Přehled katalogu
- 4,644 Firmy celkem
- 3.2 Průměrné hodnocení
- 73% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 4644 výsledků
Procházejte nemocnice ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 4,644 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.2/5 na základě 284,110 recenzí a hodnocení.
“Moderní zařízení, čisté a krásné prostředí. Moc doporučuji všem, kteří chtějí mít jistotu, že je jejich dutina ústní v té nejlepší péči.”
“Ordinace paní doktorky je velmi útulná,ale hlavně paní doktorka je naprosto dokonalá lékařka ,svědomitá,zodpovědná milá i setřička je vstřícná a tedy odbornice na svém místě ......Jsem maximálně spokojená a moc ráda ,že jsem konečně našla takovou lékařku .....paní doktorko velké díky Vám i setřičce .....Čermáková Naďa”
“Paní dotkorka je strašně lidská a milá,ochotná vše vysvětlí a poradí.Jsem vděčná za takovou lékařku”
“Super ochota. Dobrá cena plná spokojenost. Jak s kočkou tak i pes. Jsem spokojen děkuji Dvořák”
“Jedním slovem skvělá ,takovích lidí je bohužel už jen velmi málo....”
“Musím podotknout.....vřelý přístup,jak p.doktorka,tak i sestřička.Člověk se cítí jako v rodinném prostředí,obě jsou moc milé,laskavé,vstřícné,hodné.A hlavně jsou tu pro nás.Vřele doporučuji,za mě je 5 hvězdiček málo.”
“Paní doktorce moc děkuji za ochotu a profesionalni praci.Měl jsem problém se psem o víkendu.Ještě jednou moc děkuji!!!”
“Paní doktorka i sestřička jsou strašně milé. Byly hodné na mě i na mého oškubaného pudlíka :-D Po první návštěvě jsem se cítila dobře a určitě doporučuji. :-)))”
“Skvělé místo v Příbrami, kde člověk najde radu, dopomoc ,odpověd na své otázky ohledně sebe a zdraví. Doporučuji :-) DĚKUJI ZA TO !”
“Skvělý pan doktor i sestricka. Velmi ochotní. Nejdulezitejsi je,ze tam nase deti chodi vazne rady.”
“Skvělá lékařka. Konečně někdo, kdo rozumí své práci a neposílá po všech čertech, když si neví rady. Chce se mi psát slohovka plná superlativ, ale není to potřeba, protože kdo k ní chodí, tak ví. Za ty roky docházení ke špatné lékařce na zdravotní středisko, když si člověk musel říkat co potřebuje a skoro stanovit diagnózu sám, je tahle PANÍ DOKTORKA úplný ANDĚL.”
“Velmi krásné místo, pokoj byl velký se zahrádkou (přesně jako na fotce). Velmi hezky designově lazen. Velká i moc příjemná postel, různé typy polštářů. Wellnes Bio, luxusní a příjemné prostředí, velmi dobré limonády a obložený talíř. Ráda se na toto místo opět vrátím. Personál byl velmi příjemný. Pokud bych mohla dodat malinký prostor pro zlepšení, pouze v maličkosti - personál bych neoblékala do kompletně černého oblečení, nepůsobilo to moc příjemně. Ale do jakékoliv jiné elegantní barvy ;-)”
“Milá, šetrná, pečlivá paní doktorka. S mazlíky už jenom sem!”
“Paní doktorka je vstřícná, milá, ochotná, stejně tak paní sestřička.”
“Skvělá posilovna kde je velmi příjemná atmosféra, příjemný personál. Je tu mnoho strojů na výběr a celkově velmi moderní prostor kde najdete nejen posilovnu, doporučuji!!”
“Naprosto profesionální přístup.Mam zatím zkušenost s oběma slečny Viktoriemi.Velmi precizní práce.Slečna Viktorie která se zabývá výhradně permanentním tetováním je profík v oboru.Krasné čisté prostředí.Budu se těšit na další návštěvu.”
