Přehled katalogu
- 7,382 Firmy celkem
- 3.4 Průměrné hodnocení
- 74% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 7382 výsledků
Procházejte dětská zábava v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 7,382 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.4/5 na základě 1,181,696 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje dětská zábava z měst jako Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj a dalších.
““Jsem pro to, aby se žáci naučili ve škole co nejvíce. Můj názor je ten, že je nutné podporovat ze všech stránek žáky, kteří chtějí z výchovně-vzdělávacího systému vytěžit co nejvíce. Naplňuje mě, že díky DofE mohu přispět k seberozvoji mladých lidí a pozorovat jejich dílčí pokroky v rámci neformálního volnočasového vzdělávání, kterým program DofE bezpochyby je.””
“Jsem naprosto spokojená a službu bych využila znovu. Ceny půjčovny jsou velmi příznivé, s paní majitelkou je dobrá komunikace. Přikládám fotografii svatební výzdoby, kterou jsme si dělali sami s využitím věcí z Pujcitnasvatbu.cz.”
“S Jeffym jsem mala tu možnost spolupracovat na svatebním editorialu. Byla jsem příjemně překvapená jeho vstřícným přístupem a profesionalitou. Byl schopen krásně navigovat modely před kamerou, byl schopen improvizace a v konečnom důsledku byl výsledek perfektní! Pokud potřebujete natočit ,,ne jen" svatbu ale cokoliv jiného doporučuji Jeffyho všemi deseti. Odvádí skvělou práci!”
“V pátek jsme byli s naší holčičkou na předvánoční akci pořádanou touto školkou a musím z celého srdce celému týmu Chmýříčka moc poděkovat. Kolik práce a pečlivosti jste tomu všemu museli věnovat, na závěr ten anděl a dárečky pro každého. Opravdu nemám slov. Zvláštní poděkování patří vysokému pánovi, který nevím odkud byl (protože sem ho tam nikdy neviděl), ale jakožto člověk který miluje přírodu a zvířata sem velice oceňoval jak kontroval celou dobu zapálené svíčky v jablíčkách, aby nevzplanulo jehličí na zelených větvích. On je to takový detail, ale velmi mě to překvapilo, že jste tam měli někoho kdo toto hlídal. Děkuji.”
“S Lenkou fotíme rodinné fotky už 10 let. Vždy je to milé, přátelské a příjemné setkání. Děti jí milujou. Rádi fotíme venku, ale máme skvělou zkušenost i s těhu a newborn fotkami přímo u nás doma. Fotky jsou originální, přirozené, jako živé. Zdobí náš dům i domácnosti několika babiček a prababiček. Mohu jen doporučit.”
“Opravdu skvělá zkušenost při vánočním focení. Krásná scéna, mimořádně trpělivá fotografka. Velmi útulný ateliér. Focení byla jedna velká radost ❤️.”
“Již podruhé jsme využili služeb THP a opět vše na jedničku. Tentokrát jsme zvolili lokalitu Vyšehrad a můžeme jen doporučit.”
“Naše dětské skupiny se nejprve s vaší organizací setkaly v rámci účastí na různých seminářích či kurzech. Vždy kolegyně odcházely spokojené. Semináře jsou dobře zorganizované a přínosné. V případě jakýchkoliv dotazů jste vždy milé, profesionální a trpělivé :-) To platí i v případě, kdy jsme Vás požádali o pomoc s výzvou 061 OPZ+. Momentálně nejvíce komunikujeme s paní Havlenovou Mazačovou. Na všechny dotazy nám vždy fundovaně odpoví, je velice ochotná a nápomocná.”
“Otabkovo portfolio na internetu nás se snoubenkou velmi zaujalo a rozhodli jsme se ho zaměstnat jako našeho kameramana pro naše předsvatební natáčení v Praze. Během našeho 6hodinového natáčení videa byl Otabek a jeho tým velmi profesionální a přátelští. S videem jsme velmi spokojeni a Otábek vřele doporučujeme každému, kdo hledá v Praze kameramana.”
