Přehled katalogu
- 19,968 Firmy celkem
- 2.2 Průměrné hodnocení
- 47% S recenzemi
- 21% S fotografiemi
Nalezeno 19968 výsledků
Procházejte škola v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 19,968 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 2.2/5 na základě 536,113 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje škola z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj a dalších.
“Velmi příjemný přístup instruktorů během celé doby výcviku, na jízdy jsem jezdil s panem Dominikem a z jeho přátelského způsobu výuky by si mohli brát příklad nejen vyučující autoškol. Skvělý výběr autoškoly, který všem určitě doporučuji.”
“Autoškolu jsem měl rychle za sebou, i za tu chvíli jsem se naučil spoustu věcí např. parkovat po zádu, podélně i do řady, naučil jsem se i jak reagovat v tom provozu. Učitelé skvělý, vždy vyšli vstříc a byli fajn.”
“Autoškolu jsme absolvovali s přítelem. S panem instruktorem byla vždy skvělá domluva a bylo vidět, že je opravdový profesionál. I přes počáteční nervozitu jsme se při jízdě vždy cítili dobře. Měl s námi trpělivost, vše nám skvěle vysvětlil a jízdu měl vždy pod kontrolou. Jestli hledáte autoškolu, kde jízdy probíhají s klidným a příjemným člověkem, tak za nás jedině tahle :-)”
“Výborná autoškola. Hodiny teorie byly zajímavé a srozumitelné, pan instruktor během jízd přátelský a trpělivý. Profesionální přístup. Určitě doporučuji”
“Lepší autoškolu by člověk těžko pohledal, pan Hnyk je až neuvěřitelně vstřícný a ochotný, trpělivosti na rozdávání. Skvěle naučí a jak teorii, tak praktickou jízdu probere do detailu. Věřím, že na zkoušky bych nemohl být lépe připraven. Pokud můžu doporučit, tak nikam jinam, neb jak zkušený, tak začátečník se budou cítit jistě a mají nejlepší šanci uspět u závěrečných zkoušek. Opravdu radost jezdit a učit se. Přístup velice individuální a na tělo. Píši mnoho chvály, a přesto to nestačí :)”
“Velká spokojenost. Kurz velmi rychlý díky velké ochotě instruktora. Myslím si, že mě tato autoškola dost dobře připravila a nic nepodcenila. Doporučuji všem!”
“Mohu jen chválit. Honza je super člověk, velice příjemný a trpělivý učitel který to prostě umí. Když jsem to zvládl já v 38 letech věřím že díky Honzovi to zvládnete také. Mnohokrát děkuji a přeji mnoho najetých kilometrů”
“Byli jsme nad míru spokojeni :-) Je to prima parta mladých lidí se zápalem pro práci, legraci a především s individuálním přístupem jak k dětem, tak k dospělým. Moc děkujeme za skvělé zážitky a všem vřele doporučujeme.”
“Chtěl bych poděkovat za super přístup během celé autoškoly. Vážím si vaší ochoty, trpělivosti a individuálního přístupu, díky kterého jsem se za volantem cítil mnohem jistěji. Díky vašemu klidu pro mě byly jízdy vždycky v pohodové atmosféře. Všem budoucím řidičům doporučuji Vaši autoškolu. Díky moc za všechno!!”
“Kurz sebeobrany s teleskopickým obuškem byl skvělý zážitek. Trenér je výborný, vše srozumitelně vysvětluje, ukazuje praktické využití technik a dbá na jejich správné provedení. Líbilo se mi, že kurz je zaměřený na skutečně použitelné situace a nezahlcuje zbytečným množstvím složitých technik. Doporučuji každému, kdo chce získat jistotu v sebeobraně a naučit se efektivně využívat teleskopický obušek v praxi.”
“Osobní zkušenost s kurzem skupiny C: osobní přístup, vřelost, časová flexibilita. Mohu jen doporučit.”
“U pána Dubjaka jsem dělal řidičské oprávnění skupiny C , C+E + profesní způsobilost řidiče. Chtěl bych se moc poděkovat za jeho přístup, schopností a zkušenosti které mi předal. Pán Dubjak je chlap na správném miste. Naučí vysvětlí hlavně co bylo pro mně důležitý byl přístup a domluva vše bylo naprosto perfektní od teorie technické části až po jizdy a následné zkoušky. Tímto bych chtěl pana Dubjaka doporučit všem který vahají s výběrem autoškoly pro náklaďáky. Není to ta typická autoškola která nabere 100 lidí a pak neví kam skočit u pána Dubjaka má všechno spát a jede to jak namazání stroj . Za mně 10/10 a když váháte tahle autoškola je výborná volba. A určitě se nevidím z Pánem Dubjakem naposled. Moc děkuji a přeji vše dobré, ať se daří.”
