Přehled katalogu
- 290 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 290 výsledků
Procházejte endodontista v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 290 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 12,507 recenzí a hodnocení.
“Do této ordinace chodím už řadu let i s celou rodinou. Pan doktor i sestřička jsou vždy velmi milí, profesionální a ochotní poradit. Dokážou rychle pomoct, vše srozumitelně vysvětlí a vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Oceňuji jejich přístup, trpělivost i lidskost. Jsme maximálně spokojení a můžeme je s čistým svědomím jen doporučit.”
“K MUDr. Smrčkovi chodím už nějakou dobu a nemohu si jeho péči vynachválit. Díky klidnému, empatickému a vlídnému přístupu pana doktora se cítím v ordinaci v klidu a s pocitem, že jsem v těch nejlepších rukou. Mám za sebou osm extrakcí, z toho dvě chirurgické, a všechny proběhly naprosto hladce a bez komplikací. Děkuji za skvělou péči a všem doporučuji.”
“Chodí tam celá naše rodina. Doktoři jsou skvělí. Moc doporučujeme.”
“Velká spokojenost! Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně milé, vše vysvětlí, jsou empatické. Odnaučili mě strachu ze zubařů a jak se opravdu o své zuby starat a vyplácí se mi to. Mám od nich i korunku a nemůžu si stěžovat. Na dentální hygieně stejně dobrá zkušenost. Jak u paní Julie, tak teď i u pana doktora Adriana - skvělá zkušenost.”
Premium Dental Care v Praze je místo, kam jsem přišla s velkým respektem a možná i trochou obav. Čekala mě totiž dlouhá cesta.
Smile Centrum ve Vysočanech je místo, kde velmi oceňuji přístup pana doktora Oleksii Bezvershenka. Vysvětlí aktuální postup a je šetrný.
“Dnes jsem poprvé navštívila GoDent a moje pocity byly různé do té doby, než jsem dorazila na recepci,kde sedí milá holčina,která se mi začala věnovat.Setkani s panem doktorem Sychem bylo jako pohlazení.Je velmi milý,vše mi vysvětlil s neskutečnou trpělivostí, mimochodem je to děsnej sympaťák....co dodat...poprvé se mi nechtělo od zubaře a za to velké díky Ivet”
“Naprostá spokojenost, milý pan doktor, milá sestřička, profesionálni a lidský přístup.”
“Skvělý zubař i sestřička. Už bych jinam nešla.”
“Pomohl i když nemusel,za mě super, děkuji”
“Nejlepší zubařka co znám. Jsme u ní celá rodina už třetí generaci a všichni spokojeni.”
“Jsem ráda, že já a moje děti máme tuto paní doktorku.”
“Čistě a moderní prostředí, všichni moc hodní a ochotní, a to i když jsem byla vystrašena . Určitě mohu doporučit a děkuji za služby.”
“Nejlepší zubař, se kterým jsem se setkal. Pan doktor je nesmírně zkušený, milý a vstřícný.”
“Moderní vybavení, osobní přístup a bez bolesti! Podařilo se mi u zákroku usnout :-D doporučuji.”
“Spokojenost na 100%. Pan doktor zachránil zub, vždy velmi uctivý. Klinika je skvělá, personál velmi profesionální a milý. Určitě se sem znovu vrátím.”
“Zubní klinika FAdent dnes téměř zachránila život mojí mamce. Byla jsem nadšená z rychlost v obdržení termínu, v neděli voláno, v pondělí hned termín. Mamka tvrdí, že samotný zákrok byl koncert. Skvělý přístup jak po telefonu, tak i osobně. To, že si člověk připlatí si myslím, že vůbec nevadí, když je ošetření bez bolesti a velmi rychlé. Luxusní práce. Velmi děkuji celému týmu”
Zubní klinika v Praze je místo, kde dávám 10 z 5 hvězdiček. Spokojenost je maximální.
MCDental v Praze je skvělá klinika s profesionálním přístupem. Všichni jsou velmi milí a nápomocní.
Smile Time v Praze je místo, kde hodnotím služby stomatologické kliniky na velmi vysoké úrovni. Administrativní personál je vždy ochotný.
“K panu doktorovi jezdíme s celou rodinou a jsme velice spokojeni. Vždy vše krásně vysvětlí. Každé ošetření probíhá naprosto bezbolestně. Všichni jsou velice příjemní a empatičtí.”
“Mám velmi dobré zkušenosti s perzonálem z EDCLINIC z Kostelce nad Černými Lesy! Všechny se chovali profesionálně a pokaždé byly příjemný! Tu společnost všem doporučuji!”
“Ze zubařů jsem měl vždy hrůzu. Každopádně po pár návštěvách u pana Wofka je hrůza i bolest pryč ! Doporučuji všemi deseti. A samozřejmně nádherný areál s parkováním před vchodem.”
