Přehled katalogu
- 290 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 290 výsledků
Procházejte endodontista v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 290 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 12,507 recenzí a hodnocení.
“S paní doktorkou Viktorií jsme celá rodina nadmíru spokojeni. Je to mladá, velmi sympatická a příjemná lékařka, která se pro pacienta snaží vždy udělat maximum. Nejvíce si cením jejího přístupu k dětem – moje šestiletá dcera k lékařům nikdy nechtěla chodit a vždy se bála, ale k paní doktorce Viktorii se vyloženě těší a nemá žádný strach. To je pro mě jako rodiče to nejdůležitější. Oceňuji také skvělou organizaci ordinace. Den předem vždy chodí SMS připomínka s dotazem, zda dorazíme, což je velmi praktické. Paní doktorku všem vřele doporučuji!"”
“Na klinice jsem si nechala v roce 2022 extrahovat dva zuby moudrosti, před týdnem zbylé dva. Spodní zub byl horizontálně impaktovaný a jeho extrakci jsem odkládala v podstatě od posledního zákroku. Stomamed jsem si vybrala i přes nutnost sáhodlouze dojíždět, protože nabízí šetrnou analgosedaci, bez které bych zákrok, kvůli úzkostem z dentálních výkonů, zvládla asi jen hodně obtížně. Přístup je milý a velmi profesionální, víceméně "normálně" uložené zuby moudrosti jsou venku a ani to nechápete, extrakce složitějších je taky bezbolestná a rychlá, což byly moje hlavní požadavky. Taky mi moc vyhovovaly možnosti výběru termínu i času, abych se do Tábora stihla rozumně dostat. Cena za nadstandartní výkony je podle mě zcela adekvátní tomu, jak úzkostnému člověku dokáží ulevit a pokud bych měla v budoucnosti jít na nějaký komplikovanější zákrok, jela bych na kliniku za panem Kropíkem rozhodně znova.”
“Za mě nejlepší zubař co jsem měla, pohodový, profesionální, netahá peníze jen tak. Vždy mi pomohl, vysvětlil, ukázal a především bezbolestně ošetřil. Když se jim za den omluví několik lidí, že nemůžou dorazit ten den docela i chápu, že ho to štve. Pokaždé když jsem se omluvila včas žádný problém. :))”
“Vynikající zubař! Velmi pozorný, vše podrobně vysvětlí, řekne co bude dělat, ceny sdělí předem, aby si to člověk rozmyslel. Ceny nejsou vysoké. Konečně jsem našla zubaře, ke kterému se nebojím chodit a kterému moc důvěřuji. Vřele doporučuji! Taťána Galceva.”
“Skvělý, zkušený zubař. Chodím k ní přes 6 nebo 7 let. Velmi profesionální. Vřele doporučuji.”
“Je to prostě boží zubařka. Velmi příjemná, přátelská, a hlavně se snaží pomoci. Má lidské přístup a dává možnosti na výběr jak pokračovat a co dělat, je-li tam něco více komplikované. I když jsme se stěhovali a cesta mi trvá více než hodinu k paní Almiron, určitě se to vyplatí. Mohu jen doporučit.”
Endodoncie v Praze je moderní a příjemná ordinace. Je kousek od tramvaje.
“Jeden z nejlepších lékařů, ne-li nejlepší (nejen zubař), kterého jsem navštívil.”
“skvělý přídtup, rodinná atmosféra, kvalitní dentisti”
“Výborná profesionalka. Mohu všem doporučit.”
“Již několik let jsem pacientkou paní doktorky Kerkelové a nemohu si její kvality vynachválit. Nejen, že má opravdu profesionální přístup, ale navíc vás vždy přivítá s širokým úsměvem na tváři a dobrou náladou. Kéž by to v naší zemi bylo běžné u více lékařů. Také pravidelně chodím na dentální hygienu k paní Zbyňové a u té se mi též nikdy nestalo, že by mě nepřivítala s velkým a milým úsměvem. Zkrátka mi tu je vždy dobře. :)”
Relax&Smile dental office v Praze je místo, kde je přístup paní zubařky naprosto profesionální. Je trpělivá a lidská.
“Pan doktor je velice šikovný,vtipný a svou práci odvádí velice dobře ...”
“Nejlepší paní doktorka. Po pracovní stránce a lidské neznám lepšího lékaře. Moc si vážím její práce. Je nejlepší. B. Drobná”
“Dnes 5.5.2023 jsem byla u Paní zubařky s akutními bolestmi a musím říct,že tahle laskavý a vřelí přístup jsem hodně dlouho nezažila!Musím poděkovat jak Paní zubařce tak velké poděkování patří i její sestřičce ❤️❤️❤️”
“Lékaře MUDr. Humberta Domanju moc doporučuji. Dnes mi v Praze na Stomatochirurgii s lékařkou MUDr. Blankou Navrátilovou uskutečnily na operačním sále mnou obávaný rozsáhlý zákrok a byli oba prostě skvělí. Oba byli velice milí, hodní a empatičtí a k tomu velice šikovní. Škoda jen, že jsem se asi 14 dní zbytečně bála. Na operačním sále mi svorně sdělili, že to bolet nebude a k mému překvapení, nebolelo. Jsem 3 hodiny po zákroku a jsem i nyní v pohodě a s minimální bolestí. Tímto těmto lékařům moc děkuji a opravdu je velmi doporučuji.”
“K paní zubařce chodím i ráda, vždycky se spolu zasmějeme.”
“Všestranně kladné hodnocení, přístup k pacientům ochota a hlavně zlaté ruce.”
“Skvělá stomatoložka, pro mne se vyplatí dojíždět 60km do této ordinace.”
“Spokojenost, milá doktorka i sestřičky”
“Jsem rád, že jsem v jeho péči. Vynikající odborník”
“Skvělá paní doktorka, precizní a velmi ochotná, rozhodně doporučuji”
“Výborná lékařka, skvělý přístup k pacientům.”