Přehled katalogu
- 19,968 Firmy celkem
- 2.2 Průměrné hodnocení
- 47% S recenzemi
- 21% S fotografiemi
Nalezeno 19968 výsledků
Procházejte škola v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 19,968 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 2.2/5 na základě 536,113 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje škola z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj a dalších.
“Z vlastní zkušenosti mohu Fabiškolu jen vřele doporučit. Výuka teorie byla jasná, srozumitelná a doplněná o praktické příklady, které mi hodně pomohly. Jízdy probíhaly v klidné a přátelské atmosféře, bez zbytečného stresu, a přitom s užitečnými tipy pro zlepšení. Celý tým instruktorů působí velmi profesionálně, jsou milí, trpěliví a vždy ochotní poradit či povzbudit. Díky jejich přístupu jsem si za volantem začal věřit a odcházel jsem nejen s úspěšně zvládnutou zkouškou, ale i s dobrým pocitem.”
“I jako osoba ostýchavější a bojácnější povahy jsem se v autě cítila příjemně a respektovaná. I ve stresových situacích mi paní Křivánková pomohla zůstat v klidu a nikdy nebyla nepříjemná ani nezvýšila hlas. Při jízdách jsem měla pocit bezpečí a oceňovala jsem vřelý a osobní přístup instruktorů, kteří mi byli vždy k dispozici a ochotní poradit. Určitě tuto autoškolu všem doporučuji a odcházím s hezkými vzpomínkami a samozřejmě i s řidičským průkazem.”
“Autoškolu mohu jedině doporučit. Skvělý a profesionální přístup instruktorů. Při plánování jízd se snaží maximálně vyjít časovým možnostem žáka. Výcvik a autě jsem měl s panem Stejskalem a byl jsem velice spokojený, příjemný instruktor, vše vysvětlí srozumitelně a podrobně, jízda s ním mě opravdu bavila. Na motorku jsem měl pana Víznera, opět naprostá spokojenost, profesionální přístup k věci, vše vysvětlí i několikrát, dokud to člověk nepochopí. Jeho rady a poučky se velice snadno pamatují. Na zkoušky zvládnou parádně připravit. Zkrátka nejlepší autoškola.”
“S autoškolou mám skvělou zkušenost. Instruktor byl vždy trpělivý, vstřícný a připravený kdykoliv pomoci, když jsem si s něčím nevěděla rady. Určitě doporučuji.”
“Naprostá paráda, profesionální přístup, perfektní domluva a nádherné výhledy ❤️”
“Pan Maršík je pohodový člověk, který vám tu samou věc vysvětlí několikrát dokola se stejným klidem. I přesto, že jsem stále student, tak mi pan Maršík vycházel při jízdách časově vstříc. Komunikace byla profesionální a občas doplněna kdejakým vtípkem. Rozhodně doporučuji.”
“Chci moc poděkovat instruktorům H. a P. Za zvládnutí řidičáku skupiny A, autoškolu DODO můžu jen doporučit. Všichni jsou hodní se vším poradí a vysvětlí.”
“Po mnohaleté pauze jsem se rozhodla oprášit základní znalosti angličtiny a vybrala si k tomu Pavlu. Jsem s ní velmi spokojená, její hodiny jsou pestré a vzhledem k tomu, že jsme si prostě sedly, můžeme otevřít všechna témata a rozšiřovat tak moji slovní zásobu. Pavla umí učivo dobře vysvětlit a má se mnou trpělivost. Zároveň učí i moji desetiletou dceru a ta se na její hodiny vždy moc těší. I u ní vidím velké pokroky. Po ne zrovna dobrých zkušenostech s bývalými lektory AJ mohu Pavlu jen a jen doporučit.”
“Jazykovou školu Ovečka navštěvujeme s kolegy již druhým měsícem. Příjemné prostředí, skvělý kolektiv, perfektní lektor. Výuka probíhá naprosto přirozeným mluvením s postupným doplňováním gramatiky. Již po měsíci na sobě pozorujeme znatelné pokroky v komunikaci. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšit v cizojazyčné komunikaci a jít tak s dobou a potřebami okolí.”
