Přehled katalogu
- 648 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 62% S fotografiemi
Nalezeno 648 výsledků
Procházejte opravy motocyklů v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 648 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 91,746 recenzí a hodnocení.
“Obchod s velkým sortimentem olejů a dalších provozních kapalin, filtrů, autokosmetiky, a hlavně dílů na československé motorky a mopedy. Sortiment většinou dávají prodávající z hlavy včetně know-how co ano, či ne, jak a proč. Ceny v podstatě e-shopové.”
“Super obchod pán mi pomohl sehnat originální díl na mojí 25 let starou Yamahu až zase budu něco potřebovat, tak vím kam.”
“Pan Majtel Nouzecký je férový obchodník. Doporučuji všem. Ceny přijatelné, sortiment obsáhlý. Po objednávce mě kontaktoval a poučil o možných skutečnostech a konfiguracích abych využil jeho produkty co nejlépe pro mě. Telefonická komunikace pecka. Emailová komunikace do hodiny. Řekl že mi zavolá - tak i učinil. MAJTELI NEJSTE LHOSTEJNÍ A NEBERE VÁS JEN JAKO ČÍSLO !!! Doporučuji každému. *****”
“Vyborná zkušenost. Potřebovali jsme v průběhu dovolené vyměnit kolečko na kočárku. Bylo nám vyhověno, opraveno na počkání, za slušnou cenu a ještě s laskavostí a ochotou majitelů servisu. Doporučujeme.”
“Všem vřele doporučuju. Pán nám vytrhl trn z paty, když nám v den přepravy byla odřeknuta doprava boxů pro koně. Domluva byla blesková a ještě ten samý den se převáželo. Ani bych neřekla, že se u stěhování boxů může člověk tolik nasmát :) díky a třeba zas někdy na viděnou.”
“Opět jsem dnes zavítal do prodejny ve Starém Plzenci. Dvě sympatické mladé dámy se snažily, abych odešel spokojen. A také se jim to zase povedlo. Oceňuji, že se nesnaží vám narvat zboží za každou cenu, ale že jim opravdu jde o spokojenost zákazníka. Takže já jejich přístup oceňuji a doporučuji... Díky, přijdu zas! :-)”
“Kvalitni vybaveni, super pristup, rychle a bezproblemove dodani zbozi. Davam 5 z 5 a kdybych mohl dam i vic. Rozhodne DOPORUCUJI tento obchod.”
“Dnes jsem zde nakupoval, Pán prodejce velice ochotný, vstřícný, poradil.Velký výběr zboží které je skladem.Doporučuji.”
“Vždy, když jsem dorazil, vždy naprostá ochota pomoci. Naposledy těsně před zavíračkou s prasklým řetězem. Pomohli. I přestože jsem teď něco potřeboval narychlo (nic zásadně urgentního), tak velmi slušně odmítli a nabídli termín, ve kterém by mohli vyřešit. Velmi doporučuji. Skvělá zkušenost a to jak se servisem samotným, tak s jednáním.”
“Jezdíme sem s kolegyní na výměnu gum a jezdíme sem rádi. Telefonická komunikace na jedničku, když nezvednou telefon, volají zpět. Termínem nám vždycky vyhoví. A když dorazíme osobně, vše s úsměvem, ochotou a humorem.”
“Hlavně bych chtěla moc poděkovat. Recenze běžně nepíšu, ani ty negativní. V tomto případě ale musím udělat výjimku. Tito lidé si jí zaslouží. Přesně jak píši, lidé - ne prodejna. I když ta také rozhodně zaslouží jen chválu, za vzhled, sortiment a dostupnost zboží. Vstřícný osobní a přátelský přístup, který rozhodně není běžný! Celý tým krásně sehraný a fráze "náš zákazník, náš pán" zde dostává úplně jiný rozměr. Mám krásné nové kolo, které bych bez těchto lidí pravděpodobně nikdy neměla a moje druhá návštěva na servisní prohlídku v rámci záruky byla naprosto profesionální ze strany prodejny a já odcházela s pocitem jako bych mohla přátelům se zájmem říct své dojmy a podělit se o radost z prvních kilometrů. Děkuji vám ještě jednou. Jste skvělí!”
“Spousta dilu skladem. Co neni skladem rychle objednani a dodani. Ochota poradit s technikou a konzultace servisnich prirucek.”
