Přehled katalogu
- 4,386 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 63% S fotografiemi
Nalezeno 4386 výsledků
Procházejte kavárna v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 4,386 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 1,134,890 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje kavárna z měst jako Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Této nenápadné, malebné a velmi útulné kavárně se nedá nic vytknout. Skvělá obsluha, krásný interiér, výborné zákusky a famózní káva. Pán je velmi příjemný, sympatický a celý zážitek dělá o to hezčí.”
“Vřele doporučuji! Skvělé prostředí, moc příjemná obsluha, a hlavně výborné jídlo. Jedny z nejlepších lívanců, které jsem kdy měla! ♥️”
“Byl jsem tu s Mamkou po prvé protože bydlíme v údolí kde teď v zimě není skoro VŮBEC slunce.. takže jsme se rozhodli zajít jsem... A bylo to skvělé.. mamka si užila solárium a já jsem si dal Hot Matcha Latte a Pistaciovy finger.. a chutnalo to moc dobře.. mělo to jemnost a balance... Doporučuji tuto Kavárnu + Solárium pro lidi kteří nutně potřebují Vitamin D a aspoň falešné slunce..”
“Krásná kavárna, výborné domácí buchty a usměvavá majitelka. Neodolatelná kombinace, kterou Zálabí už dlouho potřebovalo. Posezení i venku u květinového záhonu.”
“Minimalistická pekárnička, skvělé domácí housky a různé druhy koláčů a buchet. Konkrétně pro buchty se sem opravdu vyplatí zajet, protože je to nebe v hubě. Slanou nabídku jsme ještě neochutnali, určitě příště napravíme. Moc milá obsluha.”
“Změnou provozovatele neztratila Medová kavárna ani špetku ze svého kouzla, tudíž kavárnu Modrý korálek vřele doporučuji k návštěvě. Úžasné místo, oblíbený cíl našich výletů.”
“Byly jsme tam 3.adventní týden a byl tam seniorský pěvecký sbor, krásná atmosféra. Výborná obsluha, děkujeme.”
“Zatím první návštěva a musím říct, že mě kavárna mile překvapila. Rybízova limonáda chutnala jak od babičky (nepřeslazená). Pavlova výborná a podává nezvyklým způsobem (aspoň pro mě) a ledová káva s kopcem zmrzliny a poctivou dávkou šlehačky. Obsluha milá a ochotná. Jistě se ještě zastavíme.”
“Krásná cukrárna s luxusními zákusky a koláči. Majitelé byli ochotní a milí. Ceny jsou zde lidové.”
“Nejlepsi vetrnik, ktery jsem kdy jedla…lepsi nez od Cukrare Skaly. Moc doporucuji navstivit. Pani majitelka je moc mila a dela vse poctive a s laskou.”
“Krásná kavárna s úžasným dětským koutkem, který je prostorný, skvěle vybavený, jak pro nejmenší děti, tak i pro školkové :). Dali jsme si výbornou kávu, zákusek a i slaný croissant. Určitě se zastavte, doporučuji.”
“Příjemná, stylová kavárna je trošku zastrčená, ale stojí za to si ji vygooglit a zajít na výbornou kávu a užít si příjemné prostředí i obsluhu.”
“Příjemně strávený odpočinek u kávy. Děti vzaly útokem zmrzlinu a perfektní obsluha nám dopřala krásný pohodový zážitek.”
“Všechno byla supr,ne mám co vytknout, až budeme mít zase cestu do Chebu tak se určitě zastavíme zase na úžasný zákusek❤️”
“Velice příjemná obsluha, i když je to individuální ale za mě dort a kafe top. Moc příjemná atmosféra ať už pro mladší nebo starší.”
