Přehled katalogu
- 2,464 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 34% S fotografiemi
Nalezeno 2464 výsledků
Procházejte dětský zubař v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,464 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 553,964 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje dětský zubař z měst jako Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj a dalších.
“V rámci péče o zoubky jednoho z mých dětí je ordinace p. Pekárka to nejlepší, co jsem zatím zažil. Zákroky bez slziček a strachu a dle mého synka i bez bolesti.”
“Vynikající zubní lékařka. Profesionál na svém místě. Moc děkuji moc mi pomohla. ❤️”
“Vždy jsem byl spokojen jak s ochotou i výkonem , jak paní doktorky i sestřičky.Jsem rád , že můžu využívat jejich služeb.”
“Paní doktorka skvělá. Opravdu odborník! Doporučuji”
“Excellent dentist. Jedinou vyhradu bych mel k tomu kdo zakladal tento bod, neb nebyl s to napsat ani jeji jkeno spravne, ktere zni *Konupková*. Snad to bylo jen omamenim z nejakeho oblbovaku kvuli zakroku ;-)”
“Je fakt že tam minimálně půl hodiny vždycky čekáme. Ale jinak si nemůžu stěžovat. Párkrát jsem volala že syn má problém s rovnátkem. Má snímací aparát. Občas se stane že potřebuje zabrousit atd. Vždycky mě objednali téměř hned. Paní doktorka nemá ráda, když rodiče nekontrolují rovnátko a co se v puse děje. Některých věcí jsem schopná si všimnout sama a včas se ozvat. Pak je i ona vstřícná, protože vidí že na to nekašlu. Je trochu povídavá, ale nikdy se mi nezdála neprofesionální. Sestřičky jsou taky fajn.”
“Já jsem naprosto spokojený. Pán doktor a sestřička jsou velice příjemní. Blomby a korunka drží několik let bez problému a pan doktor vše vysvětlí popíše, prostě lidský přístup k pacientovi. Jsem rád, že tady v Mýtě jsou.”
“Na to, ze v životě jsem zubaře neměla, mladá paní zubarka mi vše ochotně vysvětlila. Příjemná a milá byla i její asistentka. Doporucuji :)”
“Dobrý den. K paní doktorce Molčíkové jezdím až z Brna a jsem velmi spokojená ! Je to schopná a šikovná lékařka, která vykonává svojí práci kvalitně. Je mi 58.roků a myslím si, že po předchozích zkušenostech se dvěma zubními lékaři v Brně toto již dokáži posoudit. Navím je zde i výborná organizace. Žádné otřesné čekací doby, kdy se v ordinaci vybavují , pijí kávu , mají přestávky na svačinu, na oběd, na popovídání si ve vedlejší ambulanci, a vy čekáte a čekáte. Žádné opakovaně vypadávající plomby po měsíci, kdy jen platíte a platíte za špatně udělanou práci, nebo vytržení jiného zubu, než měl být a po té další problémy s čištění zbytečné rány v puse a podobně. NIC TAKOVÉHO. Přijdete na objednanou dobu a ani nevíte jak, jste hotoví ! Se sestřičkou jsou výborně organizačně sehrané. Nemluví za ně žádné zbytečné řeči, ale dobrá, řekla bych VÝBORNÁ PRÁCE. Eva Hrstková”
“Výborná ortodontistka, moc příjemné sestry, příkladný přístup”
“Sice paní doktorka trochu ukecanejsi jinak špičková mi pomohla”
“Paní doktorka i sestřička na hygieně byly při každé mé návštěvě šetrné a příjemné, byla jsem spokojená. Oběma děkuji.”
“Ja si velice ctim dr.Hanzlič̣ka je to č̣lovĕk ohleduplnost a vstřicnost”
“Docházím téměř 20 let a za tu dobu s ničím žádný problém.”
“Jindřich Könich - Doporučuji!!! Profesionální přístup, personál příjemný. Pan doktor hodný, vše vysvětlí, popíše postup léčby. Prodělal jsem čištění zubních kanálků (absolutně bezbolestné) hodinu po zákroku jsem se cítil jako by jsem zákrok vůbec nepodstoupil. Pokud sháníte kvalitní stomatologické služby za přijatelné ceny zde najdete.”
“Výborná paní doktorka, i sestřička. Velký dík”
“Moc milá paní doktorka i sestřička. Rychlá a profesionální pomoc. Mockrát děkuji.”
“Paní zubařka je naprosto skvělá – profesionální, pečlivá a zároveň velmi lidská. V ordinaci panuje příjemná atmosféra a vždy se cítím v dobrých rukou. Vše podrobně vysvětlí, je ohleduplná a její přístup je vstřícný a klidný, což oceňuji zvlášť při ošetřeních, která nejsou úplně příjemná.”