Přehled katalogu
- 270 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 270 výsledků
Procházejte kavárna ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 270 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 52,205 recenzí a hodnocení.
“Legendární jalubská proslulá večírky. Očekávejte slušné pivo,tu a tam něco z grilu.”
“Není co vytknout. Pivo super obsluha super. Na všem se da domluvit i na oslavě i na větším posezení. Dá se přijít sam a minimálně s barmanem se da vždy prohodit pár slov. Vřele doporučuji”
“Dobre posezení, dobré pívo,žádný kravál,dobrá obsluha”
“Na 100% nejlepší cukrárna v Uherském Hradišti. Příjemný personál, výborné dezerty a obvzláště velké kopečky kvalitní zmrzliny. Silně doporučuji návštěvu a také jahodový sorbet.”
“Chodíme sem víceméně jenom na zmrzlinu mají tady fakt dobrou. Kávu jsem já osobně měla bezkofeinovou s rostlinym mlékem bylo v pohodě . Jednou tu měla velké cappuccino moje mamka a já se napila abych zkusila bylo v pohodě. Já jen mám jiné chuťové preference. Určitě kdybych tady byla někdy po ránu, tak si kávu dám. Budeme se určitě dále vracet.”
“Pěkná stylová kavárna se nachází přímo v zámku.”
“Koupil jsem tam výbornou zmrzlinu. Když půjdu kolem tak koupím znovu, doporučuji.”
“Velmi milá a ochotná obsluha. Vánoční výzdoba velmi nápaditá. Občerstvení na 1.”
“Fantastická kavárna na nejlepším místě na světě. Tady bych chtěl být navždy. Není nic lepšího než sedět venku, popíjet kávu a jíst zákusek. Sacher nebyl úplně top, ale tady bych snědl i suchý chleba a měl bych z toho dokonalý zážitek.”
“Krásná a útulná kavárnička s perfektní a milou obsluhou. Určitě stojí za to se tu zastavit při procházce po okolí.”
“Malá, ale velmi chutná zmrzlina.”
“Úžasný sortiment pražírny Kusto! Klobouk dolů,děkujeme moc.”
“Velmi pěkné místo, doporučuji tuto restauraci”
“příjemné prostředí, obsluha. Vyborný burčák.”
“Vyjeli jsme na cyklo pouť z Valašska a dorazili jsme do kavárny pod bazilikou v pozdních hodinach kdy už měla být zavřena. Obsluha Veronika, i přesto že je pouze záskok, byla velice ochotná zdržet se i po směně a zvláště oceňujeme to že nám vyšla vstříc a byla ochotná nás obsloužit.”
“Kavárna se nachází v rohu Dřevěného městečka na klidném místě. Uvnitř a vně kavárny jsou stolečky k sezení. Kafe a zákusky byly vynikající.”
“Nádherné prostředí, milá obsluha, skvělé místo k posezení a odpočinku. Děti si vyhrají na pěkném hřišti.”
“Překrásné místo, které spojuje nejen dobrou kávu a jídlo s možností klidného posezení s kočkami/ kocoury. Skutečně úžasný relax. Také si zde můžete nějakého miláčka adoptovat. Co si ale cením nejvícce je, že tento "útulek" se o svěřence stará skutečně učebnicově. Viděl jsem mnoho jiných útulků a někdy jsem byl zděšen. Zde se tito nádherní tvorové mají skutečně úžasně. Děkuji majitelce za nádherně strávené chvíle. I když to mám do této kávárny více než 100 Km, rád ji navštěvuji.”
“Velké porce. Lahodí nejen očím ale i chuti. Cena odpovídá kvalitě. Ráda se zde vrátím. Pokud je více osob, doporučuji rezervaci předem.”
“Moc milý a hodný pan hospodský. Když jsem si zde zapomněl sluchátka, pohlídal mi je a krom toho taky skvěle čepuje pivo. Prostě skvělé místo s fajn lidmi i atmosférou.”
“Hezké prostředí. Pokud se sejde více lidí, místo může být příliš hlučné, s tím se musí bohužel počítat. Jinak bez problémů.”
“Restaurace nacházející se v centru města. Kupu míst na sezení, my seděli na zahrádce, kde byl krásný výhled a klid. Obsluha příjemná, není co vytknout. Určitě doporučujeme batátové hranolky. Rádi se opět vrátíme. Děkujeme.”
“Byli jsme zde po túře na Velkou Javorinu. Holubyho chata byla narvaná a obsluha nestíhala, sešli jsme zpĕt do Květné a kromě překrásné túry nahoru bučinami a dolů nádhernými loukami, nám byla odmĕnou milá obsluha a nejlepší krémová polévka z hřibků a s nakládanými liškami v životě. Mají tu i super burger či dobrou panenku s batátovým pyré, to jsme ochutnali. Rádi bychom příštĕ ochutnali další jídla z menu, které je tak akorát, aby se zajistila čerstvost všech pokrmů. Všechna jídla výborně dochucena. Nestihli jsme levnější denní menu, ale nelitovali jsme.Stojí za návštĕvu i jen tak, pokud se chcete odměnit poctivým a výborným jídlem, které navíc na talíři dobře vypadá. Obsluha je milá, vstřícná a cítíte se tu dobře. Toto místo klame tělem :-) stojí opravdu za návštĕvu.”
“Moje mladí začlo tam a dnes tam startijou mladíci v mém veku a snad nebudou rváči ale slusnaci jako dnes já”