“Pneu Šafránek jsme navštívili s prosbou o kontrolu podvozku vozidla. Byl jsem velice mile překvapen vřelým přístupem a ochotou.Velice Vám děkuji za možnost kontroly podvozku mazdy 6. S tak profesionálním a milým přístupem jsem se v Praze ještě nesetkal. Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a děkuji za spolupráci. Ing. Vejrych auditvozidel”
“Tady motorkám opravdu rozumí, což jde poznat už z rozhovoru po telefonu. Perfektní přístup a domluva, 100% dodržení termínu, co a jak Vám slíbí, tak to přesně bude. Je to už jeden z mála servisů, kde motorky opravdu opravují a nejenom vyměňují díly, jak je většinou zvykem. Jak řekl pan majitel: "Není čas stát v servisu, motorka musí jezdit". Velice slušná cena na Prahu a odpovídající kvalitě práce. Byl jsem tady s moto poprvé a příště sem rád pojedu znovu.”
“Děkuji moc za ochotu a doporučení při výběru lyžařského vybavení. Mohu vřele doporučit.”
“Skvělé místo pro Vespaře se správným přístupem k zákazníkovi.”
“Kvalitni vybaveni, pečliví mechanici, profi obsluha, příjemné ceny uspokojí i náročnější klientelu se složitějšími a specifickými požadavky 8-)”
“Dobrý den, reaguji na recenzi pana MARKA SUCHANA. Dobrý den, pane Suchan. Kluky znám již řadu let a musím říct, že je nehorázná drzost je osočit právě touto recenzí. Nevím, zda je to vaší nevědomostí a dostatečnou neznalostí v opravách ať už automobilů, nebo motocyklů, nebo jen ve vaší povaze stále nespokojeného zákazníka. A teď trochu k danému problému a vysvětlení některých pojmů. Ať už dostanete, nebo nedostanete výpis z diagnostického přístroje, tak diagnostika je stále pouze podpůrný program, který Vám neukáže, že je věc nacházející se v automobilu či motocyklu, skutečně vadná. Správná diagnostika se provádí elektrickým měřením, popřípadě jinými testy. Ona Vás pouze navede, ale na mechanikovi je, aby si tvrzení diagnostiky opravdu ověřil. To znamená, ve vašem případě, demontáž škrtící klapky a vstřikovače, vše se musí vyčistit a odzkoušet. V tomto Vám již diagnostika nepomůže. To že jste měl přelitý olej je věc jiného servisu a je štěstí, že na to kluci koukají a dávají to hned dohromady. Málo kdo si všímá těchto drobností a z vlastní zkušenosti vím, že v tom mohu klukům naprosto důvěřovat. Jestliže ho vyměnili, tak jen proto, že je spousta servisů, které nedodržují specifikace pro daný motocykl a nebo pro dané vozidlo. U kluků si mohu být zcela jist, že tam jde správný olej, který tam má být a ne jako u spousty jiných servisů, které tam nalijí něco, co tam sice může být, ale má to horší vlastnosti a oni řeší jen to, kolik na daném oleji vydělají. A teď něco k zapalovacím svíčkám. Opět narážím pravděpodobně na Vaší neznalost a rád bych Vám trošku osvětlil problém se svíčkami. Zapalovacích svíček je veliké množství. Neznamená to, že máte motocykl a jde do něj jen jeden typ svíčky a také jednoho výrobce svíčky. Bohužel máte na výběr několik výrobců, kteří mohou fungovat u aut, ale nebudou fungovat u motocyklů. V tomto případě jsou potřeba zkušenosti mechanika. Zároveň to ale neznamená, že je jen jeden typ svíčky od jednoho výrobce, který jde namontovat do právě Vašeho typu motocyklu. Proto i já bych v tomto případě zvolil variantu dát osvědčeného výrobce a typ, který udává přímo výrobce. Také bych se rád vyjádřil k ceně Vašeho benzínu. Pakliže kupovali benzín, který dávají do motocyklů tak stojí litr zhruba 50,- kč. Těch 350,-kč bylo i za to, že pro daný benzín musí dojet. Je to jejich čas a jejich ochota, že Vám tuto službu udělají. Tu musíte hold zaplatit. A navíc není pumpa, jako pumpa. Je pár benzínových pump, které mají opravdu kvalitní benzín, který za to stojí. Navíc veškeré testování ve Vašem případě probíhá po vypuštění Vašeho špatného