Recenze

  1. Jaroslav Krouzel ★★★★★

    Absolutně perfektní zkušenost. Přibližně dva týdny před Vánoci jsem řešil drobný problém, který se ale mohl snadno změnit ve větší komplikaci. Auto Jarov mi nabídlo hned dva možné termíny, což jsem velmi ocenil. Profesionální převzetí vozu i jeho následné předání proběhlo na jedničku, vše bylo srozumitelně vysvětleno. Jasná a férová domluva – „prohlédneme, zjistíme, ozveme se“. Přesně to se stalo. Auto prohlédli, zavolali, objednali potřebné díly a druhý den bylo hotovo. Cena byla podle mého názoru více než férová. Byla to moje první, ale rozhodně ne poslední zkušenost s tímto servisem. Děkuji a přeji krásné a klidné Vánoce. Absolutely perfect experience. About two weeks before Christmas I had a minor issue that could have easily turned into a bigger problem. Auto Jarov offered me two available appointments, which I really appreciated. Both the car handover and the final pickup were handled in a very professional way, with everything clearly explained. Communication was straightforward: “We’ll check it, find the issue, and get back to you.” And that’s exactly what happened. They inspected the car, called me, ordered the necessary parts, and the car was ready the next day. The price was more than fair in my opinion. This was my first experience with this service, but definitely not the last one. Thank you and wishing you a Merry Christmas.

  2. Aneta Medková ★★★★★

    Rádi bychom se touto cestou podělili o naši výbornou zkušenost se společností Auto Jarov VW, zejména s prodejcem Tomášem Lipovským z centrály Jarov, který nám zprostředkoval koupi nového vozu. Pan Lipovský byl po celou dobu maximálně profesionální, milý a ochotný. Velmi oceňujeme jeho trpělivý a vstřícný přístup. Též děkujeme za příjemné jednání a komunikaci s technikem výkupu Milanem Stepičem. Díky skvělému jednání pracovníků Vašeho týmu se pro nás koupě nového vozu stala skutečně příjemným zážitkem. Jsme nadšení a tuto pozitivní zkušenost budeme rádi sdílet dál.

  3. Alex Nenschtil ★☆☆☆☆

    Dobrý den, rád bych se podělil o svou zkušenost se servisem Auto Jarov Volkswagen. Na autě se mi rozsvítila kontrolka motoru a 10.11 jsem dorazil do servisu na sedmou ráno, předem objednaný po telefonu. Pan Dominik Lerst auto převzal bez jakéhokoli vysvětlení a jen řekl, že by možná mohlo být hotové už po obědě. Říkal jsem si, že by to bylo fajn. Jenže potom se nikdo neozval. Volal jsem tam poprvé až po týdnu, celou dobu jsem čekal na jakoukoliv zprávu (naštěstí mám ještě jedno auto). Pana Lersta jsem ale nezastihl a slečnu na telefonu jsem poprosil, aby mu vyřídila, že se mi má ozvat. Během dalších dvou dnů se stejně nic nestalo. Po deseti dnech jsem se tam jel podívat osobně, protože jsem už opravdu nevěděl, kde auto je a co se s ním děje. Na recepci mi sdělili, že pan Lerst přijde až po obědě a ozve se mi hned, jak nastoupí. Samozřejmě se zase nikdo neozval – další dva dny ticho. Pan Lerst mě celkově ignoroval víc než 10 dní. Pak jsem znovu volal a poprosil, aby mou stížnost předali jeho nadřízenému. A až po tomhle telefonátu se mi pan Lerst konečně ozval. Úplně „v klidu“ mi sdělil, že auto je hotové, ale čeká se na zaplacení faktury. S námi se spojil až po 14 dnech, i když původně sliboval, že věc vyřeší do jednoho dne. Auto jsem si převzal bez připomínek, chtěl jsem to už jen mít za sebou. Bohužel ne na dlouho. Další den se kontrolka motoru rozsvítila znovu. Tentokrát tam auto dovezla manželka a upozornila na to, že závada zjevně nebyla odstraněna. Pan Lerst se ale jen ušklíbnul a poznamenal, že „to bude asi něco jiného“. Když se vám někdo takhle vysmívá do obličeje, člověk má chuť to napsat veřejně. Reklamaci řešit nechtějí, nejbližší termín nabídli až 4. 12., a pak to zřejmě zase bude na několik týdnů. Opravdu hrozná zkušenost. Příště raději půjdu do normálního soukromého servisu než do takového „autorizovaného“.

