Přehled katalogu
- 832 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 46% S fotografiemi
Nalezeno 832 výsledků
Procházejte zvířata v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 832 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 262,423 recenzí a hodnocení.
“Vždy spokojenost se službou pro. Yhledavani baliku”
“Tohle zahradnictví, to je opravdu pecka. Velky vyber, pěkné silné sazeničky, žádní chcípáci. Ceny na pohodu a hlavně tady tomu opravdu rozumí. Vždy vám ochotně poradí a pomůžou. Jezdíme sem uz šestým rokem a vždy spokojenost. Jen neberou karty. Takže prachy sebou. I Kdyz si pojedete pro jednu konkrétní kytku odvezete si jich dvacet ;-)”
“Moc děkuji za přístup i průběžnou komunikaci. Potom, co nás navždy opustila po 14letech adoptovaná fenka, nám se synkem vyšli ochotně vstříc. Byli s námi v kontaktu a když bolest přebolela a synek byl připravený pomoc dalšímu pejskovi, velmi rychle nám to umožnili. Během pár dní od výběru pejska jsme se s ním mohli seznámit a odvézt si ho domů. Moc děkuji za přístup”
“Perfektní a milý personál. Pobočka se trochu změnila od mého dětství. Navíc na věrnostní kartičce jsem ušetřil za recept zhruba 60 korun. Což se počítá.”
“Můj Beník byl už po druhé v tomto hotýlku pro pejsky.Pani majitelka je skvělý člověk s velkým srdíčkem pro pejsky ,ale i pro ostatní zvířátka .Já jsem naprosto spokojená a pokud někdo potřebuje pohlídat svého mazlíčka tak se určitě paní majitelce nemusí obávat svého mazlíčka svěřit.”
“Doktorka i sestřička jsou příjemné a na zvířátka hodné. Na vyšetření není nutné se objednávat.”
“Rychlý a milý přístup personálu”
“Místo kde svoji práci umějí a dělají ji srdcem.”
“Děkujeme paní doktorce, že nás včera nečekaně přijala, když se nám otrávil pejsek. Nikdo nevěděl, čím se otrávil. Paní doktorka začala hned jednat, udělala kompletní krevní rozbor a napojila pejska na kapačku. Kapačka jela skoro 2 hodiny, sestřička s lékařkou se na nás chodily dívat co 15-20 minut, takže nám to i rychle uteklo. Obě jsou moc empatické a je vidět, že si tohle povolání zvolily srdcem, a i tak pracují. Moc děkuji za záchranu mýho psího miminka.”
“Z našich zkušeností vzdy příjemné jednání. Sice si chvilicku počkate v čekárně, občas vas pri blbým dotazu i okřikne sestra, ale lékaři jsou perfektní a váš mazlik je v dobrých rukou. Děkujeme”
“Naprosto úžasný přístup ke zvířatům - recepcí počínaje. Máme neošetřitelného pejska, ale paní doktorka i sestřička k němu přistupovaly s neuvěřitelnou trpělivostí, empatií a citem. Byli jsme u paní MVDr. Petrecké - jste skutečný anděl pro zvířátka. Děkujeme za tuhle zkušenost. ♥️”
“Nikdy, ani mimo ordinační hodiny pro tuto zvěrolékařku nebyl problém ošetřit mé kočičky, nebo pejska. Vážím si toho. Je moc fajn vědět, že když je opravdu potřeba, neváhá a pomůže. A že už to bylo u nás vícekrát,kdy mě ve svém volném čase pomohla. Za veškerou péči děkuji.”
“Informační centrum super, kopírování,akce v okolí ,DSUK vše na jednom místě jak mají informace fungovat”
“Děkuju paní doktorce za lidský přístup,pomoc,a ohleduplnost, kéž by bylo více takto vzácných lidí Ivona Písecká”
“Kdykoli jsme pana doktora potřebovali vždy tam pro nás byl a naše kočičky dostali skvělou péči.”
“S veterinárními ordinacemi v okolí mám ohromné zkušenosti a tato je bezkonkurenčně ta nejlepší. Veterinárních ordinací jsem vyzkoušela mnoho, protože mám fretku (a navíc poměrně agresivní) a naprostá většina doktorů ještě žádnou neléčila. Zde ale byli velice profesionální a byla jsem více než spokojená. Teď jsem navíc zažila i jejich přístup, když už zvířátku není pomoci. Byli jsme zde s králíčkem, který už byl ve velmi špatném stavu, zejména kvůli přechozí chybné léčbě na jiné veterině. Paní doktorka nám velice citlivě ukázala všechny možnosti, vše podrobně vysvětlila a dokonce nás zanechala v ordinaci, abychom to mohli zpracovat a rozhodnout se. V situaci, kdy musí být vaše zvířátko utraceno, si neumím představit lepší zacházení, než které bylo nám i králíčkovi poskytnuto. Mockrát děkujeme.”
