Přehled katalogu
- 2,595 Firmy celkem
- 2.9 Průměrné hodnocení
- 67% S recenzemi
- 26% S fotografiemi
Nalezeno 2595 výsledků
Procházejte nemocnice ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,595 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 2.9/5 na základě 118,333 recenzí a hodnocení.
“Chtěla bych poděkovat zaměstnancům rehabilitace, především panu Kročilovi za jeho přístup a zájem k léčbě.”
“S manželkou jsme vyzkoušeli balíček "Relaxační dopoledne pro dva". Zaujalo nás příjemné a elegantní prostředí, osobní přístup personálu a kvalita masérů. Vřele doporučujeme.”
“Nejlepší správce našeho pojištění. Vždy osobní, rychlý a korektní přístup ke všem našim požadavkům.”
“Když kamarádi zařizovali hypotéku, řešili to s Vojtou a byli velice spokojeni. Poprosila jsem je tedy o kontakt na Vojtu, protože v té době jsem chtěla pořešit nějak finance, investování a zjistit možnosti hypotéky. Vojta je profesionální, vše vysvětlí, netlačí do žádných nabídek. Jsem velice ráda za tuto dobrou zkušenost.”
“Ochotný profesionál, doporučuji!”
“Oční centrum Visual bych doporučila všem známím, ale i neznámím lidem. Jejich profesionalita je na výborné úrovni. Vždy jsou trpěliví, rádi poradí, doporučí. Snaží se vyhovět požadavkům zákazníka. Já jsem s nimi byla naprosto spokojená. Super výběr brýlí pro sport, do práce, ale jako jediný mi udělali sluneční brýle, které v dalších centrech odmítali dělat a nebo stanovili příliš vysokou cenu. Tito mi je udělali za skvělou cenu a hlavně v moderním designu, který ocení každá mladá populace. VŘELE VŠEM DOPORUČUJI!!!!”
“Vypíchla bych speciálně výborný servis, výbornou diagnostiku. Široký výběr brýlí. Celkově služby na vysoké úrovni. Doporučuji navštívit.”
“Výborná zkušenost v optice VISUS, nejmodernější technologie měření zraku a proklientský přístup paní majitelky. Velmi oceňuji vkusný sortiment a kvalitní značky brýlí. Zakoupila jsem hned dvoje brýle.”
“Skvělá masérka za rozumné peníze. Chodím každý měsíc a vždy se strašně těším.”
“Optiku Pavelková doporučuji všemi deseti. Naprosto profesionální přístup paní majitelky a její lidský přístup jsou tím místem kam se chcete vrátit. Skvělý výběr brýlí, zde si vybere opravdu každý. Už se těším na další návštěvu.”
“Skvělé ošetření, krásné prostředí, velmi příjemná a profesionální kosmetička. Výsledek ošetření ihned viditelný.”
“paní Jana je vstřícná pro všechnu klientelu. Oceňuji dlouholeté zkušenosti.”
“S Allianz mám skvělé zkušenosti. Vše probíhá rychle a profesionálně. Oceňuji vstřícný přístup a jasné vysvětlení všech možností. Doporučuji!”
“Nejlepší dětská lékařka jakou znám. Vždy dobře poradí a nedává hned na všechno prášky nechává i něco na přírodě a obranyschopnosti dítěte. Moc milý přístup.”
Pohybové studio PANAX v Kroměříži rozhodně doporučuji. Je zde možnost skupinového i individuálního cvičení pod profesionálním a milým vedením.
“P. MUDr. Bychler je jedinečný, výborný, důsledný, ochotný i se sestřičkama, prostě nejlepší.”
“Skvělý pan doktor, lidský, vše vysvětlí, nepostrádá humor (nadstandard) a chválím i tým sestřiček, už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným a profesionálním přístupem. Děkuji.”