  1. john kerrow ★☆☆☆☆

    Rád bych se zeptal pan jehož jméno je červenka , aby mi vysvětlil, proč mne jako zákazníka informoval o tom, že moje vozidlo je neopravitelné a že pokud budu chtít, tak to bude stát 200 000. Je to Škoda Yeti, rz. 8H8 8279. pořizovací cena 160 000, r.v 2013. Vozidlo jsem nechal na své náklady odvézt do jiného servisu, kde vyměnili svíčky, výfukové ventily, které v AutoJarov zničili a těsnění pod hlavou. Náklady 15 000 na účet prodejce, protože auto bylo v záruce. Myslím že ten pán nemá na svém místě co dělat a jen mystifikuje zákazníky. jednou řekne že auto nejede, podruhé že má sedřené válce, potřetí že jsou vadné svíčky a z protokolu vyjde, že na 2 válcích chybí komprese. Fakt profesionál a nikomu nedoporučuji tam zabrousit. jen zkásnout zákazníka to je jejich styl.

  2. Jan Urban ★★★★★

    Auto Jarov? Kupoval jsem Hondu Civic a dával na protiúčet Fiat 500. Absolutní špička! Tady to vypadá, že zákazník je opravdu na prvním místě. Rychlost, profesionalita, nulové kličky. Všechno běží tak hladce, že má člověk pocit, že se ocitl v autosalonu budoucnosti. konkurence ať si vezme helmu a přijde sem na doučování, protože vedle Auto Jarova vypadají jak učňáci, co poprvé viděli volant. Je to rozdíl jak mezi Michelinskou restaurací a stánkem s párkem v rohlíku na nádraží. Takže jestli chcete auto a nechcete se cítit jak blbec, který obtěžuje, běžte rovnou na Auto Jarov. Ostatní ať si mezitím trénují na trenažeru zákaznického servisu.

  3. Stepan Hnik ★☆☆☆☆

    Po návštěvě AUDI a reklamovaní poškození kůže sedadla řidiče. Vůz stáří 8 měsíců. Zakoupen nový!!! Bylo mi zděleno že poškození vzniklo špatným používáním sedadla. Nastupování a vystupování. Bez dalšího vysvětlování mě arogantní šéf servisu s úsměvem řekl že to výrobce zamítl a ať si jdu stěžovat na Porsche Praha. Velké zklamání z přístupu.

  1. Michael Suzan ★★★★★

    Z Auto Jarov máme již Seata, před nějakou dobou jsme byli objednat další auto, a to Cupru Leon. Chci vyzdvihnout skvělý, profesionální a zároveň velmi milý a přátelský přístup prodejce pana Jakuba Tremla a pana Romana Kaděry. Pan Treml, nám všechno kolem a uvnitř vozu pečlivě ukázal a představil nám ho, zodpověděl všechny naše dotazy a absolvoval s námi předváděcí jízdu. Snad bude moje spokojenost přetrvávat i nadále po dobu užívání a servisování vozu. Mohu jedině doporučit.

