Přehled katalogu
- 348 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 46% S fotografiemi
Nalezeno 348 výsledků
Procházejte sushi restaurace ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 348 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 132,202 recenzí a hodnocení.
“Dneska poprvé s manželem. Obsluha velice příjemná, a dokonce až moc ochotná. Donesli mi i telefonní číslo, informace na další menu, které jsem chtěla. A hlavní je, že jsem si objednala pouze maso, protože nic jiného nejím, a dostala jsem opravdu jenom maso.”
“Jídlo je výborné, porce velké, výběr široký. Obsluha je v pohodě, stejně tak i posezení :) doporučuju Po roce jsme opět navštívili, za mě pořád stejně dobré, jako před rokem. Jídlo moc dobré, nedalo se hned neochutnat :) maso krásně tenké, hranolky čerstvé, zelenina chutná.”
“Dnes uzený kapr doporucuji. Obsluha na velmi dobré úrovni. Příjemná obsluha pan majitel vstřícný, úžasný člověk vše perfektně nachystané. Dekujeme moc”
“Hezké prostředí, chutné jídlo, fajn ceny a milá obsluha. Jídlo připravené během chviličky. Doporučuji. Za dvě osoby rovných 500 Kč.”
“Podle recenzí jsem šel zkusit PHO, byla výborná. Vývar voněl, kvalitní hovězí, nic víc jsem si už nemohl přát, opravdu jsem si pochutnal. 159,- Kč super cena. Navštívím moc rád znovu!”
“Dnes jsme hledali místo,kde se najíst, jelikož je svátek. Zde bylo otevřeno.Obsluha velice milá a ihned reagovala, když nás přišlo sedm. Během chvilky jsme seděli u stolu. K pití jsme měli višňovou limonádu. Pizza naprosto skvělá. Celému personálu děkujeme za super posezení.”
“Dali jsme si sice jenom kyselinu, ale ta neměla. Pán, co obsluhoval, byl příjemný. Prostě fajn zážitek.”
“Já na Rosavu chodím opravdu ráda - vždy milá obsluha, velký výběr jídla i nápojů za slušné ceny. Srovnám-li to s tolik propagovaným Cityclubem, tak Rosava se opravdu hodně zlepšila a poměr kvalita/cena určitě aktuálně převyšuje právě Rosava...”
“Tady je vše super. Vždy vynikající jídlo, ochotná obsluha! Doporučuji”
“Menší pizzerie s nabídkou i hospodských jídel s příjemným posezením uvnitř i na malé terase venku. Všechna objednaná jídla dobře připravená a chutná za rozumnou cenu (jak se dnes často píše). Pivo jako křen. Prostě se zde dobře najíte.”
“dobre pivo...ještě blízko na vlakové nádraží...dobře pizza proužky.. špičkový číšník...zábava s peprenkou..doporucuji se stavit, když čekáte na vlak”
“Slušná malá hospůdka, dobré pivo i obsluha.”
“Za mě nejlepší kiosek u přehrady. Výborné cigáro z udírny, pivko má říz, hezké místo a příjemná obsluha. Za čistotu dávám 5 z 5-ti.”
“Tankové Starobrno a příjemná obsluha a vše doplněné českou kuchyní. Za mě 1*”
“Vážená paní Vitoulova Co tady píšete za nesmysly!!!! Za prvé ,se vás ptal jestli chcete ohřát jídlo.Rekla jste ne !!!!! ptal se vás ,jestli chcete omáčku zvlášť !!! Řekla jste ne.!!!! A co jste očekávala,když jste nechtěla jídlo ohřát A ohledně masa !!!! Maso se nikdy neprodává syrové !!!!! Takže , přestaňte špinit Provozovnu.!!!! Příště když chcete teplé jídlo,tak si ho nechte ohřát !!!!!!!! A ohledně Recenzí ,co.jste to napsala,že se píšou recenze mezi sebou To jste přehnala ,ale dost.Tak se sklidnite”
“Pivo: Zubr 11, 12, tmavý Obsluha: rychlá a skvělá”
“Příjemná obsluha, hosté, hezké prostředí.”
“Krásná zastávka na cyklotrase. Super pivo,levné jídlo. Netradiční prostředí.”
“Zde jsme filmovali a fotili svatbu. Hezký sál, dobrá kuchyně.”
“Moc milá obsluha,dost velké porce za málo peněz ani se to nedalo všechno sníst moc dobré”
“Výborná a poctivá italská pizza capricciosa, kam se nebojí dát kvalitní artičoky. Stejně tak byla výborná Diavola. Prostředí sice není nic extra, ale kvalita pizzy to opravdu vynahradila. Určitě přijdeme znovu.”
“Lehce překvapivé ceny po příchodu, ovšem po ochutnání jídla naprosto odpovídající. Měla jsem jeleni burger, a to je vyloženě luxusní záležitost pro chuťové buňky. A smažený sýr z goudy, který si dal můj přítel? To byla taky mana nebeská!”
“Dali jsme si krkovici se zelím a bramborový knedlík. Knedlíky tuhé a oschlé maso měkké a zelí divná pachuť. Polévka vývar málo teplý ale dobrý. Neodpovídající jídlo ceně. Prostředí krásné a obsluha dobrá.”
“Moc hezká restaurace. Náhodně jsem na FB objevila, že dělají 2x do měsíce něco jako ALL YOU CAN EAT. Zkrátka rautové stoly plné sushi a když je někde sushi a ještě k tomu výborné, tak to je přesně pro nás. Obsluha příjemná, chodili a ptali se, zda máme všechno. Líbilo se mi, že jsme si mohli nabrat co jsme chtěli a kolik chtěli. Skvělá možnost ochutnat kousky, které jsem nikdy neměla. Moc jsme si to užili a určitě se vrátíme!”
“Skvělý podnik když přístav umřel akorát se nesmí hulit tráva na zahrádce”
“Nejrychlejší bistro ve Zlíně, hlad dokáží uhasit burgerem nebo pizzou už za 5 minut. Vyzkoušet: Triple cheese burger + domácí hranolky. Quattro formaggi bianco (nejlepší sýrovka ve Zlíně).”
“Ubytovaní hotnotit nemohu. Byli jsme zde jen na oběd. Velké porce obsluha snaživá, ale ma se ještě co učit.”
“Dali jsme si kebab doner a durum. Oboje moc dobré. Doporučuji česnekovou omáčku”
“Zastavili jsme se zde na cestě k ubytováni na víkend. Našli jsme hospůdku jen náhodou a dobře jsme udělali, že jsme zde zavítali. Byly jsme zde v pátek kolem 13:00h za krásného počasí jsme si sedli na terasu. Obsluha byla milá. Posezení bylo příjemné. Jídla byla vynikající, daly jsme si kyselicu, halušky s brynzou a jehněčí kolínko. Na pití grepovou domácí limonádu a pivo. Restaurace používá aplikaci qverko, což je super :) byly jsme zde s havanským psíkem a když obsluha zjistila, že máme psíka, hned nám nabídla vodu pro něj, což není moc v restauracích zvykem.”
“Mila mala restaurace b Uherském Hradišti. Podle recenzí jsme si sem zašli s manželkou na oběd, bylo docela plno a to znamenalo, ze jsem na dobrém místě. Ja si dal me oblíbené žebra a žena César salát. Z žeber jsem byl nadšený, byly jakoby uvařené a dopecene prelite skvělou omáčkou, jen chleba byl tvrdý. Žena byla také spokojená se salátem. Určitě se zase stavíme.”