Přehled katalogu
- 1,166 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 316% S recenzemi
- 119% S fotografiemi
Nalezeno 1166 výsledků
Procházejte pohotovostní zubař v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,166 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 240,728 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje pohotovostní zubař z měst jako Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj a dalších.
“Toto je absolutní paráda! Klobouk dolů, kdyby tak přistupovali k zákazníkům/pacientům všude!!! Všichni jsou velmi příjemní, od recepce, po sestřičky až po doktory. Nemáte pocit, že je otravujete, vše vám vysvětlí, vyfotí, ukážou před a po. Budova a ordinace jsou také moc krásné, dostatek parkování. Jsem asi úchyl, ale návštěvu jsem si vždy vyloženě užíval, i na křesle. (Mezi) Zuby jsem se naučil navíc čistit i díky dentální hygieně tak, že mám teď strach, že mě z kliniky vyhodí, protože vím, že pokud nebudu mít úraz, tak na mě dalších 30 let nevydělají ani korunu :-)”
“Skvělá služba a profesionální přístup . Paní hygienistka používá moderní vybavení a materiály na vysoké úrovni. Vše skvěle vysvětlí. Navíc je velmi příjemná, a tak jsem odcházel nejen s čistějšími zuby, ale i s úsměvem. Vřele doporučuji a nebojte se udělat něco pro své zuby :-)”
“Maximální spokojenost, lze jen doporučit, recepční ochotné, příjemné, paní doktorka Zaydlarová moc milá a šikovná sestřička taktéž Vynikající !”
“Vystřídala jsem za svůj život asi 15 zubařů a poprvé z někoho cítím, že je opravdu dobrý zubař a rozumí své práci na 100%. Určitě doporučuji.”
“Návštěva ve zdejším pracovišti byla příjemná, pan doktor velmi milý, vstřícný chápající, netrvá na tabulkových postupech, otevřený novinkám. Dlouho jsem nebyl z návštěvy zubního lékaře tak potěšen”
Laila Clinic v Praze je místo, kam jsem stálý pacient od roku 2017. Mohu jen doporučit.
The Clinic v Praze je místo, kde jsem bojovala s osmičkami. Také s velkým strachem z jakýchkoli zákroků.
“Skvělý přístup,ochotná a velice milá recepční a doktorka Kindl?Anděl na zemi,moc šikovná a velice pečlivá,za mě jasných 5 hvězdiček”
“Profesionální a navíc milý přístup.”
“Byl jsem na pohotovosti u pana doktora Vojtěcha Bočka, musím chválit!! Tak vřelý přístup, pohodové a ohleduplné zacházení. Naprosto erudovaný projev s velmi podrobným výkladem postupu ohledně mého problému se zubem - to se jen tak nevidí!! Pět hvězdiček je málo. Je mi velmi líto toho, že není vícero takových stomatologů jako právě pan doktor!! Sestřička také naprosto profesionální, vstřícná a ohleduplná. Sledovat jejich pracovní tempo bylo pohlazením na duši! Škoda, že pan doktor nepřijímá, což ale chápu, jelikož při jeho přístupu k práci by musel dělat 24/7!!! Takže vážený pane doktore a sestřičko, pokud si to někdy přečtete, slovo děkuji nestačí! :)”
“Precizní a včasné ošetření, brzy po nahlášení problému v dutině ústní.”
“Velmi dobrý přístup k dětem. Snad se dcera konečně přestane bát zubařů. Dekuji.”
“Rádi bychom touto cestou poděkovali panu doktoru Peškovi za vynikající a příkladnou péči, kterou zahrnuje celou naši rodinu poslední cca 4 roky. Stav našeho chrupu se zlepšil tak výrazně, že to významně ovlivnilo kvalitu našeho života ve velmi pozitivním slova smyslu. Srovnáváme-li péči našeho předchozího dentisty z nejmenované střediskové obce v jižních Čechách a péči pana doktora Peška, je rozdíl tak propastný, že se těžko hledají slova. Zároveň však vyvstávají slzy vzteku, že jsme jeho služeb nevyhledali již dříve. Mezi léčbou zaříkáváním a profesionální aplikací nejmodernějších lékařských metod a materiálů jsou nůžky rozevřené stejně, jako mezi londýnským hostelem bez dveří u toalet a hotelem Tichota z Hrabalova románu Obsluhoval jsem anglického krále... Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna!”
“Vynikající lékař, bezkonkurenční !”
“Bezva péče na vysoké úrovni a super kolektiv”
“Příjemné prostředí, kvalitní prácička = parádička. Doktor i sestra super”
“Paní zubařka skvělá, jak přístupem v jednání, tak při dlouhém náročném zákroku, bez bolesti .. úplně nová technologie léčení nee jak ty starý zubařky na poliklinice, ty neléčí, jen blombuji a trhaj a ani na to nemaj sílu ..”
“Jsme v péči této ordinace již od roku 2005.”
