Přehled katalogu
- 463 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 43% S fotografiemi
Nalezeno 463 výsledků
Procházejte plastická chirurgie v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 463 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 19,098 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje plastická chirurgie z měst jako Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Absolvovala jsem modelaci prsou a liposukci břicha minulý týden na Medicom Clinic v Praze. Moc krásné prostředí, velmi příjemný a ochotný personál - od slečen na recepci, celý tým na sále, všichni ostatní zaměstnanci, kteří by Vám udělali co Vám na očích vidí. Cítila jsem , že jsem v dobrých rukou. Operaci prováděl MUDr. Šuk - velice příjemný, citlivý, lidský, vtipný a hlavně šikovný a profesionální doktor. Z operace jsem měla trochu obavy, ale on je rozptýlil. Výsledek operace je úžasný - chtěla bych vyzdvihnout jeho práci. Děkuji a vřele doporučuji.”
“Podstoupila jsem operaci horních i dolních víček u pana primáře Záruby, jsem velmi spokojená ,personál i pan primář jsou profesionální a moc milí. Cítila jsem se dobře a výsledek je velmi pěkný.”
“Ač pana doktora navštěvujeme velmi málo (ťuk..ťuk), vždy jsem spoko. Právě teď v pátek před koncem prac.doby mi zachránil zákazníka s poraněnou nohou. Děkuji.”
“15.1.2018 jsem byla u pana doktora na operaci horních a dolních viček. Ùžasná profesionalita a práce. Jsem velice spokojená. Těším se na další spolupráci :-) Žádné modřiny, žádná bolest”
“První můj kontakt s chirurgii v nemocnici a nemohl jsem vybral lépe, pan primář a jeho tým jak při operaci tak pak na lůžkovém odd. byl úžasný! Usměvaví a vždy vstřícní! Opravdu mohu jen doporučit!! V okolí není lepší zatížení. Dekuji vám!”
“Na recepci milý personál, sestřička se zlatým srdcem na správném místě. ❤️ Doktor neutral.”
“Odjíždím tam velmi často přímo na oční ordinaci. Jsou tam velmi příjemní Doktoři, Sestřičky ale i personál moc mi pomohli moc jim děkuji.”
“Dobrý den,jsem po faceliftu, Pana doktora Poláka a jeho personál můžu jen doporučit ,jsem velmi spokojena a těším se na další návštěvu.”
“Špičkový přístup, byla jsem 2x na vpich kys. hyaluron u Paní Urbánkové, aplikace trvala asi 10 minut a téměř bezbolestná, nemůžu více vynachválit.”
“Touto cestou bych chtěla poděkovat p.primaři M.Drábovi,sestřičkám, rehabilitačním sestřičkám a celému personálu NIP za skvělou péči o mého přítele p.Aloise Dítě.Jste super tým.Se srdečným pozdravem přítelkyně B.Jindrová”
“U MUDr. Doležala jsem podstoupila augmentaci i opravu předchozího zákroku nosu a s výsledky jsem maximálně spokojená. Oceňuji profesionální a lidský přístup, srozumitelné vysvětlení celého procesu a přirozený výsledek přesně podle mých představ. Po celou dobu jsem se cítila v dobrých rukou. Nyní se chystám na zákrok horních víček. Upřímně pana doktora doporučuji!”
“Před týdnem jsem absolvovala zákrok a velice děkuji paní doktorce Šatánkové a jejímu týmu za skvělý, profesionální přístup i výsledek.Díky i všem sestřičkám a anesteziologu Ondrovi.”
“Musím doporučit. Synek absolvoval operaci krční mandle plazmou a vše dopadlo bez problémů. Po narkóze se probudil a podle stavu protivnosti při cestě domů vše dopadlo bez problémů :-D Vážně. Nemá a neměl žádné větší bolesti nebo krvácení. Přístup personálu byl skvělý. Málokdy člověk vidí takhle pohodový personál, kdy se všichni na všechny usmívají. Taková nemocniční utopie. Sestřičky jsou skvělé. Přístup je úžasný. Pro prcky si člověk lepší péči asi neumí představit. Rozhodně cesty z jižních Čech nelituji.”
“Byla jsem na zákroku se spermatem z lososa a musím říct, že jsem nadšená. Samotný zákrok proběhl velmi jemně a výsledek je opravdu skvělý. Je znát vysoká odbornost, zkušenosti a poctivá práce. Takový přístup dnes není samozřejmostí. Mohu jen upřímně doporučit – děkuji za úžasnou péči.”
“Podstoupila jsem redukci a modelaci prsou - operoval MUDr. Paroulek. Vše na nejvyšší úrovni. Maximální spokojenost konzultace, průběh celého procesu i precizní práce. Celý personál na špičkové úrovni. Profesionálové s lidským přístupem. Vřele doporučuji.”
