Jen vyjímečně hodnotím slovy, ale zde musím… V obchodě DostupnyiPhone.cz jsem nakupoval poprvé. Musím říct, že jsem nadšený jak z profesionálního přístupu pracovníka , tak samozřejmě i z samotného produktu. Komunikace byla rychlá, ochotná a vstřícná, vše mi bylo jasně vysvětleno. Oceňuji také rychlé odeslání zboží a celkově skvělé jednání. Nákup zde byl bezproblémový a velmi příjemný. Určitě doporučuji a rád zde nakoupím znovu.
Fotografie
Recenze
-
Ladislav K ★★★★★
-
Dominik Zeman ★★★★★
Naprosto perfektní služby, maximální spokojenost. Profesionální přístup. Vřele doporučuji - dlouhodobá zkušenost.
-
Dana Pavlova ★★★★★
Perfektní obchod, ochotná a férová telefonická komunikace před koupí zboží zasílaného "poštou"!
-
Milan Tichy ★★★★★
Se zakoupeným telefonem jsem spokojen. Pracovník prodejny je evidentně profesionál. Jako zákazník jsem měl dojem, že nakupuji u odborníků.
-
Martin Hložek ★☆☆☆☆
Zpravidla věnuji čas napsání pozitivních recenzí. V tomto případě je tomu bohužel naopak; zaráží mne vysoký počet pětihvězdičkových recenzí u společnosti (dále DiP). Na začátku října jsem si objednal iPhone SE, přišel opravdu rychle. Faktura nedorazila ani mailem, ani v krabičce (to je první zásadní problém a podnět pro ČOI). Zvenku vypadal velmi dobře, bez škrábanců, jak bylo avizováno. Po několika dnech se začal telefon sekat, černala obrazovka, vypínal se. Zkoušel jsem přeinstalovat, telefon zamrznul úplně. Na pobočce mi řekli, že bych problém vyřešil i pomocí nějakého videa na YouTube. Ne, nevyřešil, telefon se sekal i po zásahu pracovníka DiP (vzpomínal jsem na jeho docela bohorovné řeči, že bych to přeci zvládnul sám). Poslal jsem telefon na reklamaci. Po 30 dnech (a víkendu k tomu) se z DiP ozvali, že telefon byl vadný a že mi pošlou jiný. Dorazil nový kus. V reklamačním protokolu nesedělo IMEI reklamovaného telefonu (nebylo těžké si oba kódy porovnat). Telefon vypadal zvenku opět pěkně. Přenos ze starého telefonu od začátku nefungoval - bylo možné přenést data z iCloudu, ale ne z telefonu. Během hodiny se telefon 4x samovolně vypnul. To už mi došla trpělivost a zažádal jsem o vrácení peněz. Naštěstí mi bylo vyhověno. Pochopil bych jeden vadný kus, ale druhý určitě ne. Navíc bylo špatně nalepeno ochranné sklo (bublinky po okrajích). Telefon jsem poslal zpět na adresu. Přesně tak, jak je uvedeno v obchodních podmínkách. To, že Zásilkovna telefon doručí v neděli a majitel DiP není k dispozici na telefonu, opravdu není můj problém. Naštěstí se dá dohledat i to, že kurýr majitele či pracovníka DiP opravdu nezastihnul ani na telefonu. Ze strany DiP mi následně bylo sděleno, že není jejich povinností vyzvedávat telefon na výdejním místě Zásilkovny, kam byl převezen kurýrem. Kdyby došlo aspoň ke spojení kurýrem... Tím se završil sled kroků, které se rozhodně nedají popsat jako profesionální (dále se radši nerozepisuji). Mezi nákupem telefonu a vrácením peněz uběhlo 10 týdnů (je to tak) a celý proces byl na konci už opravdu otravný. Od firmy, která má oproti konkurenci velmi vysoký počet pozitivních recenzí a zakládá si na testovaných telefonech, bych čekal mnohem lepší přístup k zákazníkovi, pokud se něco takového stane. Nějakou omluvu, kompenzaci, snahu reklamaci vyřídit dříve než za 30 dní + víkend (ano, vešli se do zákonné lhůty o pár hodin). Špatné IMEI, nezaslaná faktura, dva špatné kusy... To, že jsem telefon před zasláním zpět telefon zapomněl odhlásit, je můj problém, za který jsem dle OP zaplatil 550,- Kč. Úplně v pohodě. Za chybu zákazník platí. Vzpomněl jsem si na Autobazar Monte Karlo a jeho naleštěná autíčka… Říkám to nerad, ale je to má nejhorší zkušenost s eshopem. Stále mi vrtá hlavou ten počet recenzí a také pozitivní články o DiP…
-
Eva Pavla Mitrová ★★★★★
Ačkoliv nerada hodnotím, než produkt mám alespoň nějakou dobu, tak zatím jsem ale byla pouze příjemně překvapena :) telefon nádherný a v akci byl za bezkonkurenční cenu. Kategorie A+ nepoznáte rozdíl od nového kusu, snad jen, že sem z nej nesundavala fólii a nemám originální krabičku (což sem v pohodě oželela). Je pravda, že balení se mi nezdálo úplně bezpečný, krabička sotva držela při sobě a telefon jen fólii přidělaný k jedné straně krabičky. Než sem ho donesla domu, tak sem byla přesvědčena, že musel rupnout (kor když víme, jak se k těm balíkům chovají) no zatím sem měla štěstí, že vypadá ok.doporučila bych alespoň nějaké polstrování, někde, kdekoliv… Ale jinak velká spokojenost. 100% stav baterky sem nečekala a je to fajn :) obsah balení s trafíčkem a kabelem taky milé. Telefon je bez jediného škrábance.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa DostupnyiPhone.cz | Výstavní a použitý iPhone?
DostupnyiPhone.cz | Výstavní a použitý iPhone se nachází na adrese Korunní 1295/55, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Česko
Jaké je telefonní číslo DostupnyiPhone.cz | Výstavní a použitý iPhone?
Můžete kontaktovat DostupnyiPhone.cz | Výstavní a použitý iPhone na čísle +420 704 926 926
Jak se dostanu k DostupnyiPhone.cz | Výstavní a použitý iPhone?
Trasu k DostupnyiPhone.cz | Výstavní a použitý iPhone najdete zde odkaz