“S Danilem jsem spolupracoval několikrát a musím říct, že vždy byla spolupráce profesionální. Pokaždé jsme se na něčem dopředu dohodli a vždy byl dodržen termín a kvalita jeho práce, na rozdíl od ostatních fotografů. Vše bylo opravdu super! Vřele doporučuji všem!”
“Děkujeme mockrát Boutique Weddings a Svetlaně za roční práci a přípravy na naší svatbu. Měli jsme nemalé nároky a úplně jiné představy a vše bylo naprosto přesně vyplněno. Profesionální přístup a zážitek na celý život. Děkujeme. Hana + Karel”
“Danka nás s rodinou fotila už několikrát a pokaždé to byl zážitek. Tak příjemnou atmosféru při focení jsem jinde nezažila, dokonce i můj muž, který focení obvykle spíš přežívá, hlásil, že to bylo fajn a to je velká pochvala :) Nevyhledávám strojené pózování, proto mi vyhovuje styl Danky, která dokáže zachytit kouzlo okamžiku úplně přirozeně, nenásilně a prostě krásně. Pokaždé, když vidím výsledek, dojímám se a mám opravdu radost, že jsme našli někoho, s kým je focení prostě jedna velká radost! Pokud tedy chcete při rodinném nebo párovém focení přirozeně zachytit emoce, určitě Danku doporučuji, budete výsledkem nadšení!”
“Již řadu let jsem členem Fotoklubu v továrně a ateliér zakladatele a předního portrétního fotografa Tondy Lavrenčíka znám velmi dobře a moc rád zde fotím. Ateliér je bezvadně vybaven zábleskovými i trvalými světly, světelnými modifikátory, vyměnitelným pozadím i ručně malovanými art stěnami. K dispozici je i velké množství rekvizit. Již zde vzniklo spoustu významných projektů a dají se zde uskutečnit veškeré vaše foto nápady. Vždy je zde příjemná atmosféra a majitel je vstřícný a vždy ochotný. Další výhodou je i bezproblémové parkování u atelieru. Tento atelier všem vřele doporučuji a kdo ho zkusí, bude se sem rád vracet.”
“Dcera začala chodit do Lentilky cca ve 2 letech a ze začátku tam nechtěla moc dlouho být. V Lentilce nám vyšli vstříc, ze začátku tam byla třeba jen hodinu, potom 2 hodiny a takto jsme přidávali čas podle dcery až nakonec v Lentilce byla do odpoledne. Nikdo na nás netlačil, dal nám čas na adaptaci, což velmi oceňuji. "Tety" se v Lentilce střídají, ale všechny jsou hodné, milé, když je potřeba, děti nosí v náručí a snaží se jim vyjít všelijak vstříc, aby byli děti spokojené. Domluva s paní Janatovou byla vždy bez problémů, vždy se snažila v rámci možností vyjít vstříc např. s náhradami, výměnou dnů apod. Dcera chodila do Lentilky moc ráda, těšila se na kamarádky i na "tety". Lentilku můžu vřele doporučit.”
“Dnes je to přesně rok, co nám holky v čele s Marťou zařídily ten nejhezčí den. S Míšou máme oba náročnou práci a díky holkám vše šlapalo bez problémů od začátku do konce. Vyšly nám maximálně vstříc, zapracovaly všechny naše přání a představy, a vyšlo to na jedničku s hvězdičkou. Moc ceníme, že nás holky podpořily v našich názorech navzdory zažitým tradicím a stereotypům. Popravdě jsem se ze začátku trochu bál ceny, asi jako každý ženich, ale ani s odstupem času bych vůbec nic neměnil. Opravdu to stálo za to. Svatba byla přesně taková, jakou jsme chtěli – trochu netradiční, hodně pohodová, nejvíc naše. Děkujeme! ”
“Focení s Míšou byl úžasnej zážitek! Přestože pánská část posádky se šla fotit "za trest", všechno proběhlo v pohodový a velmi příjemný atmosféře a všichni jsme si to moc užili. Fotky jsou neskutečně nádherný, s nějakejma mobilovejma selfiečkama samozřejmě nesrovnatelný. Jsem moc ráda, že jsme se konečně odhodlali a určitě někdy zopákneme!”