“Autoškola Duspiva je za mě nejlepší autoškola v Karlových Varech. Skvělý přístup, instruktoři obohaceni o obrovskou trpělivost a pochopení. Připraví na závěrečnou zkoušku, vyhoví časově na jízdy. Celkově opravdu skvělá komunikace a přístup. Kdo se chce naučit opravdu řídit ať jde sem.”
“Skvělá autoškola s úžasným přístupem a lidmi. Nejvíce bych chtěla poděkovat panu Radovi, je opravdu skvělý, klidný a doprovázel mě po celou dobu výcviku. Nezáleží na tom že jsem cizinka, a špatně jsem mluvila český, pan Rada vždy mi vše trpělivě a klidně vysvětloval. I když to občas nešlo úplně hladce a já už jsem nevěřila v sebe, že to zvládnu, vždy podpořil mě. Děkuji Vám za to, že jste mě naučil jezdit správně a nebát se. Děkuji Vám mockrát.”
“Super autoškola, Perfektní jednání. Super lidičky co vyučují jak teorii tak i praxi. Vše vysvětlí a perfektně připraví na zkoušku. Pan Marek Super učitel na moto”
“Autoškolu mohu jedině doporučit! Instruktor byl naprosto skvělý – trpělivý, milý a měl smysl pro humor, což dělalo jízdy příjemné a bez stresu. Vždy všechno jasně vysvětlil a dal mi spoustu užitečných rad do praxe. Díky němu jsem se za volantem tolik nebála, cítila se jistě a sebevědomě. Děkuju za skvělou zkušenost.”
“Když sem hledal autoškolu do které půjdu..našel sem tuhle pro vysoké hodnocení a dobrou zpětnou vazbu a vůbec se nedivím proč tomu tak je ! Vybrat si tuhle autoškolu,je nejlepší rozhodnutí co sem mohl udělat a strašně Mírovi vděčím za všechno co se pro mě snažil udělat.. jestli chcete řidičák a máte strach co vás čeká ...tak věřte že zde se ničeho bát nemusíte.”
“Do Autoškoly Star jsem nastoupil kvůli rozšíření řidičského oprávnění na skupinu A a jsem naprosto spokojený. Přístup instruktorů byl profesionální a zároveň lidský – vše bylo srozumitelně vysvětleno a během jízd panovala přátelská, ale důsledná atmosféra. Oceňuji také flexibilitu při domlouvání jízd a celkově skvělou organizaci. Autoškolu Star mohu jednoznačně doporučit všem, kdo chtějí kvalitní přípravu a jistotu na silnici.”
“Jsem velmi spokojená, jak při teoretické části tak i při jízdách bylo vše krásně vysvětleno, také skvělá domluva, velmi mě to i bavilo díky skvělému přístupu, jsem ráda, že jsem se mohla zrovna učit tady, můžu jen doporučit”
“Perfektní lekce angličtiny, které jsou šité přímo na míru potřebám. Už za pár hodin výuky neskutečný pokroky. Doporočuji všem. Ať už věčným začátečníkům nebo těm, kteří si chtějí zlepšit úroveň jazyka. Naprosto výborná škola!”
“Autoškola naprostý perfekt a mohu jen doporučit. Oba instruktoři jednají v klidu, trpělivě, domluva byla vždycky v pořádku a nikdy nevznikl žádný velký problém. Řidičák jsem složila a jsem moc vděčná, že zrovna zde. ✨”
“Autoškolu jsem vybírala podle recenzí - zejména kvůli mému strachu se do řízení vůbec pustit. Přidávám se k chvále přístupu pana instruktora, který v přípravě na zkoušku vedl pevně ale přátelsky. S dávkou selského rozumu vše srozumitelně vysvětlil a na jízdy jsem se i přes velké počáteční obavy těšila a řízení mě začalo bavit. Očekávejte komorní teoretickou přípravu a individuální přístup v rámci jízd od milovníka Mercedesů.”
“Autoškolu Zimmerman mohu jen doporučit. Celý průběh výuky byl profesionální a velmi dobře organizovaný. Ráda bych zvlášť pochválila pana Kříže, který byl po celou dobu výcviku odborný, trpělivý a vždy ochotný vše klidně a srozumitelně vysvětlit. Jeho přístup mi dodal jistotu za volantem a díky němu jsem se na zkoušky cítila opravdu připravená. Děkuji za skvělou zkušenost!”
