Přehled katalogu
- 282 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 20% S fotografiemi
Nalezeno 282 výsledků
Procházejte praktický lékař ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 282 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 4,070 recenzí a hodnocení.
“Skvělá lékařka, milá sestřička,nelze nic jiného,než doporučit.”
“Paní doktorka i sestra velmi milé, ochotné. Moc ráda tam chodím.”
“Skvělý lékař. Vždy ochotný, lidský přístup, rychlá komunikace a skutečný zájem o pacienta.”
“Nejlepsi doktorka v okolí. :))”
“Je to výborný stomatolog. Ochotný a velmi citlivý lékař. Jsem moc ráda, že zde v našem městě takového pana doktora máme.”
“Již čekárna Vás překvapí. Poté vstoupíte do ordinace a vše je skvělé”
“Ordinace paní doktorky je velmi útulná,ale hlavně paní doktorka je naprosto dokonalá lékařka ,svědomitá,zodpovědná milá i setřička je vstřícná a tedy odbornice na svém místě ......Jsem maximálně spokojená a moc ráda ,že jsem konečně našla takovou lékařku .....paní doktorko velké díky Vám i setřičce .....Čermáková Naďa”
“Paní dotkorka je strašně lidská a milá,ochotná vše vysvětlí a poradí.Jsem vděčná za takovou lékařku”
“Paní Doktorka pečlivá a empatická, sestřičky milé a dobře naladěné. Takhle nějak by to mělo vypadat všude.”
“Největší spokojenost skvělá péče o nemocné já osobně nemohu nic namítat”
“Za mě je to nejlepší doktorka v Kladně. Velmi empatická, velký zájem o pacienta, velmi dobrá komunikace. To samé mohu říct o paní sestřičce, jsou úžasné.”
“Řečeno jednoduše, stará, dobrá škola. Pečlivý, znalý a doktořině skutečně rozumí.”
“Paní doktorka je velice příjemná a i když má věčně plno, tak se dokáže člověku věnovat plnohodnotně a pomoci mu. Sestřička je také úžasná a strašně milá.”
“Paní doktorka je moc hodná a vstřícná.”
“I přes změnu úžasné lékařky MuDr.Pechalové za novou lékařku MuDr.Stukalovou je stále skvělá péče a ochota”
“ÚŽASNÁ PANI DOKTORKA.MANŽELOVI UŽ PODRUHÉ ZACHRÁNILA ŽIVOT.DOHNALA HO VČAS NA VYŠETŘENÍ A I ODBORNÍCI SE DIVÍ JAK NA TO PŘIŠLA.Z CELÉHO SRDCE JÍ DĚKUJI ZA JEJÍ PŘÍSTUP A OCHOTU.Iveta Vranková”
“Má lékařka měla již dovolenou a musel jsem využít jejího zástupu, tedy Mudr. Mayerovou. Velice ochotná sestra, paní doktorka mě vyslechla prohlédla a poradila. Za mě v dnešní době nedostatku lékařů velice vstřícné jednání a ještě se usmála.... Popřáli jsme si pěkné svátky.... Takto by se měli chovat všichni lékaři....”
“Paní doktorku i sestřičku doporučuji, mám jen dobré zkušenosti. K paní doktorce chodím od začátku, co má v Milovicích ordinaci.”
“Skvělý lékař, jsem velice spokojená. Sestřička je příjemná, milá, ochotná.”
“Nejlepší doktor s lidským přístupem a vždy vše ochotně vysvětlit. MOCKRÁT VÁM DĚKUJI .”
“Paní doktorka je velice vstřícná ,pečlivá. Já jsem spokojená. Velký dík.”
“Absolutně bez negativních zkušeností. Někomu může vadit čekání v čekárně, ale od toho to je čekárna, že.”
“Naše rodinná lékařka. Má ráda zvířata, při prevenci se raduje ze zdraví našich koček a psa. Při problému navrhne nejšetrnější řešení pro zvířátka. Nesnaží se vydělávat za každou cenu.”