“Když naše "rodinná" zubařka Mudr. Miličová skončila s praxí, měla jsem velké obavy, co nás čeká jinde. Musím ale říct, že moje spokojenost stále sílí. Paní doktorka Bolfíková nám velice pomohla s dcerkou (4), když ji s velkým citem a přitom svižně ošetřovala, a nakonec nám ještě sama nezištně domluvila ošetření u specialistů v hlavním městě. Rovněž s mladým panem doktorem jsem nad míru spokojena. Je čerstvě vystudovaný, plný entusiasmu, nejnovějších poznatků a technologií, o kterých se mi nesnilo. Jeho zubní dostavby jsou dokonalé. A dnes poprvé vyšlo ošetření čtyřleťačky na něj - a byl k ní neuvěřitelně milý, až mě to bez nadsázky dojímalo. Nevím, jak poděkovat, než takto. Děkuji! Eva Staňková”
“Zkušený, precizní a rychlý. Takhle bych prezentovala návštěvu dnešní nedělní pohotovosti u pana doktora, kdy jsem potřebovala vytrhnout osmičku a pomoc od bolesti. Jen doporučuji.”
“nejlepší zubní klinika v oblasti, velmi profesionální personál, snadná komunikace v angličtině, dostalo pohotovostní ošetření v počtu hodin, určitě se vrátím a doporučuji všem ostatním”
“Kliniku mohu jen doporučit. Sestřička i paní doktorka jsou na správném místě. Vždycky jsou hodné, milé a příjemné. Naprosto profesionální a dokonalý vztah k dětem.”
“Na dentalní hygieně jsem byla velice spokojená, po mé předchozí zkušenosti u jiného hygienisty to byla příjemná změna. Proto jsem se rozhodla objednat i syny a oba nadšení. Nic je nikde nebolelo a zoubky jsou jako nové :). Adel je moc milá, empatická a vše se snaží vysvětlit.”
“Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla :) Vždy když mám nějaký, byť i hloupý, dotaz ohledně zákroku, který mě čeká, vždy mi pan zubař odpoví :) Je sympoatický usměvavý a milý, i sestřička Anička :)”
“Profesionální péče v celé návaznosti oborů, po autonehodě mi lékaři D.C.M. dokonale opravili úraz obličeje, od operace štěpů kosti až po implantáty. Moc vám děkuji za 25 let Vaší péče :)”
“Perfektní služby a péče. Moderní vybavení, příjemná sestřička na recepci, možnost platit kartou velká výhoda. S parkováním v okolí taky nebyl problém. Mladý pan doktor skvělý. Sestřička v ordinaci taky. Pečlivě udělaná vstupní prohlídka, objednání k nutnému zákroku (zubní kaz) hned na další týden. Samotný zákrok proveden na jedničku. Děkuji a jsem rád,že jsem měl možnost se u vás registrovat.”
“moc děkuji za úžasný přístup všech pracovníků - od lékařů až po sestry. díky nim proběhly všechny zákroky trhání osmiček rychle a bez problémů.”
“DENTICS byl pro mne vlastně původně "nouzové" řešení. Potom, co mi můj předchozí zubař v dubnu 2024 dal termín na korunku na listopad 2025 :-o (není to asi vina samotného zubaře, jen důsledek současného "fungujícího" zdravotního systému veřejného pojištění). Mimo výměny plomb, pod kterými se šířily kazy, mám i dva nové implantáty. Jako největší pozitivum vnímám časové hledisko: pokud příroda dělá vše co má - tzn. rána po extrakci se hojí, jak má - odcházíte s finálními korunkami za 3 měsíce (do té doby "dočasné" - což mně osobně pomohlo z psychického hlediska). Špičkové technologie - scany místo otisků, mikroskop při vrtání atd.. Naprosto profesionální chování pana doktora, paní dokrorky i všech sestřiček. Ano, stojí to hodně peněz. Je to drahé? U implantátů to teprve ukáže čas. Ale srovnání: od původního zubaře mám také dva implantáty za poloviční cenu(doba od extrakce zubů po finální korunku - přesně 12 měsíců, korunky udělány v celku místo jednotlivě, jedna doléhala na živý zub, vznikl kaz, na druhou stranu implantát zaveden do minimálního místa s dostatkem kosti na základě normálního rentgenu). U ostatních ošetření - termín při potížích máte do 2 dní, čas ošetření cca hodina. Takže pokud vezmu v potaz cenu práce, čas, materiály, investice do vybavení, mzdy personálu, případné záruky za výkony.. je to podnikání, jako každé jiné, nemůže být ztrátové. Pro debatu nad zubní péčí hrazenou ze zdravotního pojištění tu, bohužel, není prostor. Za mne, DENTICS doporučuji, dostanete za své peníze špičkovou péči.”
“Paní doktorka Hošková a sestřička jsou nejlepší. Hodné, milé ,precizní, ochotné a trpělivé. Tady strach ze zubaře mít nikdo nemusí, sem se člověk těší!!! Musím také napsat chválu na paní recepční jak jedna tak druhá. Jsou usměvavé, a úsměv posílají už od dveří do čekárny, to mě vždy zvedne náladu. Termíny se snaží najít opravdu rychle a když slíbí že se ozvou tak se vždy ozvou. Všichni to tam dělají ❤️ a vy se tam cítíte že je o vás postaráno jak to nejlíp jde. Nejste tam jen nějakej otrava kterého bolí zub.”
“Prvotřídní péče. Konečně život bez bolesti při pití studených nápojů. Mockrát děkuji.”