“Sestřička a paní doktorka velmi milá. Paní doktorka ví co dělá byla profesionální a velmi fajn přístup. Pomohla mi a poradila co dál. ( A omlouvám se za kňučení) Mohu jen doporučit. Pohotovost funguje na 100%”
“Už první návštěva nás přesvědčila, že zde bude profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Pan doktor byl opravdu příjemný a vše nám ochotně vysvětlil. Těšíme se s manželem na spolupráci a snad brzy krásný úsměv. ☺️”
“Rád bych z celého, opravdu celého srdce poděkoval Zubní ordinaci v Prachaticích a celému jejímu týmu. Těžko se mi hledají slova, protože to, co jsem tady zažil, nebyla jen odborná péče – byla to lidskost, pochopení a opravdová laskavost v těch chvílích, kdy ji člověk potřebuje nejvíc. Přicházel jsem se strachem, nejistotou a obavami. A odcházel jsem s pocitem klidu, bezpečí a dojetí. V této ordinaci se ke mně nechovali jako k pacientovi, ale jako k člověku. S úctou, trpělivostí a láskou. A to je něco, na co se nezapomíná. Z celého srdce bych chtěl poděkovat panu doktorovi Tišlerovi. Nejen za to, že mi vytvořil krásné, nádherné zuby, ale hlavně za jeho obrovskou trpělivost, laskavost a klid. Byl ke mně hodný, milý, vstřícný a vždy mi dodával pocit jistoty, i když jsem se bál. Věděl jsem, že jsem v dobrých rukou – a ten pocit je k nezaplacení. Velké a upřímné poděkování patří i celému týmu ordinace. Je znát, že svou práci dělají srdcem. Díky vám jsem zvládl i velmi náročné chvíle a dnes odcházím nejen s novým úsměvem, ale hlavně s hlubokou vděčností a slzami dojetí v očích. Neskutečný dík. Opravdu neskutečný dík. Děkuji za lidskost, trpělivost a péči, která mi navždy zůstane v srdci. Na vás nikdy nezapomenu. Tuto ordinaci doporučuji z celého srdce každému.Štepán Jaroš”
“Pani doktorka mela vzdy velmi mile a profesionalni jednani. Chodim k ni uz leta a nic se nezmenilo, stale prijemna, ochotna a vse vzdy podrobne vysvetli. Pred nedavnem jsme zjistili, ze dcerka ma kaz. Pani doktorka uplne prirozenym zpusobem a velmi snadno presvedcila 5letou dcerku ke spolupraci. Dcerka ted vsude vypravi jak ma bajecnou pani zubarku! Jana Potysova”
“Prošla jsem v Praze několik zubních soukromých pracovišť,kde jsem se setkávala většinou ne s velkou ochotou a dlouhými objednacími termíny.Měla jsem zájem o snímatelné zubní náhrady + teleskopické náhrady.V Praze toto nikdo neprováděl,až přes internet jsem našla Zubní kliniku Zvolánek Dental v Plzni.Objednala jsem se.Zde jsem se setkala od recepce,po sestřičky a techniky s nesmírnou laskavostí,chtěla bych vyzdvihnout profesionální práci, jemné a něžné paní doktorky Peškové.A sám pan doktor Zvolánek je velký profesional, velmi pečlívý, nesmírně zručný a příjemný.Nelituji cest do Plzně na kliniku pana doktora,naopak,jsem šťastná,s jakou profesionalitou mi byli zhotoveny náhrady. Když protetické problémy, jen pan doktor Zvolánek a jeho tým,moc a moc jim děkuji za vstřícnost, nesmírnou laskavost a profesionalitu.Zuby díky této klinice mám nádherné a hlavně funkční.”
“Pan Dr. Volf , mladý doktor ze super přístupem. Po prvé sem zažil doktora s lidským přístupem. Děkuji vám , i vašemu personálu SUPER”
“Vždy profesionální přístup. Nemůžu si toto místo vynachválit. Vše vám vysvětlí a nabídnou další postup. Zajímají se, odkud pramení problém, pokud vzejde. Kvalitní a bezbolestná péče. Když je čas, nemají problém se postarat o další zuby, abyste nemuseli chodit na vícekrát. Objednání v rámci pár týdnů. Personál příjemný a se vším poradí. Při zákroku je vám přesně řečeno, co se bude dít. Panuje celkově klidná atmosféra. Dentální hygiena také na skvělé úrovni, vždy byl přístup přátelský a profesionální. Před každou schůzkou jste upozorněni SMS zprávou 2 dny před na potvrzení. Pokud by byla změna, zavolají a není problém dohodnout jiný termín. Dřív jsem se k zubaři až bála chodit, když jsem odcházela s bolestí a pro doktory jsem byla jenom další rychlá zakázka. S touhle klinikou jsem tenhle problém přestala mít. Ráda přijdu a s úsměvem zase odejdu. Doporučuji všem :)”