“I když mívají hodně plno, velmi se snaží vyjít vstříc. A služby? Luxus! Vše vysvětlí, poctivě učí cvičit, poradí, jak si dál počínat v běžném životě, doporučí masti, krémy, přípravky... ale obecně -> nenutí jednu značku! A to vše mile a s úsměvem. To dá kolikrát víc k uzdravení, než samotné terapie :o) Rád se k nim vracím...”
“Pan doktor je strašně milý a příjemný člověk vždycky nám pomohl ohledně pejska moc mu děkujeme ze srdce”
“Perfektní přístup, moc děkuji za nadstandardní řešení při problému.”
“Naprosta profesionalita, neskutecna vysoká uroven empatie s pacientem, vse dopodrobna vysvetli, většina vyšetření a přístrojů primo na miste. Nikdy neodmitnou pacienta s akutním problemem, nenechají dlouho cekat. Velke diky za pomoc s resenim zavazneho onemocnění oka.”
“Docházím se synem na fyzio a hned po telenu při objednaní, mě překvapil milý přístup :) na miminka prý mají čas vždycky, takže objednaní ani netrvalo.. dámy jsou tam všechny hrozně usměvavé, milé. Cvičení jde hezky v klidu, žádný nátlak, nepokoje .. opravdu jsem moc spokojena :)”
“Vše jsem vyřídil za pár minut díky profesionálnímu přístupu mé pojišťovací agentky. Vše mi vysvětlila a se vším pomohla. Moc Vám paní Seidlová děkuji.”
“Máju znám osobně, i když ne moc dlouho. Je má sousedka. Vždy usměvavá, sympatická. Prostě Vám rozzáří den vždy, když ji potkáte, a to ho můžete mít jakkoliv zakaboněný. Takový člověk Vás k sobě přitahuje jako magnet. Když na mě jednoho dne vyskočily její facebookové stránky „Zdravá strava – základ zdraví“, byla jsem příjemně překvapena, že se ze sympatické a usměvavé sousedky vyklubala také výživová poradkyně. Už pár měsíců jsem chtěla zatočit se svými kily navíc, ale vždy jsem s veškerými snahami sekla do čtrnácti dnů. Výživová poradkyně? To se hodí!! Dlouho jsem však otálela, než jsem se odhodlala jí napsat o pomoc (jsem už taková, hodně rozvážná). Nicméně, nakonec jsem jí napsala, což je jasné, jinak bych nepsala tuto recenzi, že. Při první návštěvě mi vysvětlila, jak pracuje a zeptala se, zda mám tedy zájem o její služby. Když jsem přikývla, mohla si mě vyzpovídat (samozřejmě jen informace nutné pro sestavení revitalizačního plánu) a zvážit. Byla jsem šokována svým metabolickým věkem, který těžce převyšuje ten můj skutečný. K mému cíli zhubnout z asi 66 kg na alespoň 61 kg se přidal i cíl snížit metabolický věk. A tak jsem začala s plněním svého měsíčního plánu. První týden detox, následuje jeden den prasátkový a tři týdny stravovacího plánu. Se vším, čemu člověk nerozumí, Mája ráda poradí. Na jakoukoliv otázku mi odpověděla mile a rychle. Celý ten měsíc byl pro mě velice přínosným. Ať už chce člověk zhubnou či přibrat nebo nabrat svalovou hmotu, měl by vědět alespoň základní informace o procesech v těle, jak tělo funguje, … Tyto informace mi byly zaslány spolu s revitalizačním plánem. Nesmím opomenout zajímavé články na webovkách darujsizdravi.cz, kde se toho člověk v členské sekci také spoustu dozví. Navíc jsou stránky dělané zábavnou formou – přečti článek, nastuduj přílohu a napiš komentář, aby se ti odemkl článek další. Ale zpět k jídelníčku samotnému. Detoxu jsem se docela bála, ale zvládla jsem ho bez větších komplikací, až na Šmakouna, kterého už nechci nikdy ani vidět. Opravdu mi nešmakoval, měli by ho