“S chutí zde vyjádřím spokojenost s oční optikou v Jungmanově ulici v Kralupech a vřele doporučuji všem, kteří tyto služby potřebují využívat. Oční vyšetření proběhlo nadstandartním způsobem (dle srovnání s oční ordinací kam jsem dosud běžně docházela) s velkou profesionalitou, trpělivostí a odborností. Chválím i následnou spolupráci a ochotu při výběru skel.”
“Nejlepší péče o všechna naše zvířata a nejlepší paní doktorka. Děkujeme za nadstandardní a nadlidský přístup, pomoc v nouzích a pochopení za každé situace❤️”
“Příjemná komorní sauna vytápěná dřevem, ochlazovaci bazének, posezení na venkovní terase, k dispozici voda s citronem, jedním slovem velká paráda a pohoda, doporučuji”
“Příjemný personál, hezké prostředí, profesionální přístup. Nina je úžasná kosmetička.”
“Profesionální přístup již po dlouhá léta ... Pokud někdo hledá kvalitu a preciznost, tak je zde na správném místě. Lidský přístup je zde samozřejmostí”
“Ochotný personál.Ihned po příchodu se mi věnovaly.Po zdělení mých požadavků rádi poradili s brýlemi jsem spokojen.Využil jsem slevové akce po přečtení reklamy na netu a dobře jsem udělal.”
“Zruč je takový to město, kde vlastně nic není. To se ale teď změnilo. Nový fitko/gym, který bohatě postačí každému cvičenci, na tak malý prostor je tam hafo strojů, ale i koutek na protažení, věž s platformou, volný činky a hlavně dostatek kotoučů. Jasný, Cardio zóna u vchodu není top řešení, ale jak to jinak vymyslet, když není prostor. Je to nový, takže všude čisto, pěkný šatny, toalety, sprchy. Příjemnej mladej personál je bonus. Ceny úplně v pohodě. Takže pokud to máš do Zruče kousek, není co řešit.”
“Geniální koncept - na jednom místě optometrie a oční lékař. Projdete dvě vyšetřovny a v optice si pořídíte rovnou brýle. Nadchla mě ta jednoduchost, která v tom řešení je, a taky příjemná obsluha, která netlačila, ale naopak s velkou ochotou a sympatií pomohla s výběrem prvních brýlí :)”
“Úžasný přístup, profesionální, velmi milý. Vybíraly jsme brýle pro dceru. Určitě se sem budeme rády vracet.”
“Příjemná paní, pěkný servis a brýle taky super.”
“Chtěl by jsem touto cestou poděkovat vedení a zvláště pak celému personálu tohoto zařízení. Jejich péče o mě a mou matku, je něco, s čím se jen tak někde nesetkáte. Vím, o čem mluvím, jelikož jsem prošel několika domovy, které poskytují rovněž tyto služby a péči. Za svou osobu mohu toto zařízení jen doporučit.”
“Byl jsem na vstupní prohlídce a mohu EDClinic jen doporučit. Paní zubařka i sestřička byly velmi příjemné a přátelské. Paní zubařka vše v klidu vysvětlila, ukázala, co na zubech našla, a společně jsme se domluvili na dalším postupu. Prostředí ordinace je moderní a čisté, vybavené novou technikou, což je příjemná změna oproti mé předchozí zubařce. Celkově velmi pozitivní zkušenost.”
“Pan MDDr. Brindza je naprosto skvělý! Ošetřil dceru po úrazu, kdy během chvilky přijel do ordinace v sobotu večer. Jeho profesionalita a empatie byly obdivuhodné. Dceru i mne dokázal uklidnit a ošetřit s velkou trpělivostí a pečlivostí. Jsme opravdu rádi za jeho skvělou práci. Velké díky za péči a osobní přístup! A sestřička paní Monika je úplné zlato. Jsme v jejich péči celá rodina již několik let. Jsem s jejich službami naprosto spokojená a všem vřele doporučuji.”
“Paní Doktorka pečlivá a empatická, sestřičky milé a dobře naladěné. Takhle nějak by to mělo vypadat všude.”