Přehled katalogu
- 3,255 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 3255 výsledků
Procházejte květinářství v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 3,255 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 233,905 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje květinářství z měst jako Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj a dalších.
“Paní prodavačky ochotné a milé, moc hezky vážou květiny.”
“Milá paní, přišel jsem pár minut před zavíračkou a přesto nebyl problém uvázat krásnou kytku. Děkuji :-)”
“Jsem s nimi vždy spokojená mají krásné vázané kytice”
“Dnes jsem obdržela nádhernou velkou kytici.děkuji za za ni. Měla úžasné vázaní a vzhed. Strašné moc potěšila. Hanka”
“Přátelský, ale profesionální přístup, určitě přijdu i příště”
“Byl jsem velmi spokojen, milá obsluha, hezké prostředí. Doporučuji.”
“Vždy příjemná zkušenost. Velice vstřícná a ochotná paní.”
“Krásné květiny, milá paní majitelka”
“Moc příjemná paní a nádherné kytice”
“Vždy krásně navázána kytice. Naprostá spokojenost.”
“Když nakupuji kytky, vybírám si podle široké palety kritérií, a málo které květinářství po mém božím soudu dostane alespoň šanci. Obavy stranou, květinářství Diana je opravdu špičkou ve svém oboru. Naprosto profesionální chování, zaručená čerstvost a odborné rady paní Patrikové jsou jen špičkou ledovce, díky kterému se do již zmíněného podniku vracím. Mohl bych tu básnit celé dny, ale abych vám ušetřil čas, shrnu zbytek do jedné věty: Zkuste si zajít do Květinářství Diana, a můžu vám zaručit, že toho nebudete litovat. Spodní text”
“10 z 10, nejlepší květinářství kde jsem byl. Široký výběr, milá obsluha, super ceny za kytičky. Doporučuji!”
“Velice příjemne prostředí, sortiment a přístup prodávajících. Nejlepší květinářství v Bělohradě.”
“Nejlepší a nejkrásnější květiny na světě sice drahé ale jsou nejkrásnější jaké jsem kdy viděl opravdu nádherné jako od Ježíška.”
“Přijemna a milá obsluha, krásně uvázaná kytice!”
“Tohle je prostě skvělé květinářství. Nádherné dekorace, květiny, všechno tu voní. Najdete zde i ručně malované tašky, kšiltovky. Objednávala jsem si i kresbu na kšiltovky na zakázku (delfíny, bagr i pandu). Neskutečně ochotná paní, která namaluje snad vše. A také krásně váže kytky. Velkou výhodou je, že mají už od 7:30, takže tam můžete jít i před odjezdem do školy. Stačí poslat sms - uvážou vám kytici dle libosti a rychle, takže nečekáte. A parkování je naproti přes ulici, takže pohoda. A ceny nižší - oproti květinářství v Říčanech či v klasických květinářstvích je to citelný rozdíl. V tomto květinářství jsme, bohužel, museli kdysi vyzkoušet i smuteční vazbu a také jsme zde domlouvali pohřeb (květinářství má vedle i vchod do pohřební služby). Veškeré služby naprosto profesionální, kytice úžasné. Za nás velká spokojenost. Rozhodně doporučuji!”
“Perfektní lidé, čerstvé kvalitní zboží”
“Nádherné květinářství, velmi příjemná obsluha.”
“Jsem uchvácena... Dává do toho srdce. Vyčte přání zákazníka, aniž by popisoval své představy. Doporučuji, nebudete litovat ani peněz ani čas, i když přijedete z daleka a jen se stavíte.”
“Krásné a voňavé místo s ochotnou a šikovnou majitelkou.”
“Řezané květiny, dekorační a dárkové předměty, svíčky. Lze platit kartou.”
“Široký výběr nádherných pokojových rostlin :)”
“Pani kvetinarka je ochotna a moc mila.Dela moc peknou vazbu”
“Nechávala jsem si u paní floristky vázat květiny na svatbu. Jednalo se o kompletní květinovou výzdobu stanu, slavobrány, květiny pro nevěstu i pro hosty, věnečky do hlasů, korsáže a mnoho dalšího. Přesto, že jsem přišla na poslední chvíli pár dní před svatbou, byla jsem přijata od paní floristky naprosto vřele, bylo mi profesionálně porazeno a na 1.000 % mi vyšla se vším vstříct. Paní floristka pro mě dekorovala i na místě svatby, což nám ušetřilo spoustu práce. Z květin jsem byla unešená, byly přenádherné! Má svatební kytice, kterou jsem směla vidět až těsně před obřadem, mi vyrazila dech. Přesto, že jsem měla hodně lučních květin, vydržely mi i přes velká vedra ještě přes týden doma. Mohu toto květinářství naprosto doporučit, paní floristka má skvělý pozitivní přístup, vždy úsměv na tváři a její kolegyňka taktéž – odvádějí skvělou práci a je na ně spolehnutí.”
“Vstřícná paní vedoucí. Moc spokojen.”