  2. Pavel Trávníček ★★★★★

    Zákazníkem AUTO JAROV jsem už od roku 2018, kdy jsem u nich kupoval Škodovku. Tehdy byl prodejce naprosto úžasný, ochotný, milý. Krátce po koupi tohoto vozu jsme s ním měli nehodu a přístup zaměstnanců byl opravdu výjimečný. Okamžitě po příjezdu do prodejny se nás ujal stejný prodejce, svolal kolegy ze servisu a intenzivně se nám snažili pomoci vyřešit náš problém. Přijali auto ihned do opravy, půjčili náhradní vůz, převzali komunikaci s pojišťovnou. Krátce na to jsem si koupil zánovního VW (jinde - rozhodovacím faktorem byla skvělá cenovka), nicméně pro servis byl AUTO JAROV jasnou volbou. Objednání na servis / garanční prohlídky proběhlo vždy v pořádku, před převzetím vozidla byl jasně stanoven plán prací a předběžná cena, která byla dodržena. S pracovníky servisu vždy příjemná komunikace. Když mi VW začalo vydávat divné zvuky, tak si v servisu mákli a 2 dny intenzivně hledali příčinu, kterou nakonec našli a do dalších 2 dnů vozidlo v rámci záruky opravili. Po prodeji VW jsem si koupil Toyotu, čímž se naše cesty rozešly, jelikož tuto značku nemá AUTO JAROV v nabídce. Aktuálně plánuji Toyotu prodat (není to takové terno, jak se o Toyotě říká :-)) a vyměnit ji za Cupru. Objednal jsem se jednoznačně do AUTO JAROV na předváděcí jízdu, kdy se nás ujal zase super prodejce, který s námi projel nabízené motorizace pro srovnání a hlavně skvěle poradil, jaké prvky výbavy jsou super (bez jakéhokoliv nátlaku), jaké naopak v jakém případě nemusí být úplně šťastnou volbou, což považuji za velmi užitečné. Tak věřím, že v první polovině příštího roku opět budeme spokojenými zákazníky AUTO JAROV. Jmenovitě velký za celé období spolupráce velký dík pánům Krejčímu ze Škodovky, panu Filařovi z klempírny, panu Tremlovi z Cupry a panu Farskému, který mě do AUTO JAROV přivedl. A samozřejmě všem, se kterými jsem za celou dobu jednal a pomáhali mi. :-)

  3. Petr Zeman ★★★★★

    NAPROSTÁ SPOKOJENOST. Nákup 24 let staré ojetiny(VW Golf 4 1.6 16V, leč v TOP kondici(ano,neznamená to 100% stav,ale zjištěné mouchy zanikly v té hromadě pozitiv) Netušil jsem, že taková auta ještě existují. Parádní domluva a péče, kterou vám zde věnují, je příkladná. Auto jsme vytáhli z řady a odjížděli po téměř třech hodinách spokojeni po vzájemné domluvě a cenovém kompromisu. Nikdo vám tady nedýchá na krk, že už jste tu dlouho a že tak starý pekáč není nutné dávat na hever a koukat na něj zespodu. Ne, tady je svět ještě normální a zákazníka si tady váží. I toho, který zrovna nekupuje káru za mega. Takže veliký dík panu Smetanovi a také panu Svobodovi, který mi den předtím volal,uvedl mě do reality a zaslal kompletní prověření Cebia a protokol o stavu vozu. Proces přehlášení je zde také mile nezvyklý, jelikož vás bude stát pouze 1460,-, což jsou v podstatě reálné náklady(evidenčka a poplatek registru). Nikdo po vás nechce nesmyslných 3500,- nebo dokonce 5000,-,jako někteří lumpové. Doporučuji, VŘELE A S KLIDNÝM SVĚDOMÍM. EDIT 11.3.2025- Na autě jsme 18.2.2022, tedy pět dní po koupi a pár zkušebních jízdách,objevili únik chladící kapaliny vlivem prasklého chladiče. Únik byl v místě, které bylo vidět až po demontáži spodních krytů. Pan Smetana 21.2. souhlasil s proplacením ceny chladiče 1500,-Kč coby skryté závady, zajistil dobropis s okamžitým datem splatnosti 25.5. a přislíbil proplacení v nejbližších dnech. Bohužel až po třech telefonátech byla tato srandovní částka proplacena. Systémová chyba,za kterou stojí jiná osoba, ne pan Smetana Škoda tohoto malého zádrhelu, nicméně to nemá vliv na můj názor, že Auto Jarov je velmi solidní prodejce a poskytuje své služby na vysoké úrovni.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa AUTO JAROV?

AUTO JAROV se nachází na adrese Osiková 2688/2, Žižkov, 130 00 Praha-Praha 3, Česko

Jaké je telefonní číslo AUTO JAROV?

Můžete kontaktovat AUTO JAROV na čísle +420 251 002 111

Jak se dostanu k AUTO JAROV?

Trasu k AUTO JAROV najdete zde odkaz

Advertisements