Přehled katalogu
- 15,276 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 39% S fotografiemi
Nalezeno 15276 výsledků
Procházejte hospoda v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 15,276 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 4,126,975 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje hospoda z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Výborná atmosféra a moc dobré pivo”
“Vesnická hospoda pro místní i přespolní. Výborná zastávka při cyklovýletech.”
“Restaurace u hlavní silnice Vodňany- Strakonice. Byl jsem tam na obědě během služební cesty, výborné jídlo i nápoje, milá mladá obsluha, obrázek kazí pouze místní opilí důchodci, kteří již v poledne, podnapilí, měli nemístné narážky.”
“Zde nebylo co vytknout ,není to 5* hotel . Nicméně cítíte se tam jako doma.Moc příjemný ochotný majitel s věčným úsměvem , vynikající pivo a jidlo. Za nás prostě spokojenost .”
“Skvělé prosazení, příjemný personál a dobré pivo.”
“Rád si sem zajdu na pivko, je tu jeste tocene vzduchem a neda se to srovnat s pivem tocenym plynem. Neco na zub se take najde.”
“Doporučuji všem . Příjemná obsluha a dobrý výběr nápojů”
“Ve vranovické hospůdce,bezvadná,příjemná obsluha,jídlo taktéž výborné.Rádi sem jezdíme.V okolí spousta zajímavostí.”
“Klasická malá hospůdka. Příjemné prostředí a hned přes silnici hřiště pro děti.”
“Pěkné prostředí venkovské hospody s menším sálem , kde”
“Mají výborné pivko, nejlepší široko daleko, vřele doporučuji”
“Příjemné prostředí, rychlá obsluha, velký výher nápojů.”
“Stoprocentně doporučujeme!!! Všelibické hospůdce nelze nic vytknout, je zde výtečná kuchyně a výtečná paní majitelka, která je zároveň i velmi akční. V době našeho pobytu jsme ochutnali několik hotovek, zažili víkendové řízkobraní nebo burger sobotu. Vše naprosto skvělé, chuťové buňky si přišly na své!”
“Jen samé plusy. Čisté, moc pěkně a prakticky vybavené ubytování. Krásná malá vesnička, cca 4 km město k nákupu. Pro mne ještě velké plus - bazén, čistý, sice bez ohřevu, ale v září se dalo, moc příjemné. Majitelé také vstřícní a moc příjemní lidé. Všem doporučuji”
“Šikovný a velmi ochotný pán majitel.Bezva levná jídla a jeho dělaná kýta prostě pohádka. Určitě doporučuji.Byla to výborná kýta na grilu. Úplná lahůdka”
“Skvělá obsluha, dobré pivo. A cim dele tam chodime, tim to mame radeji.”
“Doporučuji, byli jsme zde na výletě a tato Hospoda na nás vyskočila náhodou. Ale bylo to super.”
“Dnešní posvícenské menu bylo velmi chutné, obsluha příjemná a skvělá. Doporučujeme navštívit.”
“Vynikající obsluha pivo dobrý v pátek grilování”
“Parádní zastávka u fotbal.hriste a cyklostezky. Příjemné prostředí. Dětské hřiště. Čisté a pěkně toalety. Stojany na kola. Prostě 5 hvězd.”
“Výborná točená zmrzlina. Já si dal smetanovou, žena jablkovou a obě byly výborné a jemné. Nebyli jsme sami...”
“Jsou fakt hodně bílý to je supr fakt”
“Úžasná atmosféra spojená s příjemnou obsluhou a také dobrým pivem na čepu- Radegast Ratar potěšil. Děkuji a budeme se těšit.”
“Ubytování na jedničku . Domácí prostředí i atmosféra”
“Útulná valašska hospůdka na kouzelném místě s výhledem do podzimních kopců. Interiér měl domácí atmosféru a překvapil zajímavými starožitnými i vyřezávanými kousky. Obsluha byla velmi příjemná, rychlá a vstřícná. Jídlo nám chutnalo, halušky a bramborové knedlíky plněné uzeným masem byly jako "od maminky", jemne a nadychane. Vše dobře ochuceno a porce dostatečná pro zahnání hladu vyrobeného turistikou. Rádi se budeme vracet - doporučujeme.”
“Majitelé zlínských restaurací by jsem měli jezdit na exkurze, aby viděli jak se dá dělat pohostinství. Jídla výborné, všechno co jsme si dali bylo opravdu dobré. Minutky super, pizza dobrá, těsto trochu babičkovské, ale dobré. Za mě perfektní restaurace na vesnici.”
“Velice seriózní pan vedoucí. Vždy usměvavý. Jakýkoliv požadavek splní. A k obsluze, o tom žádná. Velice příjemná paní, vždy s úsměvem a ochotou donese krásné načepovanou dvanáctku. A super dětske hřiště. Rádi se vracíme, klidně každý den.”
“Je to super místo a příjemná obsluha”