla s nevšední chutí. Mimořádný zážitek.”
“Dnes byla námi u vás v cukrářství naše premiéra a vaše koláčky jsou na 1.Přejeme mnoho spokojených zákazníků”
“Malý rodinný podnik s téměř třiceti letou tradicí. Lepší pečivo v okolí neseženete. Ceny oproti supermarketům vyšší, ale za kvalitu si rád připlatím. Doporučuji navštívit a nakoupit. Prosím vás nejedná se o nějaký bufet, je to přímo výrobce pečiva.”
“Výborný, vstřícný,usměvavý, krásný personál,dává male pekarne svou tvář. jejich pečení je inovativní a velmi lahodné....doporučuji vse z jejich nabidky”
“Paradní zážitek - obří buchta natlakovaná švestkovými povidly, luxusní koláček s hruškovými povidly, makový závin a housky taky výtečné.”
“Skvělé výrobky, nejen zákusky, ale i sladké pečivo a chleby. Vždy si u nich vyberete. Nečekejte posezení, jde čistě o prodejnu domácích dobrot, kde i přímo vidíte "do kuchyně". Setkáte se tady vždy s milými a usměvavými lidmi.”
“Skvělé jídlo a příjemná obsluha!”
“Svatba na klíč- dekorace, květiny a koordinace. Věděla jsem, že s vámi to bude TOP, ale bylo to ještě krásnější, než jsem si představovala. Jednoduché, čisté a elegantní. Děkujeme, že jste nám vyšla ve všem vstříc a budeme vás rádi doporučovat! S pozdravem, Kristýna a Jan Gulákovi”
“Útulné posezení u výborné kávy. Velice chutné makronky a příjemná obsluha.”
“Léta chodím do Písnice a teď je tu tahle roztomilá pobočka. Zákusky jsou skvelý a výborný. K tomu dvě usměvavý holky a je to perfektní. Za mě bych ještě vytunil kávu, ale chápu že to tu neni kavárna.”
“Nejlepší pistáciové kremrole! Výborná káva a příjemná obsluha. Vždy sem rádi zajdeme.”
“Pokud si chcete odpočinout od klasických kaváren, které jsou jako přes kopírák v každé ulici v Praze, tak zkuste tohle Cukrářství. Káva je dobra, jako ostatně všude, v rámci kavárenskýho minimálního standartu, ale co se tyče větrníků a dalších desertu, to je jiná liga, to je fantazie. Určitě nejsem naposled :)”
“Skvělá cukrárna, do které se rádi každoročně vracíme pro vánoční cukroví. Vstřícná obsluha, stejně jako chutné cukroví, nás vždy potěší. Vosí hnízda vždy bereme navíc, jsou super.”
“Vše perfektní, od možností výběru přes obsluhu a prostředí až po chuť zákusků i pečiva. Kdybych chtěl najít prostor ke zlepšení, napadlo mě jen více možností k sezení venku než pouze jeden stůl, prostor tam je :). Díky za takový podnik!”
“Naprosto dokonalý servis v podobě skvělé zmrzliny, luxusních zákusků, žitný chlebík s vajíčkovou pomazánkou a k tomu stále usměvavá obsluha paní Vlastičky... prostě pohoda”
“vše je výborné, zejména svatební koláčky! jen pozor, nejde platit kartou”
“Paní Vítková a její tým jsou naprosto úžasní! V rámci naší svatby jsme dlouho hledali, komu dáme důvěru ohledně sweet baru a musím říci, že jsme vybrali toho pravého! Velmi chválím komunikaci, ochotu a hlavně design a chuť všech dezertů a v neposlední řadě dortu, který nám na naši svatbu připravili. Po dohodě nám byl dort a zákusky zavezeny a veškerého výběru nelitujeme. Mockrát ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme. :)”
“Paní moc šikovná. Nechávali sme si u ní dělat svatebni dort a byl jak vzhledově tak chuťově výborný. Všichni si chválili včetně nás. Těším se až zas nějaký dort u ní objednáme”