“Už dávno před svatbou jsem věděla, že chci, aby náš den zachytila právě Mometka. Znám ji už delší dobu, takže jsem měla jistotu, že to bude sázka na jistotu — a skutečně byla. Adél byla naprosto úžasná. Během dne jsem vůbec neměla pocit, že je tam pracovně, ale spíš jako host, který s námi opravdu prožívá každý okamžik. Její přítomnost byla přirozená, nenápadná a přitom dokázala zachytit všechny ty malé momenty, které dělají svatební den výjimečným. Fotky jsou nádherné — plné emocí, smíchu a opravdovosti. Když jsme je poprvé viděli, hned jsme se do toho dne znovu přenesli. Je v nich cítit její cit pro detail i láska k tomu, co dělá. Moc děkujeme, že jsi byla součástí našeho dne, Adél. Nedokážu si představit lepšího člověka, který by nás fotil. ❤️ Káťa a Martin Kostřicovi”
“Pokud hledáte profesionálního fotografa, který zná všechny nejlepší výhledy ve městě, Kemal je ten pravý! Byl tak milý, milý, trpělivý a to nejdůležitější - profesionál! Výsledky byly více, než jsme očekávali. Doporučuji pro ty, kteří chtějí zachytit speciální okamžiky v Praze!”
“TA KAVÁRNA a TA Andrea tuze děkuje za fotky od Majdy. Oslava 18.narozenin se velmi povedla a zůstane parádně zdokumentovaná. Díky Majdo! Jsem šťastná, že nám to nefotila Amina!”
“Focení se Šárkou se vždycky nese v přátelském duchu, ať už jde o jakoukoliv příležitost (svatba, těhotenské fotky nebo focení miminka). Šárka umí navodit skvělou, uvolněnou atmosféru, takže si focení užijou i jedinci, kteří se jinak neradi fotí :) Výsledné fotky jsou vždycky parádní a navíc velmi rychle zpracované (třeba do druhého dne)! Moc doporučujeme!”
“12.5. Most - jako vždy velmi povedená akce. Celý tým corners je vstřícný a ochotný. Rádi pomohou i poradí a to jak s přípravou auta na trať, tak i se správným přístupem k samotné trati v závislosti na aktuálních podmínkách. Nezáleží jestli jsi pokročilí jezdec nebo úplný začátečník, přístup organizátorů i instruktorů je vždy plně individuální s ohledem na vaše vlastní priority. Bohaté občerstvení a úsměvy na tvářích pouze doplnily skvělou náladu tohoto slunečního dne. Za mě určitě doporučuji každému aspoň jednou vyrazit na okruh a seznámit se s chováním svého vozu na limitu. Pokud se rozhodnete pro trackday se společností corners.cz, určitě neuděláte chybu. Děkuji za hezké zážitky, trpělivost i řidičský progres, kterého s Vámi dosahuji. Odvádíte opravdu skvělou práci a už se těším na další akci”
“Alina a její tým byli naprosto neuvěřitelní, museli projít přes 20 míst, pak přes 40 restaurací, které by uspokojily množství hostů a výběr jídel, také super rychle odpovídali a poskytovali nejlepší rady, pokládali všechny správné otázky a dokonce nám nabídli, že nám najdou dodavatele květin a vizážisty. I když jsme přicházeli z Velké Británie, dali nám pocit, že jsme tam byli na každém kroku s rychlými odpověďmi a úžasnými informacemi. Navždy je budu doporučovat za to, že náš svatební den byl co nejdokonalejší, moc děkujeme Alino a Kate, oba jste neuvěřitelní v tom, co děláte, a naši svatbu jste udělali úžasnou, Connor a Luna”
“Naše svatba byla perfektní, díky Wedding Elegant! Upřímně jsme si nedokázali představit, že by to bylo lepší. S manželem žijeme ve Spojených státech a pomohli nám naplánovat svatbu na Slovensku. Mohlo to být velmi stresující, ale všechno nám tak usnadnili. Anastasiya a Marina byly profesionální a jednaly naším jménem s různými prodejci a dodavateli. Také fotograf, kterého nám doporučili, byl úžasný. Všichni naši hosté nám řekli, jak moc se jim naše svatba líbí. Svatební elegán nám splnil svatbu snů!”
