Přehled katalogu
- 1,427 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 90% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 1427 výsledků
Procházejte zvířata ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,427 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 348,973 recenzí a hodnocení.
“Teprve nedávno jsem k Dr Šavrdovi začala s čubinkou chodit. Z návštěv a ošetření i přístupu k čubince mám dobrý pocit. A pracuje zde sympatická sestra.”
“Dobrý den, chtěl bych zde zanechat velké poděkování celé veterinární klinice Anton, především panu doktorovi Pavlu Antonovi, za urgentní a velice náročnou operaci tlustého střeva mojí fenky stafbulíka jménem Freya. Freya je velice akční pes a při hraní spolkla kus klacku, který jí prošel až do tlustého střeva. Tam se zasekl a bez urgentní a špičkové pomoci této kliniky by tu už zcela jistě nebyla. Z celého srdce ještě jednou velmi děkuji za záchranu mého čtyřnohého kamaráda. S přátelským pozdravem Václav Žemlička”
“Velmi nečekaná zastávka na naší túře po Brdech. Naprosto skvělá ledová káva a moc milá a vtipná obsluha. Místo si ukládáme a určitě jsme nebyli u okénka naposledy. :)”
“Super ochota. Dobrá cena plná spokojenost. Jak s kočkou tak i pes. Jsem spokojen děkuji Dvořák”
“Velmi milá a ochotná slečna prodavačka”
“Rozhodně doporučuji.....pan veterinář byl velmi milý a ochotný a hned věděl co našemu zvířeti je ....i když je to trochu dále tak asi změníme veterináře a budeme dojíždět tam protože to za to fakt stojí ☺️”
“Paní doktorka je nejlepší ze všech. Příjemná, věcná, opravdová. Moje zvířátka jsou u ní v nejlepších rukách.”
“Po velmi špatných zkušenostech s jinými veterinami, (prezentovaly se výbornými recenzemi i empatickým přístupem ke kočkám, který absolutně nesplňovaly) jsem nesmírně ráda, že jsem objevila právě tuto veterinu Tycho ”
“Paní doktorce moc děkuji za ochotu a profesionalni praci.Měl jsem problém se psem o víkendu.Ještě jednou moc děkuji!!!”
“Paní doktorka i sestřička jsou strašně milé. Byly hodné na mě i na mého oškubaného pudlíka :-D Po první návštěvě jsem se cítila dobře a určitě doporučuji. :-)))”
“Za nás - mě, našich 8 kocourků a 1 pejska, je p.Máslíková nejúžasnější veterinář a člověk v širokém okolí. Nešetří úsměvem ani radami a ke zvířatům se chová jakoby byla její vlastní, což se, bohužel, děje jen výjimečně. Pokud nechcete dlouho čekat, stačí se mimo ordinační dobu objednat. My můžeme jen doporučit. Od banálních preventivek a očkování až po složitější nálezy a hledání řešení, je tato veterinární ordinace jednoznačně nejlepší ♥”
“Jako každý rok - milé setkání a obdarování pesanu granulkama a podrbanim”
“Dnes jsme byli poprvé a jsme nadšeni. Milá paní, ktera naší dredařku dala do perfektního stavu. Velice doporučuji!!!”
“Perfektní přístup ke psům i lidem, ochota, vstřícnost a profesionalita. Mám 2 fenky, 9 a 2 roky, díky citlivému přístupu vždy v pohodě. I v době mého delšího pobytu v nemocnici jsem byla naprosto klidná, věděla jsem, že je o holky skvěle postaráno. Doufám, že pobyt v hotelu budeme využívat už jen během dovolených. Doporučuji!!”
“V psím salonu jsme byli s naším štěňátkem na prvním koupání a úpravě. Paní Škvorová byla moc trpělivá a milá. Náš pejsek odcházel krásně upravený, voňavý hlavně spokojený. Oceňuju nejen profesionální přístup, ale i milou atmosféru, diky které jsme měli hned od začátku dobrý pocit.”
“Doktorky a a sestry usměvavé, milé.Když jdete jen pro.prášky nebo něco co se nemusí týkat doktorky,sestra vchodem mimo ordinaci vše vyřeší ,jezdíme už delší dobu a max spokojený.Naše fenka se tam cítí uplně v pohodě, což je důležitý”
“Kdyby šlo, dám alespoň 10 hvězdiček, velice dobře zásobená prodejna, několikrát mi velmi dobře poradili v situaci, kdy jsem si už nevěděla rady, ať už s výběrem krmiva pro štěně při intoleranci, pak cokoliv jsem hledala během 4 let života psa, našla jsem v pejskovicích, velmi ochotná slečna, která reaguje na potřeby zákazníku, vždy dobře poradí. Správní lidé na správném místě, více takových ! :-)”
“Milá, šetrná, pečlivá paní doktorka. S mazlíky už jenom sem!”
“Nejlepší prodejna na Kladně. Paní prodavačky jsou velmi milé a ochotné. Prodejna je čistá a zboží urovnané.”
“Nejlepší péče o všechna naše zvířata a nejlepší paní doktorka. Děkujeme za nadstandardní a nadlidský přístup, pomoc v nouzích a pochopení za každé situace❤️”
“Objednání a návštěva proběhli v pořádku, přístup paní veterinářka na jedničku.”
“Naše kočka byla spokojená, hotel vřele doporučujeme :) Měli jsme možnost jí sledovat přes kameru, takže jsme měli možnost vidět, že je o ní hezky postaráno a že má volný výběh. Určitě ještě někdy služby tohoto hotelu využijeme.”
“Upřímně mi velmi pozitivně překvapil skvělý přístup. Byli jsem zde s naším Bulteriérem,.který je velmi kontaktní, až dotěrný. Myslim, že už teď se těší na další návštěvu.”
“Naprosto profesionální, ale i velmi empaticky přístup. Velice kilá a paní doktorka”
“Úžasná ženská, žije pro zvířátka. Výborně stříhá, rozumí své práci. Prostě skvělá”
“Přišel jsem, zeptal se a za 5 minut odešel s tím co potřebuji. Zn. ideál”
“Široký sortiment krmení, obsluha ochotná cokoli vysvětlit nebo objednat. Spojení s výdejním místem je fajn.”
“To, že je pan doktor milý, ochotný a je na první pohled vidět, že má zvířata opravdu rád, může říct i člověk, co si přišel pro odčervovací tablety a má určitě pravdu. Já ale píši recenzi jako někdo, kdo má s panem doktorem zkušenost řešit i vážnější problém, a proto si myslím, že vše kladné, co se o panu doktorovi píše, mohu potvrdit dvojnásob. Jsem moc vděčná za to, že jsme se dostali do péče právě k panu doktorovi Trnkovi, protože lepšího veterináře bychom si těžko mohli přát. Děkujeme ještě jednou za skvělou péči!”
“Velice příjemná obsluha, vždy poradí a vyjdou vstříc.”
“Chtěla bych moc poděkovat oběma lékařkám a i sestřičkám za krásný a velmi pozitivní přístup a velkou odbornost při péči o naše všechna zvířátka. Moc děkuji Alexandra Křížová”