Přehled katalogu
- 1,166 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 79% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 1166 výsledků
Procházejte pohotovostní zubař v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,166 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 60,182 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje pohotovostní zubař z měst jako Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj a dalších.
“Paní zubařce Pospíšilové bych dala daleko víc hvězdiček kdyby to šlo. Velmi příjemná a sympatická doktorka a hlavně to úžasně umí s dětmi. Dceři vše ukázala, vysvětlila, byla trpělivá... Víc spokojená ani být nemůžu!”
“Paní doktorka i sestřička byly obě moc milé a sympatické, k zubaři jsem se roky bál chodit, ale nyní jsem opět začal, zde se vážně není čeho bát, mohu jen doporučit. Navíc paní doktorka je moc pěkná, to pak člověku zákrok uteče jako nic.”
“Jsem velice spokojená a doporučuji”
“Od roku 2011 bojuji se zubama,ale bez úspěchu, až do dnešního dne,kdy jsem navštívila StomCare Clinik,lidský přístup,všechno do puntíku vysvětleno.Paní doktorce Svaté a její sestřičce z celého srdce mnohokrát děkujeme,já manžel i syn.Jsem ráda že jsem vaši kliniku na internetu našla a že jste nás všechny tři přijali. Moc děkuji Charvátová Milena”
“Skvělá péče pana MDDr. Matějíčka.”
“Pan zubař mě dne 10. 12. 2025 ošetřil a byl opravdu skvělý a velmi profesionální. Vyčistil mi čtyři kanálky a opravil vše, co bylo možné. Sestřička i paní na recepci byly také velmi milé a ochotné. Skvělá zkušenost.”
“Dentální hygiena. Celý proces probíhal v příjemné atmosféře i prostředí. Obecně se mluví o tom, že dentální hygiena může být nepříjemná. Zde však ne. Pro mě naprostý relax. Dostala jsem ochranné brýle a už to jelo. Paní dentální hygienistka byla velmi šikovná, zručná a "něžná", pokud to tak mohu říct. Žádný "zaprášený" obličej, čistá práce. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Závěrečná edukace ohledně správné údržby chrupu byla už jen třešinka na dortu. Toaleta pro pacienty se blyštěla čistotou.”
“Do této ordinace chodím už řadu let i s celou rodinou. Pan doktor i sestřička jsou vždy velmi milí, profesionální a ochotní poradit. Dokážou rychle pomoct, vše srozumitelně vysvětlí a vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Oceňuji jejich přístup, trpělivost i lidskost. Jsme maximálně spokojení a můžeme je s čistým svědomím jen doporučit.”
“Naprosto úžasný přístup všech. Dlouho jsem neviděla takhle skvělý a ohleduplný přístup k pacientům. Všichni milý dokonce v ordinaci sranda což před větším a dost bolestivým zákrokem je k nezaplacení. Tleskám.”
“Dentální hygiena - skvělá péče a přístup. Vše mi bylo detailně vysvětleno. Doporučuji :)”
“Pan zubař mě dne 10. 12. 2025 ošetřil a byl opravdu skvělý a velmi profesionální. Vyčistil mi čtyři kanálky a opravil vše, co bylo možné. Sestřička i paní na recepci byly také velmi milé a ochotné. Skvělá zkušenost.”
Premium Dental Care v Praze je místo, kam jsem přišla s velkým respektem a možná i trochou obav. Čekala mě totiž dlouhá cesta.
Smile Centrum ve Vysočanech je místo, kde velmi oceňuji přístup pana doktora Oleksii Bezvershenka. Vysvětlí aktuální postup a je šetrný.
“Dnes jsem poprvé navštívila GoDent a moje pocity byly různé do té doby, než jsem dorazila na recepci,kde sedí milá holčina,která se mi začala věnovat.Setkani s panem doktorem Sychem bylo jako pohlazení.Je velmi milý,vše mi vysvětlil s neskutečnou trpělivostí, mimochodem je to děsnej sympaťák....co dodat...poprvé se mi nechtělo od zubaře a za to velké díky Ivet”
“Jsem na dovolený na druhý straně Lipenský přehrady, po asi dvaceti letech mě chytil zub, volal jsem asi pěti zubařům do Krumlova, dalším do Budějovic - všude plno, vzal mě až tady, paradoxně je to nejblíž. Luxusní přístup, ochota, empatie (musel bych za svým zubařem do Prahy), zub mám opravenej i když jen provizorně, ale za tu úlevu 5 hvězd! (6 nejde).”
“Pomohl i když nemusel,za mě super, děkuji”
“Chodím k paní zubařce Kossiové a nemůžu si vynachválit, parádní přístup jak paní zubařky tak i sestřiček..a samozřejmě, profesionalita na svém místě!”
“Byla jsem zatím jen na konzultaci ohledně rovnátek, ale už teď musím pochválit profesionální a milý přístup. Pan doktor vše jasně vysvětlil, paní na recepci je příjemná a ochotná a sestřička moc milá. Cítila jsem se v ordinaci opravdu pohodlně a v dobrých rukou.”