“Děkujeme za rychlé, úžasné a profesionální jednání. Tam, kde si jiní netroufli, zde bez zaváhání odvedli perfektní práci.”
“Děkuji za citlivý přístup paní doktorky Šikýřové a za milou sestřičku, při uspání /eutanazii/ mojí milované kočičky.”
“Po dlouhých měsících neúčinné likvidace jsme se dopídili k této firmě. Komunikace, vstřícnost a diskrétnost na 1. Po likvidaci pavouků a nezvaných škůdců je to šest týdnů a nikde se nic znova neobjevilo. Patří vám neskutečné díky! Chtěla bych moc poděkovat za perfektně odvedenou práci, hned druhý den jsme měli klid, hlavně já, jelikož z pavouků mám hrůzu. Neváhejte si říct o odbornou pomoc s nezvanou havětí. Budete mít od nich klid. Oceňuji velice rychlost výjezdu od zavolání a flexibilní domluvu termínu zásahu. Už od nich máme konečně pokoj! Nikde žádné pavučiny ani jejich tvořitelé, tedy pavouci a ani další havěť co se l nám dostala. Děkujeme a můžeme jen doporučit tuhle firmu. Konečně nám nějaká firma pomohla v dlouhodobém boji se škůdci. Po našich pokusech se vždy vrátili. Musíme ocenit hlavně znalosti a pečlivost celého průběhu hubení. Děkujeme!”
“Vždy tu jsou nesmírně milí, což jako ne-řemeslník oceňuji. Rádi u nich nakupujeme, ať už jde o drobnosti nebo větší objednávky s dovozem.”
“Děkujeme panu doktorovi za absolutně profesionální výkon. I přesto, že žijeme trvale v zahraničí, fungovala rychlá, jasná a bezproblémová komunikace. Naši fenku operoval k naprosté spokojenosti, minimální doba rekonvalescence. Obešli jsme se i bez límce. Ukázková empatie a vstřícnost. Můžeme jen doporučit!!!!”
“Všem zaměstnancům velký obdiv zvířata jsou v dobře péči vždy čisto uklizeno příjemný personál mám doma kocourka z útulku .včera návštěva super kolektiv čistota dávám deset hvězd a velký dík.”
“Super. Čistá prodejna, dostatek zboží, milé a příjemné prodavačky. Není co vytknout.”
“Výborně zásobený obchod. Mají tam snad všechno. Moc milý pan prodavač.”
“Paní doktorka je velice ochotná, profesionální a ohleduplná. Vše dělá s citem a důrazem ma spokojenost zvířete. I s nejhloupejšim dotazem vám pomuze poradi. Můžeme jen doporučit”
“Krásné prostředí, milá obsluha, výborná káva, zákusky i zmrzlina! Jeden z pokladů Roudnice nad Labem, kousek od nádraží a v sezóně s posezením venku! Velmi sympatický je i přístup k domácím mazlíčkům! Káva opravdu excelentní, dlouho jsem tak dobrou nepil! S radostí moc doporučuji!”
“Komunikace na jedničku, nechali jsme si opravit displej na telefonu - levná oprava a na počkání. Spokojenost :)”
“Velký výběr krmiv pro různá domácí zvířata a ochotný personál i dostatečná parkovací plocha s možností buď přímého nákupu nebo objednání a dovoz přes internet.”
“Tímto bych chtěla moc poděkovat celému týmu veterinární ordinace MVDr.Břetislava Frýby a MVDr .Richarda Drahoně za záchranu našeho psího miláčka Benjiiho ,spolkl cizí těleso je po operaci a je úplně v pořádku ,úžasný přístup a péče celého kolektivu ,jsou to profesionálové a lidi na svém místě tuto veterinární ordinaci vřele doporučuji a ještě jednou všem moc děkujeme Kirschnerovi”
“Maximální ochota mladého pana doktora, profesionální a hlavně okamžité jednání, pokora a snaha fakt těm zvířátkům pomoci. Vřele a s čistým svědomím mohu doporučit.”