Přehled katalogu
- 408 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 58% S fotografiemi
Nalezeno 408 výsledků
Procházejte nehtové studio ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 408 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 14,159 recenzí a hodnocení.
“Perfektní servis, čajík, masážní křeslo, a dobrá cena. Chodím sem pravidelně a vždy se velmi těším. Doporučuji!”
“Ráda bych velmi pochválila paní manikérku za naprosto profesionální přístup, precizně odvedenou práci a zároveň velmi milé a vstřícné jednání. Pedikúra i manikúra proběhly v příjemném, klidném prostředí, vše bylo čisté, upravené a s důrazem na detail. Je znát, že práce je vykonávána s láskou a pečlivostí. Moc si cením nejen skvělého výsledku, ale i lidského přístupu, díky kterému jsem se cítila opravdu dobře. Rozhodně doporučuji a těším se na další návštěvu!”
“Dnes jsem navštívila tento salón a naprostá spokojenost. Další návštěva bude příští měsíc. Doporučuji.”
“Jsem velmi spokojená. Nehty mam provedené precizně, tenká vrstva, bez bouli a nerovnosti. Slečna byla příjemná, mluvila dobře česky. Oceňuji i, že nehrálo hlasitě radio a vůbec tam byl klid, i když byly v salonu asi 4 zákaznice. Takže jsem si i odpočinula od hluku a to mam rada. Cena za komplet nove nehty velmi přívětivá. Objednala jsem se za měsíc znovu. Jana”
“Velká časová flexibilita a ochota obou kadeřnic TOP ...”
“Doporučeno ⭐⭐⭐⭐⭐ Dívka, která mi dělala nehty, odvedla fantastickou práci! Mám z toho super radost. Bylo to rychlé, čisté, precizní. I když tato dívka nemluví anglicky, perfektně jsme si rozuměli a dokázala udělat nehty přesně tak, jak jsem je chtěl. Měli také k dispozici tuto krásnou barvu, kterou je tak těžké najít (věřte mi, alespoň v Itálii jsem byla v mnoha různých salonech a tato barva nebyla nikde k nalezení, dokonce ani moje stará nehtová technika měla jiné barvy vždy příliš růžové, tato je perfektní tmavě vínově červená, mám dvě vrstvy). Mají mnoho dalších barev a dokážou dělat mnoho různých stylů, ale moje nehty jsou docela jednoduché a holkám to zabralo jen hodinu, určitě se přijďte podívat, pokud jste zvědaví na další. Nabízejí také pedikúru a mnoho dalších procedur. Jsem si jistý, že se sem vrátím na své měsíční úpravy nehtů. Děkuji mnohokrát! (Omlouvám se, nejsem nejlepší ve focení nehtů)”
“Velmi kvalitní služby. Moc doporučuji”
“Paní je velice ochotná a střihá velice pěkně”
“nejkrasnejsi nehty co jsem kdy mela. Moc doporučuji ❤️”
“Velmi příjemná slečna v ještě příjemnějším prostředí. Pedikúra byla skvělá”
“Mají zde novou paní .. dělala mi řasy a a nehty a když mi udělala i nehty musela jsem i na pedikůru .. paní je ještě trochu pomalejší ale výsledek stojí za to!”
“Paní velice milá příjemné prostředí mohu doporučit”
“Skvěla práce, nehtíky krásně drží a jsou nádherné. Paní manikérka je příjemná a dokonce i kavíčku jsem dostala. Příjemný zážitek, mohu jenom doporučit. Určitě se budu moc ráda vracet.”
“Velice šikovný manzelsky pár který odvádí skvělou práci a navíc mají přátelský pristip”
Půjčovna karavanů v Velké Dobré je místo, kde je zapůjčení karavanu na prodloužený víkend velice fajn. Majitel karavanu vše vysvětlil a ochotně poradil.
“Chodím do tohoto studia skoro od začátku. Všechny holky jsou skvělý ale já nejvíc obdivuji jednu říká si VERONIKA je neskutečně ochotná šikovná proste TOP dekuji”
Queen beauty salon v Kladně je místo, kde jsem na nehtech byla již několikrát. Jsem velmi spokojená.
“Skvělé místo pro odpočinek a cvičení. Mohu jen doporučit!”
“Navštěvuji Aničku už skoro rok a naprostá spokojenost. Po tom zoufalství, co je v okolí si troufám tvrdit, že je nejlepší! Obrovský vyber barev, skvělá modelaz, tvar i lakovani. I vzhledem k vytizenosti se snaží vždy najít vyhovující termín. Doporučuji objednat předem! Nehty mi vydrží v klidu měsíc, v krizi i 5 týdnu. Opravdu kvalitní práce, příjemné prostředí a dostupnost. Není co vytknout.. Děkuji za Vás ❤️”
“Perfektní manikúra i pedikúra, krásná práce a moc milý přístup. Ráda doporučuji!”
“Dneska jsem navštívila NailAtelier poprvé a byla jsem opravdu moc spokojená. Jednak mají CND Shellac, který nemají všechny nehtařky v nabídce, jednak mi po dlouhé době někdo udělal opravdu kvalitní pedikúru. Prostředí je příjemné, čisté, dámy jsou milé, šikovné, rychlé a důkladné. A objednací doba je velmi krátká...zatím. Určitě tam zase zavítám. Děkuji!”