“Autoškolu mohu jen doporučit. Velmi dobře fungující plánovací systém s pravidelným procvičováním testů tak, aby člověk zůstal stále ve cviku. Zároveň i super instruktor, se kterým jsem se do autoškoly těšila. Velmi milý přístup, ale zároveň uměl moc dobře vypíchnout, co je potřeba procvičit.”
“lidský přístup možnost přizpůsobit tempo výuky solidní příprava na zkoušky klidné prostředí pro výuku nemohu víc vynachválit”
“Skvělá autoškola, mohu jen doporučit, nejlepší příprava na zkoušky, vlastní plánování jízd, nemohl jsem si opravdu vybrat lépe.”
“Skvělý přístup učitelů a individuální přístup. Vozový park rozsáhlý. Děkuji vám že jsem mohl dělat řidičák u vás.”
“Autoškolu mohu jedině doporučit. Skvělý přístup jak při jízdách, tak při komunikaci. Instruktoři jsou trpěliví, ochotní a vše srozumitelně vysvětlí. Díky nim jsem zvládl zkoušky bez stresu. Děkuji za skvělou zkušenost!”
“Autoškola se může sice protáhnout o nějakej ten měsíc, záleží však kdy se přihlásíte, instruktoři jsou milý a se všema se dá bavit snad o všem a nikdo vás nesoudí. Plus fakt umí učit řídit, jen se člověku musí chtít. I přes dlouhou školu (z velkém části mou nesnaživostí) to tu doporučuji!!”
“Tuhle autoškolu doporučuji všem!!! Skvělá příprava na závěrečné zkoušky a na jízdu v provozu. Dobrý přístup a ochota!!!”
“S autoškolou jsem byla maximálně spokojená. Instruktoři T. a T. byli velmi vstřícní, usměvavý a vždy ochotní se na všem domluvit. Do autoškoly jsem nastupovala s obavami, nakonec na ni ale mám velmi hezké vzpomínky. Na teorie i jízdy přicházeli vždy dobře naladění, což přispívalo k příjemné atmosféře. Jsem jim velmi vděčná za veškeré znalosti a dovednosti, které mi předali.”
“Tak tahle autoškola? Jednoznačně ta nejlepší, co mě mohla potkat. Nikdy jsem nechtěla řídit auto, ale pánové se svým vstřícným a vřelým přístupem postarali o to, aby mě řízení začalo opravdu bavit. Ráda bych jim znovu chtěla poděkovat za všechno, co mě naučili, a velice ráda budu doporučovat všude, kde to půjde.”
“Chtěla bych vyzdvihnout přátelský a milí přístup lektorů v autoškole. Vždy jednali s klidem, jejich smysl pro empatii a lidskost byl skvělým prostředkem pro zvládnutí celého výcviku. Upřímnost všech lektorů byla obrovským přínosem. Celým kurzem mě prováděla paní Hrabovská, která vždy dokázala s naprostým klidem a citlivostí vysvětlit danou situaci a obohatit ji o její zkušenosti. Při jízdách jsem se setkala i s panem Svádou a panem Hojgrem. Jejich znalosti z praxe byly velmi přínosné a potřebné pro sžití se s dopravní komunikací.”
“Dělal jsem si řidičák na A1 a všechno probíhalo naprosto hladce. Komunikace byla skvělá, vždycky bez problémů a na všem se dalo domluvit. I když se při jízdách udělá chyba, všechno se v klidu a dobře vysvětlí. Jízdy jsou zábava – celkově super zkušenost, určitě doporučuji!”
“Autoškolu můžu jen doporučit. Dělal jsem si řidičák A1 a bez jakýchkoliv zkušeností . Pan Tyl byl vždy velmi trpělivý, vstřícný a vždy se ptal, jestli všemu rozumím. Byl jsem velmi spokojen a velmi doporučuji. Děkuji za výcvik.”