přejmenovat. Napsala jsem Máji, že Šmakouna NE, a do budoucna jsme jej nahradily masem. Stravovací plán byl pak úplně bez problémů. Nic, co by mi nechutnalo. Byla jsem překvapená velikostmi porcí, v žádném případě jsem nehladověla. Nejvíc mě ale překvapilo, že jdou kila dolů tak hezky i bez pohybu. Teď se cítím lépe. Tak svěže a plná energie. Uprostřed stravovacího plánu jsem měla trochu krizi. Přece jen to chystání si jídla na další den do práce zabere dost času. Takže každý můj pracovní den vypadal následovně: do práce, z práce do obchodu, z obchodu domů a rovnou k plotně, pak chvíli gaučing a na kutě. Mít děti, nevím, jak bych stíhala. (Ale maminky prostě musí a začínám si myslet, že jsou nadpřirozené bytosti. I moje máma toho zvládá tolik, že mi nad tím opravdu zůstává rozum stát.) Teď už se to trochu ustálilo – jak si to člověk osvojí, jde to líp. Hodně také udělá vědomí, že pro sebe děláte dobrou věc. Že dáváte tělu vše, co potřebuje, že se o něj dobře staráte. Mám prostě ze sebe radost a jsem na sebe hrdá. Co se týče mého zdraví, před změnou stravování mě často bolela hlava. Za celý měsíc mě bolela jen jednou, a to v začátku detoxu, kdy je to normální. Také jsem mívala při menstruaci bolesti v podbříšku, křeče, které šly až do noh. Tentokrát skoro žádné bolesti. Úplně minimální. Myslím, že i kvalita pleti je teď znatelná. A co můj cíl, resp.cíle? Ani jeden jsem nesplnila. Zhubla jsem 3 kg (takže na 63 kg) a metabolický věk zůstal tam, kde byl. Ale víte co? Vůbec mi to nevadí, za ten měsíc jsem ušla, myslím si, dlouhou cestu a budu bojovat dál. Hlavní je, že se cítím skvěle ve svém krásném zdravém těle. Abych to shrnula, určitě všem doporučuji jídelníček od Máji. Všichni, kdo chcete změnit své životy k lepšímu, nezdráhejte se a požádejte o pomoc.”
“Opravdu profesionální, milí přístup, rychlé zákroky, spoustu informací i ohledně dětského ošetření kazů. Skvělá domluva, kdy se snaží vyjít vstříc pacientovi. Ordinace precizně čisté a celkově klidné prostředí. Dentální hygiena taky skvělé i syn co není úplně kamarád se zubaři byl v pohodě a užil si hygienu.”
“Nejlepší posilovna široko daleko, skvělá komunita.”
“Byla jsem v Uherském Brodě. Zprvu jsem si našla jejich cvičení na netu a nedalo mi to a objednala jsem se. Byla jsem příjemně překvapená, jak prostředím, tak přístupem. Mladá fyzioterapeutka mi vše vysvětlila, udělala příjemnou masáž a poprvé jsem měla baňky. Probrala se mnou cvičení, co dělám dle jejich videjí a naučila mne další dva cviky. Koupila jsem si roller a doma jsem se objednala na další schůzku. Už se těším a moc děkuju ❤️”
“Úžasná paní doktorka, která se zajímá o pacienta a jeho problémy velice důkladně. A díky šikovným zdravotním sestřičkám člověk ani dlouho nečeká.”
“V Guaranaplus se budete cítit skvěle, pánové vám zde poradí a rádi i prodají bylinky snad ze všech koutů světa. Velké plus je nákup přímo od výrobce a tak je zaručena nejlepší kvalita a zároveň i cena. No a když to sem máte daleko, rádi vám své zboží zašlou přes Zásilkovnu, Poštu a DPD. 100% spokojenost s doposud vyzkoušenými produkty (Guarana, Ženšen, Ostropestřec). Takhle to prostě vypadá, když člověk dělá to co jej baví. Díky moc, takových podnikatelů je na trhu potřeba co nejvíce.”
“Perfektní pobočka s lidským přístupem. Velmi ochotni.”