Vybrala jsem si tuto pobočku, protože byla nejblíž. Upřímně jsem byla zklamaná, bylo tam asi cca 5 zaměstnanců, tři měli zákazníky, ostatní tam jen postávali a nebo byli na telefonu, v pořádku, tak jsem se posadila a počkala. Po 2 letech jsem se vrátila do Evropy a potřebovala jsem si pořídit eSIM kartu čistě dobíjející, viděla jsem u toho čtvrtého pracovníka, co si udělal na mě chvíli potom co se za mnou vytvořila fronta, že se to nesetkalo s nadšením, no budiž. Šla jsem na pobočku, protože vlivem toho, že mám telefon pořízený v Kanadě, jsem si chtěla být jistá, že bude fungovat, jinak bych si to vše vyřídila online. Zaujal mě přístup zaměstnance k potenciálnímu klientovi, kdy po vyslechnutí mi nabídl pouze dvě karty (což si pamatuji, že online bylo víc nabídek,ale nevadí ) jedna byla vše s neomezeným přístupem za cca 900KČ měsíčně (což mě překvapilo, když jsem mu oznámila, že tady budu pouze dva měsíce, ale potřebuju číslo, aby bylo platné delší dobu, protože se do Česka budu určitě ještě vracet, nicméně ty služby tolik nevyužiju, tak logicky nechci zbytečně platit takové peníze) a druhá levnější za 300 Kč byla v ukrajinštině. Nezlobte se na mě, ale abych byla v Česku a byla mi nabídnuta SMS karta v ukrajinštině, kdy by mi chodili zprávy v ukrajinštině, mě velmi pobouřila, protože s tím jsem se nesetkala nikde v zahraničí, kde žiju několik let. Dokážu pochopit hodně věcí, ale když jsem se zeptala proč mi nabízí v ukrajinštině, když logicky jsem Češka a nerozuměla bych tomu ani co by mi chodilo,tak mi bylo řečeno, že prostě jinou kartu nemají a to je maximálně co si můžu vybrat a více měně mě přesvědčoval o té dražší verzi. Nezlobte se na mě, ale to byl neskutečný přístup a naopak mě to odradilo, že jsem odešla a vůbec se mi nelíbilo chování a přístup. Nesetkala jsem se s tím ani nikde v zahraničí, tak jsem šla na jinou pobočku, kde mi to vyřídili během ani né chvilky s více nabídkami, pán byl velmi milý na pobočce na Václavském náměstí. Nicméně co jsem si teďkon četla recenze tady, tak by se tato pobočka měla zamyslet nad svým přístupem ke svým klientům.
Recenze
-
Katerina Maxims ★☆☆☆☆
-
honzapha8 ★☆☆☆☆
Jeden podělal číslo k inkasu a druhej mě za to péroval, že neznám rodné číslo majitelky účtu i když jsem znal zákaznické číslo a plná moc za invalidní 80ti letou paní byla k účtu načtena. Opravdu friendly a profesionální na ho.....o!
-
Nikol Rychla ★☆☆☆☆
Na pobočku jsem si přišla vyzvednout objednávku, tři zaměstnanci byli zaneprázdněni jinými zákazníky, čtvrtý seděl a dělal, že neexistuje. Spolu s dalšími několika lidmi jsme čekali několik minut, než se někdo uvolní, mezitím se koukající zaměstnanec sebral a s přítelkyní odešel z pobočky. Když už jsem se konečně dostala na řadu a sdělila svou objednávku, tak se obsluha zvedla se slovy “mám toho už plné zuby dnes”. Ano, dělat s lidmi je složité, ale základní slušnost je zadarmo a to jsem klient O2 služeb. Velmi neprofesionální chování.
-
Tomáš Koukal ★★☆☆☆
Vcelku depresivní prodejna. Přijdete tam. Není si pořádně kde sednout, není tam žádný čekací koutek, třeba s občerstvením. Jen dva unavení prodejci. Tak čekáte ve vchodu. Asi bych čekal více od prodejny v centru jednoho z největších operátorů. Pro zrušení OnePlay je potřeba občanka i přesto, že přes chatbota, či mobilní hovor stačí jméno a část rodného čísla. V roce 2025 je celkem hustý, že musíte dojít na prodejnu a ještě s občankou, aby vám to zrušili. No, doufám, že ty peníze, které O2 neeticky získalo alespoň využijí na zkrášlení prostorů.
-
v d ★☆☆☆☆
Tak evidentně se na pobočce za několik měsíců od stížností na čekací dobu nic nezměnilo. Včera jsem zde čekal cca 30 min, než jsem se dostal na řadu, přičemž si pracovníci mj. dělali selfíčka, různě odbíhali, povídali a u dveří stáli naštvaní zákazníci. Vzhledem k tomu, jak je přetížená tel. linka kvůli "vylepšeným" službám, tak je to další plivanec zákazníkům do tváře. Bohužel u konkurence si člověk moc nepomůže. Chtělo by to nějakou dravou štiku do toho našeho telekomunikačního rybníčku, která by tu klidnou hladinu rozvířila. Vzhledem k opakované zkušenosti s touto pobočkou to zkusím příště jinde a vážně se zamyslím nad nabídkou konkurence.
-
Inna Kononova ★☆☆☆☆
Internet s modemem jako přenosný, stačí jen přenést na jiné místo a zapnout do zásuvky , ale když přijde čas si to užít tak najednou zjistíte že to tak není.
-
Dagmar Poláková ★★★★★
Chtěli bychom poděkovat pánovi z O2 (Martin Březík), který nám dnes velmi pomohl s vyřešením našich služeb. I když jsme na telefonní lince čekali téměř dvě hodiny, jeho přístup byl naprosto profesionální, trpělivý a ochotný. Vše nám jasně vysvětlil a problém pomohl vyřešit k naší spokojenosti. Velmi si vážíme jeho přístupu a děkujeme za pomoc!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa O2 Prodejna?
O2 Prodejna se nachází na adrese OC Palladium, Nám. Republiky 1078/1, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
Jaké je telefonní číslo O2 Prodejna?
Můžete kontaktovat O2 Prodejna na čísle +420 224 815 959
Jak se dostanu k O2 Prodejna?
Trasu k O2 Prodejna najdete zde odkaz