“Dnes jsme poprvé navštívila kavárnu s herničkou v Neštěmicích a opravdu jsem byla mile překvapená. Na poměrně malém prostoru se majitelům podařilo vykouzlit opravdu příjemné místo jak pro rodiče, tak hlavně pro děti. Vypíchnout musím výbornou kávu, příjemnou obsluhu a spoustu krásných hraček a knížek. Děcka se tu vyřádila a my si popovídali u kávičky a výborné domácí limonády. Určitě zase rádi dorazíme..”
“Kavárna nacházející se vedle Jiráskova divadla v České Lípě. Během roku vás už zvenku láká květinová výzdoba, během adventního času pak výzdoba vánoční. Je zde velmi příjemná atmosféra, kavárna je vyzdobena do posledního detailu, vše do sebe zapadá, působí příjemně. Každý kout včetně toalet je čistý, nazdobený. Majitelé nezapomněli ani na děti, které mají svůj koutek. Nabídka nápojů, zákusků i svačinek je zde bohatá. Obsluha je příjemná.”
“Krásné a příjemné prostředí.Velký výběr a ta točená zmrzlina...no prostě super.Všem doporučuji”
“Espresso poměrně hipsterské (rozuměj nakyslé), tedy pro milovníky hořké sicilské chuti je to něco jiného, ale je dobré. V pražském Karlíně by se neztratilo. Možná by chtělo přidat trochu gramáž kvůli plnosti a hustší crema, ale to jsou drobnosti. Sladký chlebíček potěšil. Tedy za sebe doporučuji.”
“Výborná káva, milá obsluha, krásně čisté toalety a celkově moc příjemný podnik.”
“Relativně nová kavárna, která se ale povedla na výbornou, ledové cappuccino a vídeňská káva byly příjemným překvapením, plus velmi dobrá Panna Cotta. Vzhledově interiér moderní a jednoduchý (což je Dobre) a rozhodne se sem ještě stavíme!”
“Miluju, když objevím takové super podniky na místech, kde bych je absolutně nečekal. A to byl i tento případ. Super káva a jídlo!”
“Hledali jsme v době naší dovolené na Jižní Moravě nějakou pražírnu nebo místo, kde koupit dobrou kávu na filtr a do moka konvičky a udělali dobře, že vyrazili do Břeclavi. Úžasný obchůdek, příjemná obsluha a káva nám moc chutná. Pan majitel(nejspíš:-) byl vstřícný, věděl přesně co chceme a poradil. Super! Doporučujeme!”
“Mimořádně hezká kavárna. Doporučuju kombinovat s úžasnou prohlídkou kostela a na kávu a dortík si potom zajít za odměnu. Jaroměřice mají být fakt na co hrdý! Doporučuju a děkuji.”
“Moooc doporučujeme! Dorty, zákusky i komunikace vynikající! :-) Od Kejkárny jsme měli narozeninový dort, ale také dort svatební a sweet bar. Vše naprosto perfektní (jak vzhledem, tak chutí) včetně zdobení dortů :-) Všichni si vše chválili. Moc děkujeme.”
“Pěkně zrekonstruované prostory, na kavárnu jsem narazil náhodou a jsem za to rád. Příjemná obsluha, usměvavá. Doporučuji navštívit.”
“Super posezeni s prateli, mila obsluha, prijemna atmosfera, kava a hrnecky top”
“Nenápadná budka do které by nikdo neřekl, že nabídne tak skvělou kávu! Ceny standardní za danou kvalitu, opravdu moc super. V nabídce jsou dokonce i tousty, nebo párky, což je velké překvapení! Obojí za 30 Kč/kus. Nečekal bych, že bude možnost platit kartou, super! Barista je vtipálek a rozhodně ví co dělá, akorát bych mu přál v budce trochu víc pohodlí.”
“Když jedu okolo tak musím zastavit, jelikož takovou kávu nemají široko daleko, nehledě na super šéfa. Děkujeme že jste, bez vás by byl ten svět smutnější.”
“Skvělá malá kavárnička s příjemnou obsluhou a výbornou kávou. Výběr kvalitních zákusků. Jahodový cheesecake byl vynikající.”