Přehled katalogu
- 295 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 67% S fotografiemi
Nalezeno 295 výsledků
Procházejte svatební obchod ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 295 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 27,611 recenzí a hodnocení.
“Jejich produkty jsou zatím jedny z nejlepších co jsem jedla .”
“Nejlepší cukrárna široko daleko. Takových moc není. Neskutečně dobré a poctivé.”
“Hot Cakes je místo, které si zamilujete hned při první návštěvě. Nově otevřená cukrářská výroba s prodejnou nabízí nejen fantastické dorty a zákusky na objednání, ale i pestrý výběr dezertů s sebou, kávu a cukrářské potřeby pro všechny nadšence pečení. Každý kousek dortu je precizně propracovaný, chuťově dokonale vyvážený a naprosto čerstvý. Zákusky jsou nejen krásné na pohled, ale hlavně naprosto neodolatelné. Je vidět, že za nimi stojí někdo, kdo peče srdcem. Velkým plusem je i přátelský a milý přístup. Pokud hledáte dezerty, na kterých si opravdu pochutnáte nebo si necháte vytvořit dort snů na míru, Hot Cakes je rozhodně tou správnou volbou. Doporučuji všemi deseti!”
“Již delší dobu objednáváme luxusní dortíky pro děti k narozeninám. Vždy nádherné, pečlivě připravené a moc chutné.”
“Zatím mám za sebou pouze tři návštěvy, ale od první chvíle jsem nadšená. Velice příjemné prostředí, úžasný přístup, snad nikde si takhle neodpočinu :) Moc se těším na další návštěvy!”
“Děkujeme za fantastický svatební dort:) Všichni hosté včetně nás si opravdu pochutnali.”
“Velmi příjemně strávené odpoledne v pražské ZOO, kde jsem se naučil spoustu základů, které mi doposud chyběli. :-) Určitě doporučuji všem začínajícím fotografům!”
“Super řemeslná chuť poctivé zmrzliny. Pravidelně k nám jezdí do průmyslové zóny v Syrovicích a nemůžeme si vynachválit. Těšíme se na příště zas!”
“Pani Mira je velice vstřícná a příjemná.Kvalitní práce,ceny soldní ,dodací lhůta bezva.Přeji hodně zakázek,ať se daří.”
“Evička úžasná. Šla jsem s mými chlapáky poprvé na vánoční focení i přes to že měla úplně plný diář focení tak našla pro nás místečko velmi rychle a naprostá spokojenost. To co dokáže vykouzlit během focení je andělské. Má zlaté ručky. Určitě přijdeme zase a vřele všem doporučuji ❤️.”
“U Edit jsem nebyla poprvé a jako vždy paráda! Jsem velmi spokojená a ráda se vracím. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup, doprovázený úsměvem paní fotografky, mě vždy potěší a zvedne náladu.”
“Vděčnost! Pokud bych měla jedním slovem shrnout spolupráci s Eliškou, bylo by to toto. Elišku jsme poznali na svatebním veletrhu v Praze a po krátkém rozhovoru jsme měli vybráno. Druhý den jsem se hned přihlásila do květinové výzvy, kde mi Eliška pomohla utřídit si všechny představy o svatební výzdobě. To byl skvělý odrazový můstek pro další příjemnou spolupráci. Nejenže veškerá komunikace byla skvělá, tak i květinová výzdoba celé svatby byla nádherná. Elišky tvorba předčila až moje očekávání a já ji mohu jen a jen doporučit. Neboť spolupráce (v celém tom shonu příprav ) s milou a vstřícnou květinovou koučkou je opravdu za odměnu. Takže Eliško, děkujeme!”
“Krásné a příjemné oblečení, kvalitní materiály a velmi přijatelné ceny.”
“Vybrali jsme si tento ateliér pro výrobu našich snubních prstenů a nemohli jsme vybrat lépe. Naprosto lidský přístup, kdy se nám pan Lomos věnoval s velkou péčí a ještě více péče dal do našich prstenů. Jsou krásné, originální a přes to "jednoduché ". Děkujeme, že nás bude tyto krásné prsteny budou provázet našimi životy.”
“Nemám slov, jak bych vyjádřila spokojenost s těmito svatebními šaty od Vás! Během celého dne cítila velmi uvolněně a krásně a hlavně POHODLNĚ! Já určitě nejsem typ holky co by nosila šaty dobrovolně ale v těchto jsem si užila celou svatbu až do úplného konce! Moc bych Vám chtěla poděkovat, že jste pro mě našla termíny i když vše bylo dosti na knap. Na každou zkoušku jsem jela 10h autobusem ze Švýcarska na otočku a bez váhání bych pro tyhle šaty cesty absolvovala znovu.”
