Přehled katalogu
- 368 Firmy celkem
- 3.0 Průměrné hodnocení
- 65% S recenzemi
- 39% S fotografiemi
Nalezeno 368 výsledků
Procházejte podolog v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 368 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.0/5 na základě 4,655 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje podolog z měst jako Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Velká spokojenost. Příjemný profesionální, dobrá cena.”
“Výborná zkušenost, s vložkami mně přestaly bolet nohy a zlepšila se mi klenba. Vřele doporučuji,”
“S panem primářem vynikají přístup operována obě kolena a největší spokojenost”
“Paní je velice milá, šetrná a profesionální. Služby nejsou předražené, ošetření je rychlé a účinné. Prostředí příjemné a utulné. Jinam bych už nešla. Jsem naprosto spokojená.”
“Moc hodný pan doktor i sestřička. Vřelý a profesionální přístup.”
“Dobry a poctivý doktor. Nic nepodceni ochotný vse hezky vysvetlit.”
“Příjemná paní doktorka, vždy pomůže. :)”
“Mám velice dobrou zkušenost. Absolutně profesionální a milý přístup.”
“Naprosto profesionální a velmi přátelský přístup. Jsem maximálně spokojená. Děkuji!”
“Absolvovala jsem kurz u pana doktora a opravdu velká spokojenost. Předává své zkušenosti srozumitelně a s možností praktického nácviku. Za mě super, určitě to nebyl poslední kurz a v budoucnu se těším na další z jejich nabídky.”
“Lidsky pristup, profesionální diagnoza meho onemocneni Pani Doktorkou MUDr.Toulovou, srdecne a vstřícné jednani a pristup všech lékařů v teto ordinaci a zdravotnich sester, dekuji Vám svym Srdcem, Váš pacient Bina J. ( 70')”
“Skvělá a milá doktorka, vždy rychle odpoví na email, když cokoliv potřebuji, jsme strašně spokojení, můžu jen doporučit.”
“Plicní oddělení s panem doktorem Štachem a jeho sestřičky, super tým,tak by mělo vypadat zdravotnické zařízení ,5 hvězdiček je málo.”
“Perfektní péče o nohy. Maximální spokojenost”
“K paní doktorce jsem chodila jako dítě a už tehdy jsem ji měla velice ráda. Teď když mám své vlastní děti velice oceňuji jak je pečlivá ale taky zároveň do ničeho nenutí. Sestřička je moc milá a na vsem se dá domluvit. Moc doporučuji!!!”
STUDIO J.T. v Karviné, Česko, je místo, kde jsou služby na vysoké úrovni. Jako klient tohoto slonu jsem velmi spokojen.
“Profesionální přístup a kvalitně odvedená práce, pedikúra i manikúra včetně lakování nehtů za hodinu hotové.”
“Paní Peterová je opravdu profesionální a velmi milá. Jsem s pedikúrou i manikúrou velmi spokojená. Čisté a útulné prostředí. Doporučuji! :)”
“Přešli jsme a nemůžeme si paní doktorku vynachválit, se vším pomůže, žádné negativní přístup u ní nehledejte. Za nás můžeme doporučit.”
“S paní doktorkou i paní sestřičkou jsme velice spokojeni. Díky přesné a včasné diagnóze paní doktorky jsme předešli spoustě zdravotním problémům. Paní doktorka je velice pečlivá a paní sestřička velice milá a ochotná.”
“Spokojenost. Jakožto tomboy jsem před tím vyzkoušela mnohá dámská kadeřnictví a nikdy to nebylo bezchybně. Zuby na vlasech, podivný sestřih a ostychy, když jsem řekla, že bych chtěla na krátko. Zde jsem byla zatím pokaždé spokojená; rychle, levně a vždy tak, jak jsem si představovala.”
“Velice příjemná paní, dceři poradila jak se starat o nohy a nehty. Příjemné ošetření i prostředí.”
“Velmi příjemná slečna v ještě příjemnějším prostředí. Pedikúra byla skvělá”
“Skvělé kadeřnictví, profesinální služby - vždy odcházím nadšená! A taky si člověk dobře pokecá. :-) :-)”
“Naprosto skvělý a profesionální přístup.Pan Pojer mi neskutečně pomohl. Ať už doporučeným cvičením, díky kterému jsem opět rozhýbala koleno, které mi už chtěli ortopedi operovat a se kterým momentálně nemám žádné problémy. A nebo uvolněním zádových svalů, úlevu cítím okamžitě po masáži. Opravdu skvělý přístup.”
“Příjemná a šikovná kadeřnice, sympatické prostředí.”
“Byla jsem zde na odstraneni kurich ok na nohou - pani byla velmi mila, pecliva a hlavne sikovna - hluboka kuri oka napoprve odstranila takzka bezbolestne, nozka je jako nova a cena byla velmi lidova. Urcite prijdu zas!”
“Sestřička po telefonu příjemná, objednání rychlé. Při kontrole doktor také na jedničku: Vyšetří, ptá se a na závěr vysvětlí a ukáže co je za problém a jaká bude léčba.”