“V pětatřiceti jsem se odhodlal udělat si papíry na velkou moto. Předtím jsem jezdil jen na skútru. Na doporučení přátel jsem se přihlásil do této motoškoly a nemohl jsem si vybrat lépe. Dostanete nejenom dokonalou přípravu na zvládnutí závěrečných zkoušek ale také si tu osvojíte správné držení těla a pohyby na motorce. Jednoduše pak máte ten správný základ, s kterým potom můžete dále pracovat a zdokonalovat se v budoucnu. Děkuji hlavně Adamovi, který měl tu správnou trpělivost a udělal z toho vlastně velkou zábavu:-)”
“Autoškola Andy je naprosto výjimečná. Od první chvíle bylo jasné, že Andy bere svoji práci poctivě a srdcem. Má obrovské zkušenosti a hlavně trpělivost – všechno vysvětlí jasně, srozumitelně a v klidu, bez stresu a zbytečného spěchu. Na každé jízdě panovala příjemná, ale soustředěná atmosféra. Když jsem udělal chybu, nikdy mě neshodila, jen v klidu vysvětlila, co a proč bylo špatně, a hned jsme to společně natrénovali. Díky tomu jsem si za volantem rychle získal jistotu. Je vidět, že jí opravdu záleží na tom, aby člověk po zkouškách uměl řídit v reálném provozu, ne jen kvůli testu. Oceňuji i naprosto férový přístup – domluva byla vždy jednoduchá, časy jízd seděly, žádné zmatky ani zpoždění. Andy je spolehlivá, lidská a přitom profesionální. Umí motivovat a podržet i ve chvílích, kdy má člověk zkouškový stres. Testy jsem sice udělal až na potřetí, ale čistě mojí vinou – nervozita udělala svoje. Andy mě ale ani jednou nenechala ztratit chuť pokračovat, věřila mi a díky ní jsem to nakonec zvládl. Pokud hledáte autoškolu, kde vás to naučí někdo, kdo má cit pro lidi, rozumí své práci a dělá ji poctivě, pak je Andy jasná volba. ⭐⭐⭐⭐⭐ Kuba”
“Neudělala jsem chybu, když jsem se rozhodla právě pro tuto autoškolu. Teoretické hodiny byly velmi naplňující a zábavné, daly mi opravdu hodně znalostí a jízdy byly ještě lepší. Na každou jízdu i hodinu jsem se těšila. Moc se mi líbil individuální přístup, trpělivost a pomoc, kterou jsem dostala pokud jsem potřebovala. Rozhodně doporučuji!”
“Moje vůbec první recenze, kterou jsem kdy napsala :D Dělat autoškolu u Martina byl opravdu zážitek. Jeho trpělivost byla obdivuhodná, někdy jsem měla pocit, že má v zásobě nekonečnou dávku klidu. Řidičák na A2 jsem díky němu zvládla a když přijde čas na rozšíření, je jasné kam zamířím. A jo - rozdává i dárkové tašky! :P Ať se daří.”
“Autoškolu jsem absolvovala po doporučení mé sestry, která byla nadšená. Obě jsme měly lektora R. Víznera a byly jsme nadmíru spokojené. Děkujeme za přátelský, klidný přístup. :)”
“Vřele doporučuji, Martin je správný učitel, který ví co dělá. Je vidět, že svou práci dělá srdcem a ta ho baví. Přátelský přístup a fajn motorky, díky kterým se budete těšit na každou další lekci.”
“Do autoškoly Fabiškola jsem šla po letech odkládání, protože jsem se bála, že na mě bude někdo při jízdách křičet a že to bude celé stres. Opak byl ale pravdou — můj učitel (Daniel Černý) byl naprosto skvělý. Vždy klidný, trpělivý a všechno mi srozumitelně vysvětloval. Díky tomu jsem se přestala bát, začala si věřit a jízdy mě opravdu bavily. Velké plus dávám i za teoretickou výuku — byla přehledná, srozumitelná a pomohla mi opravdu pochopit pravidla silničního provozu. Celkově oceňuji profesionální přístup, férové jednání a hlavně lidskost, která dělá obrovský rozdíl. Autoškolu Fabiškola doporučuji všem, kdo chtějí získat řidičák v přátelské a pohodové atmosféře.”