“Velice příjemná obsluha. Děkuji holohlavému pánovi za nasazení piercingu :D Vážím si toho a ať kafíčko chutná. Valerie”
“Naprosto úžasný zážitek, skvělá zlatnice Terka, která Vás do všeho zasvětí, ukáže, vysvětlí, pomůže, ale ve finále si opravdu odnesete šperk dělaný vámi. Moc doporučuji si to vyzkoušet a zažít. Budete naprosto nadšeni. Pro mě víkend na vyčištění hlavy a nových zkušeností a zážitků. Jana”
“Děkuji za naprosto úžasný zážitek proměny od Beauty Beauty a Nivo-de-Klára! Celý den byl od začátku do konce perfektní. Nejprve jsem si užila péči o pleť, na kterou navázal dokonale provedený make-up a krásná úprava vlasů. V Módním ateliéru mi Klára vybrala a zkombinovala oblečení a doplňky, po kterých bych sama nikdy nesáhla – a přesto jsem se v novém outfitu cítila neskutečně skvěle! Měla jsem pocit, že jsem objevila své nejkrásnější já. Na památku mám navíc spoustu nádherných fotografií z tohoto báječného dne. Tenhle zážitek doporučuji všem ženám – alespoň jednou za čas dopřejte něco výjimečného i sobě!”
“Paní Elen i její manžel jsou neskutečně milí, příjemní, spolehliví, precizní a profesionální lidé. Opravdu radost s nimi spolupracovat. Tento ateliér nám šil římské rolety, záclony a závěsy. Vše naprosto dokonalé! Tak dokonalé šití jsem u nikoho ani neviděla a každý, kdo to u nás viděl, tak se ptá, kdo to šil. :) Tento ateliér šije tak rychle a dokonale, že to až snad nemůže být možné. :) Moc se těším, až budete zařizovat i nás poslední pokoj, určitě se opět obrátíme na tento Elen s manželem.”
“Výborná, chuťově vyvážená káva, geniální dezerty s moderním švihem, příjemné prostředí, skvělá paní majitelka. Doporučuji :)”
“Objednavala jsem zde vanocni kolekci Pelisky a nemohu byt vice spokojena. Vsechno doslo krasne zabalene i s venovanim a udelalo mi to velkou radost. Urcite jsem neobjednavala naposledy☺️”
“Moc doporučujeme, skvělý přístup.”
“Nejsem z těch, co píší recenze, ale myslím, že mojí první si zaslouží právě Péťa. Je to neskutečně usměvavý, vřelý, pokorný kamarád a profesionál v jedné osobě, který si nás i hosty hned získal. Naše svatba o 180 hostech, z nichž polovina nemluvila česky, nejspíš nebyla to, na co by byl člověk zvyklý, ale Péťa to všechno ustál a zůstal pozitivně naladěný až do úplného konce. Připravil pro hosty nenucenou zábavu, při které se hosté sblížili, a sám se přes jazykovou bariéru začlenil mezi naše přátele a rodinu. Spolupráce s Péťou byla vždy příjemná od předsvatebních schůzek, po celý svatební den, ale také (podle mě neméně důležitá) komunikace po svatbě nás utvrdila v tom, že jsme si nemohli vybrat lépe. Péťo, děkujeme, že jsi byl součástí našeho dne.”
“Perfektní a profesionální práce. Nechal jsem si upravovat kalhoty a paní Volková to upravila rychle, levně a profesionálně, jak kdyby to tak bylo od výrobce kalhot. Velmi doporučuji!”
“Úžasné jako vždy. Nedávno jsem tam bylo cca po 5 letech a stále milý a usměvavý pan Sedláček, kytice nádherné, poradí, krásně se vejde do ceny za kterou chci květinu koupit. Plus úžasné svíčky a dekorace. Tady se přesně pozná že má svou práci rád.”
“Moc milé místo, paní velmi ochotně poradí, doporučí, ale nic nevnucuje. Přišel jsem spontánně jako neznalec pro malou kytičku pro radost a odešel s kytičkou a s velmi dobrým pocitem. Květiny zde navíc prodávají za příznivé ceny. Atmosféra v květinářství je opravdu hezká, rád se sem budu vracet.”
“Nádherné místo. Vůbec jsem nečekala, že na první pohled tak nenápadný obchodech mě naprosto ohromí. Paní je velmi milá a ochotná, pomůže a poradí. Je to romantické, útulné místečko, kam se budu ráda vracet.”
“Paní Miková ochotně poradila a uvažovala nadhernou kytici, kde květiny spolu perfektně ladí a doslova to lahodí zraku.”
“Paní Zuzaně bychom chtěli moc poděkovat za to, že nám vytrhla trn z paty a na poslední chvíli pro nás připravila naprosto neskutečný dort. Nejenže skvěle vypadal, dokonce snad ještě lépe chutnal. I naši nedortaři si ho pochvalovali, takže opravdu děkujeme.”