“řidičák v této autoškole byl úplně bez problémů, průběh výuky a jízd byl skvělý, doporučuji všem”
“Autoškolu můžu jedině doporučit! Všechno proběhlo naprosto v pořádku. V termínech mi vždy vyšli maximálně vstříc, jízdy bylo možné domluvit i o víkendech, což jsem moc ocenila. Na všechny moje otázky mi ochotně odpověděli a jejich přístup byl úžasný – milý, trpělivý a lidský. Díky nim jsem zvládla závěrečné zkoušky hned na první pokus. Děkuju celé autoškole za skvělou zkušenost a pohodovou atmosféru během celého výcviku!”
“Úžasná autoškola. Příprava byla v centru, takže přímo budete nachystaní na závěrečnou zkoušku. Dokonalý přístup k žákům. Martin je úžasný učitel, naučil mě toho hrozne moc. Umí vyjít vstříc každému, domluva byla vždy bez problému, naučí toho hodně, je hodný a rozhodne během jízd se nebudete nudit. Celou autoškolu jsem prošla v úžasném prostředí. vždy byla sranda. Ostatní pomocní učitele jsou také velice hodní. V autě je vždy příjemná atmosféra. Nejvíc mi bude chybět Niki ;) S výběrem autoškoly jsem rozhodně neudělala chybu. Jsem ted zkušená řidička díky úžasné pomoci a ochoty této autoškoly. Kdybych měla autoškolu dělat znovu, rozhodně si opět vyberu tuhle autoškolu znovu a znovu. Dekuju moc všem kteří semnou měli trpělivost a rozhodne DOPORUČUJI !!!”
“Úspěšně jsem u Petra Skály ml. Udělal řidičáky A2 a B a jsem kompletně spokojen a nevybral bych si jinak. Vyzvedl bych jeho klidnou povahu protože když člověk udělá chybu tak ho to štve samotného nepotřebuje tu druhou osobu v autě aby ho seřvala a ze já těch chyb v začátcích dělal takže díky za tu klidnou povahu”
“Tuto autoškolu rozhodně doporučuji! Mirka je naprosto úžasná. Nemá problém se časově přizpůsobit, je milá, vše v klidu vysvětlí. Díky ní jsem po předchozí špatné zkušenosti s jinou autoškolou po 4 letech konečně dodělala vysněný řidičák. Teorie je formou online hodin s holkami z Horníčkovy autoškoly, což je veliká výhoda pro lidi, kteří by nestíhali chodit osobně na učebnu. Mirce ještě jednou moc děkuji!”
“Skvělý přístup, profesionální příprava. Výborně připraví na praktické zkoušky. Jestli váháte s výběrem autoškoly,tak vřele doporučuji...”
“Autoškolu POHODA Kolařík rozhodně doporučuji, naprostá spokojenost! Pan Kolařík je velice trpělivý a klidný, vstřícný a hlavně vždy jak do hodin, tak na jízdy přináší pozitivní náladu. Veškeré chyby vysvětlí, reaguje jemně a s pochopením. Jakákoliv domluva s ním je bez problémů a je radost s ním kurz absolvovat.”
“Velmi dobrá společnost,příjemné prostředí a kvalitní vyuka školení.Vzorný příklad pro ostatní společnosti.”
“Motoškola mi byla doporučena od známých a nelituji toho , že jsem ze Zlína dojížděl do Brodu :) - Kluci mají trpělivost z železa a že jsem byl totální vemeno , který viděl motorku maximálně z obrázku... Určitě doporučuji.. Stroje mají pravidelně servisované , vždy čisté a natankované , pokud něco nechápete nikdo po vás neřve , ale klidně vám to vysvětlí i 5x znova + názorná ukázka... - Necítíte se na větší mašinu a chcete ještě pár hodin jezdit na slabší? Vůbec žádný problém , nikdo vás nenutí... - Instruktoři jsou přátelské a především lidské povahy. Jsem pako , že jsem se k tomu dokopával skoro 2 roky.. Opravdu doporučuji ! Filip”