“Nejlepší zubařka co znám. Jsme u ní celá rodina už třetí generaci a všichni spokojeni.”
“Čistě a moderní prostředí, všichni moc hodní a ochotní, a to i když jsem byla vystrašena . Určitě mohu doporučit a děkuji za služby.”
“Nejlepší zubař, se kterým jsem se setkal. Pan doktor je nesmírně zkušený, milý a vstřícný.”
“1000/10 Nutno podotknout, že jsem extrémně úzkostný pacient se sklonem k panickým atakám. V pondělí proběhla naprosto bezproblémová registrace, kdy mi pan doktor Novák vše vysvětlil, probrali jsme možné postupy. V úterý proběhla registrace se synem, který byl tak nadšený, že nechtěl domů. Kámen úrazu nastal ve středu, kdy mne čekalo trhání vícero zubů najednou. Po příchodu mne sestřička hned uklidňovala, ze to zvládnu. Pan doktor Kouba mi přesně vysvětlil jaký bude postup. Jediné co jsem cítila byla injekce. Nebolela, byla pouze nepříjemná. Co se týče zákroku jako takového, tak byl naprosto bezbolestný. Jediné co bylo cítit byl trošku tlak a tahání, ale úplně minimálně. Poprvé v životě jsem neměla chuť utéct. Opravdu musím poděkovat, protože takovou péči jsem ještě nikdy u žádného lékaře nezažila. Prostě naprosto úžasná práce a přístup.”
“Nejlepší Doktor na světě takového Doktora jsem ještě neviděla a jsem jich navštívila dost můžu jen doporučit ani nevím jak mu mám poděkovat byla jsem tam dneska s cerou a perfektní chování a to jednání úplně skvěle a má moc dobré srdce moc vám děkuji”
“Úžasný profesionál a sestřičky také. Byla jsem na odstranění dvou moudraků, měla jsem obavy, ale pan doktor je profesionál. Nedal na sobě nic znát a to se mi líbilo. Navíc byl pečlivý a poradně kontroloval, aby tam nezůstal zbytek kořene. Opravdu úžasný.”
“Ordinaci mohu jen vřele doporučit. Odjakživa jsem měla strach ze zubařů, ale pouze do té doby, než jsem začala chodit do této ordinace, konkrétně k panu doktoru Šrámkovi. Od slečny na recepci, přes dentální hygienistku, sestřičku až po pana doktora jsou zde všichni profesionální, ale také milí, vstřícní a lidští. Potřebovala jsem vzhledem k brzkému odjezdu do zahraničí urychlit léčbu a všichni mi vyšli vstříc a dokonce mě vzali i v neděli po pracovní době, čehož si vážím. Ordinace je velmi moderní, cítila jsem se příjemně (vůbec ne jako u doktora). Co se týče samotné léčby, tak péče je určitě na vysoké úrovni, je BEZBOLESTNÁ (moje léčba obsahuje i trhání zubů, čehož jsem se bála jako čert kříže, ale naprosto zbytečně...) a velmi rychlá. Závěrem bych chtěla poděkovat celému týmu, děláte to dobře a je to vidět :).”
“Byl jsem na druhém ošetření u paní doktorky Prokůpkové. Děkuji za její péči, přístup a odbornost. Jsem moc spokojený. Děkuji Josef Malík”
“Vynikající zubní ordinace. Pan zubař Roman Benák je mistr ve svém oboru.”
“Rád bych se podělil o zkušenosti, dříve jsem několik let chodil k jinému zubaři, opakovaně mi vypadávaly plomby a tvořily se nové kazy, přičemž zubař to sváděl, že mám “špatné” zuby, více koušu apod. , nyní chodím s celou rodinou 2 roky do centrum zubní medicíny a jsme velmi spokojeni jak s přístupem personálu, tak zejména s vysokou úrovní péče. Absolvoval jsem tady zhotovení vyplnění, endodoncií, zhotovení korunky a i extrakci zubu a v každém případě jsem byl spokojen, před 14 dny jsem byl na extrakci spodní osmičky, která bývá problémová, ale trhání proběhlo naprosto hladce, během chvilky, naprosto bezbolestně. Následně první den byla mírná bolest, jinak jsem v podstatě o ráně nevěděl. Co se týká ceny za služby, tak je adekvátní k poskytované péči, která je, jak jsem již uvedl na velmi vysoké úrovni. Je nesporné, že je lepší uhradit za kvalitní péči a mít zdraví v pořádku, než ušetřit a mít nekvalitní péči u jiných lékařů.”
“Dobré ráno. V této klinice jsme si nechali vyčistit zuby. Personál byl velmi milý. Doktor nám vše vysvětlil a provedl odstranění zubního kamene. Jsem moc ráda, že jsem do této kliniky šla.”
“Naprosto skvělé zubní centrum! Můj zubař Ašot Agadžanian je velice profesionální, všechno skvěle vysvětlí, vřelý přístup, naprostá spokojenost. A dentální hygiena u Iveta Bartošové je nejlepší co jsem zažil. Mám silný dávivý reflex, ale přes to nebyl žádný problém, všechno v naprosté pohodě. Moc děkuji!”