benzínu a nalitého nového benzínu. A opět narážím na Vaší neznalost. Toto testování nějaký ten benzín spotřebuje. Ať už chcete, nebo ne, nevidím to jako okrádání, ale jak jsem již psal, vidím to na nehoráznou drzost někoho pomluvit. Navíc píšete, že ho chtěli stopit. Co si myslíte, že by s ním udělali? Špatný benzín si nikdo nedá ani do staré sekačky. Ten se dává pryč a už do ničeho jiného nejde. Vaše představa je opravdu mylná. A teď trochu k dílům. Píšete, že nic nebylo opraveno. Pokud vím, tak kluci se snaží posílat maily a snaží se shánět díly jak jen to jde. To že není Váš motocykl opravený je dané typem motocyklu, na který ty díly nejsou. Proto nemohl být opravený a opět jste je neprávem osočil, že ho neopravily. Bohužel bez dílů Vám ho opravdu neopraví. Opravdu si myslíte, že se budou Vašemu motocyklu věnovat a dělat na něm a Vy jim tu práci nezaplatíte? Chodíte do práce jen tak aby jste zabil čas a nechcete zaplatit? To jste dost odvážný. Teď něco k fakturaci. Pokud vím, tak kluci píší díly zvlášť a mechanickou práci. Jaké kroky tam chcete rozepisovat? Když budete děla na motocyklu 6 hodin, tak je napsaných 6 hodin. Nikdo Vám nebude rozepisovat jak dlouho jaký šroubek povoloval a utahoval. To opravdu nemůžete myslet vážně. Nevím, zdali si toto přečtete, ale já být na Vašem místě, tak bych se STYDĚL za to, co jste napsal. Bohužel v našem životě narazíme na spoustu různých lidí. S pozdravem Pavel Jiras”
“Perfektní přístup doprovázený vysokou profesionalitou velmi předčí i situace, že někdy nemůže zvednout telefon. Navrhne vždy rozumné a ekonomické řešení s ohledem na stav vozidla. Jeho silnou stránkou jsou i opravy motocyklů a skůtrů. Repasuje přední tlumiče i motory. Já jsem již využil na opravu osobního auta, dodávky i motocyklu. Za mě jednička. Zvykněte si, že je občas na závodech.”
“Kvalitní soubory součástek, profesionální služby, široké spektrum nabídky.”
“Krásná dlouhá trať, motokáry v dobrém stavu, výborné zázemí se sezením uvnitř i venku, hezká terasa s výhledem na trať, bar, příjemné bistro. Vhodné i pro velké skupiny. Doporučuji.”
“Profesionální přístup, vysoká odborná erudice pana Kauckého, transparentnost opravy a vyúčtování, skvělá komunikace”
“Ochota ,spolehlivost a perfektní práce”
“Kupoval jsem si zde svou první motorku. Od první chvíle skvělá a rychlá komunikace, příjemný showroom, krásné čisté stroje a hlavně ochotný personál. Vše proběhlo na výtečnou včetně dovozu motorky až do mé garáže. Mohu jen doporučit”
“Velmi doporučuji tento servis a prodejnu. Skvělý přístup všech, ochota, rychlost a hlavně dobře poradí i s výběrem kol. Mame od nich čtyři kola v průběhu několika let a velká spokojenost!”
“Ceny mírně vyšší, příjemné prostředí, zkušený a ochotný personál a více než dostatečný sortiment. Velký výběr dílů a doplňků i na starší motocykly a automobily.”
“Perfektní lidský přístup, profesionální práce, skvělý poměr cena/kvalita.”
“Naprosto famózní Jawa obchod, obrovská spousta dílů skladem za normální ceny a k tomu ještě úžasně příjemná prodavačka a otevřeno i v sobotu-prosím o zachování sobotní otevíračky ;-) Pro díly jsem jel až z Prahy a rád pojedu v případě potřeby zase. Děkuji a všem doporučuji tento sympatický obchůdek! Za mě nejlepší zkušenost!”
“Tak tohle byla oáza, takovou atmosféru jsem snad nikdy nezažil. Mně jako naprosto cizího člověka chlapi vítali podáním ruky. Škoda že je otevřeno jen ve středu. Ale i tak moc díky za zážitek.”
“Moc děkuji za ochotný a rychlý přístup. Zatímco v jiném autorizovaném servisu jsem na odpověď marně čekal, tady mi vše vysvětlili okamžitě a velmi profesionálně. Oceňuji vstřícnost, odborné informace a celkové jednání. Stojí za to se na ně v případě nějakého dotazu kdykoliv obrátit.”