“Pan doktor Milán Kořínek ma zlaté ručičky a jeho přístup ke me jako k člověku je skvělý, úžasný . vše vysvětli,je strašně moc hodný, upřímný, starostlivý. Pana doktora Kořínka můžu vřele doporučit jsem rada ze jsem na nej natrefila děkuji děkuji dekuji Iboja Stojková”
“Perfektní, profesionální přístup. Velká spokojenost s provedeným zákrokem a skvělej pan doktor.”
“Podstoupila jsem 19.10.20 operaci mammaplastiky(modelace a zmenšení prsou) u Pana Primáře Vřeskeho. Operace proběhla v pořádku, celý zákrok perfektně zorganizovany. Pán Doktor Vresky a jeho celý pracovní Tým, je velice příjemný a profesionální. Jejich přístup k pacientům je moc pěkný. Člověk se v jejich rukou, cítí opravdu důveryhodne a bezpečně. Nyní jsem tři týdny po operaci, cítím se výborně, žádné komplikace nemám. Pán Doktor Vresky, je k dispozici, když potřebuji poradit co se týče rehabilitace po operaci. Chci Vám srdečně poděkovat za Vaši péči a přístup. Byla jsem ve Vaši klinice, velice spokojená. Přeji Vám v budoucnu hodně štěstí a úspěchů. Vaše služby mohu jen dále doporučit.”
“13. 10. 2025 jsem podstoupila operaci na chirurgii. Chci moc poděkovat celému týmu, který se o mě staral jak na JIP, tak další 2 dny na pokoji. Děkuji anestioložce, která byla se mnou a krásně mě uspala, dále sestričkám, lékařům během jejich služby a hlavně chci poděkovat MUDr. Šnajdaufovi, který mě operoval. Před sálem mi podal ruku, na sále mi vše ještě jednou vysvetlil. Přišel se na mě podívat i na JIP. Už teď vím, že jizvy nebudou po čase vidět. Odvedl perfektní práci s jeho týmem. Děkuji i asistence Sabině Jakčí za telefonické pooperační konzultace na napojení na operatéra. Klobouk dolů. Jsou to lidi jako my všichni, přesto musí zvládnout stát na nohou mnoho hodin, soustředit se a pomoct. Klaním se před vámi a děkuji. Jsem fit. ♥️♥️♥️”
“Pán doktor i sestřička jsou oba mily příjemný”
“Suprový přístup, mnohem lepší medikace než v nemocnici. Pecková atmosféra, kde se člověk necítí trapně hned když vejde do ordinace.”
“Návstěva chirurgie s rozseknutou hlavou. Velký obdiv panu dokrorovi. Je to profík. Prcka zvládnul zašít tak rychle a nekápla ani jedna slzička. Děkujeme.”
“Zodpovědný přístup, vstřícnost a odbornost jak od paní doktorky, tak od sestřičky. Velmi příjemné jednání.”
“Včera jsem byla na ošetření a pan doktor je velice milý,příjemný a šikovný a setřičky jsou moc hodné. V ordinaci byl klid a pohoda a tak by to mělo být u všech lékařů,klid a pohoda.Všem moc děkuji a jinam bych už nikdy nešla.”
“velmi lidský a pohodový lékař, doporučuji, několikerá zkušenost”
“Na kliniku, speciálně k paní doktorce, chodím pravidelně nejen já, ale i moje známé a kamarádky, všechny jsme velice spokojené. Jak s prací paní doktorky Kalinové, tak s prostředím kliniky a milým personálem. Paní doktorka je profesionální, vždy usměvavá a milá. Mohu jen doporučit”
“Na klinice Asklepion jsem velice spokojená. Paní doktorka a sestřička byly opravdu velice milé při ošetření i po zákroku. Precizní přístup a opravdu velice ráda se za nimi vracím. Vše krásně vysvětlili jak se o vše starat v domácí péči. Opravdu jsem s nimi moc moc spokojená.”
“Velmi příjemná paní doktorka, od které vždy odcházím s pocitem krásnější ženy :). Profesionální přístup doprovázený vždy těmi nejlepšími doporučeními jsou zárukou super výsledků. Vracím se sem již dlouho a ještě dlouho budu. Za mě 5 hvězdiček”
“Personál velmi kvalitní a příjemný. Pan doktor Vítězslav Zbořil vynikající.”
“Chtěl bych pochválit sestřičky a hlavně paní doktorku MUDr. Michaelu Kuljovskou. Tento rok mi zdravotně nezačal úplně nejlíp a musel jsem navštívit pohotovost. Hezky mně dali dohromady, velké díky. Také chci rovnou poděkovat i týmu fyzioterapie kde jsem letos chodil - Cvičebna 1, cvičebna 6.”