“Naprosto úžasní fotografové! Jejich fotografická prohlídka byla jedním z vrcholů mé návštěvy Prahy. Jsou super přátelští a pohodoví; je to jako strávit den s místním přítelem. Na prohlídce dostanete příležitost navštívit skryté skvosty po městě a zúčastnit se jedinečného zážitku, který byste jinak možná nedokázali, a to vše při zachycení těchto okamžiků! 10/10 doporučuji”
“Nedokážu dostatečně vyjádřit, jak jsem šťastný a spokojený, že jsem mohl pracovat s Kurtem. Nejen, že je mimořádně talentovaný fotograf, ale byl velmi velkorysý a nápomocný při plánování mých zásnub. Přišel na to, co chci, a pomohl mi vybrat perfektní místo k návrhu. Pro mnoho lidí je to velmi stresující okamžik navrhnout, ale on to velmi usnadnil. Obrázky vypadaly úžasně a dostali jsme tolik komplimentů od naší rodiny a přátel. Spolupracujte s Kurtem a nebudete zklamáni.”
“Focení mojí rodiny je challange, děti jsou příliš divoké, je jich moc, muž se fotit nechce, děti se pořád ksichtí, střídavě se perou, řvou a odchází do různých stran…..s Evkou se tohle všechno zvládlo neuvěřitelně pohodově. Fotky jsou krásné a autentické. Líbilo se mi, že jsme se nemuseli do ničeho nutit a celé focení probíhalo v klidu díky Evině klidnému přístupu a vlastním zkušenostem s divokou rodinou:) Mohu upřímně doporučit!”
“Jesličky My Nanny byly skvělou volbou pro našeho syna. Individuální přístup k dětem, hodné paní učitelky, vždy ochotné a vždy vyšly vstříc. Krásně se dětem věnují, syn se naučil spoustu věcí a pomohli i s odplenkováním. Lepší start v dětském kolektivu jsme si pro syna nemohli přát❤️”
“Dlouho jsme se rozhodovali, jestli těhotenské focení podstoupit. Narazila jsem na Angelu a její fotky mě hned okouzlily. A lépe jsme si vybrat nemohli. Máme boží fotky z krásné lokality a Angela je ještě hrozně milá, připravená a je z ní cítit, že svou práci miluje. Naváděla nás, takže jsme si celý proces užili, což jsme ani nedoufali, že by bylo možné. Od koho si necháme udělat rodinné focení, už je jasné. :)”
“Velmi vstřícný a pozorný majitel, který se vždy postará o to, aby vše proběhlo v pořádku. S jeho službami jsem vždy velmi spokojen. 10/10.”
“Pokud plánujete svatbu (nebo nějaké jiné focení) a před foťákem úplně nejste jako doma, určitě doporučuji spolupráci s Janou. Je velmi milá, vstřícná a energická profesionálka, která si se vším poradí a pomůže. Necítíte se nuceně. Velmi kvitujeme i předsvatební focení, na kterém se máte možnost seznámit a říct si co a jak. Veškerá komunikace probíhala na jedničku, fotografie jsme obdrželi do dvou týdnů od veselky. Za nás dáváme opravdu všechny palce nahoru!”